Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
350
Reaction score
2.484
Локација
Vukovar
Kad se pogleda ova fotografija postaje jasno da je vrlo izvesno da nam dotični gospodin postane predsednik fudbalskog kluba.

Uvode ga u sistem polako, na obuku je već krenuo, verovatno na ubrzani kurs.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.462
Reaction score
2.237
Mozda je tamo da da podrsku precedniku a i da ne bude dvojbe kod njih sponzor a kod nas predcednik kluba. Sala na stranu vakvim likovima mi i dalje cemo da tavorimo od poziciju 2 pa nadole.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.159
Reaction score
14.459
Локација
Brdo Banovo

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Iskustvo za pamćenje u prelepom ambijentu, sa najboljim pogledom na teren, pružiće vam nezaboravan osećaj i neponovljivu atmosferu. Provedite vreme sa vašim poslovnim partnerima u ekskluzivnom restoranu na najvećem stadionu u državi i pratite majstorije naših fudbalera na domaćoj i evropskoj sceni.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
153
Reaction score
447
Локација
Beograd
Dajte da budemo konstruktivni.
Da se mi lepo fuzionisemo i "jednom coveku" ostvarimo sve snove - jedan drzava, jedan narod, jedan klub i vecni predsednik. Ovamo cemo jos i Zeki, Nedicima, Nedovicima i ostaloj udbi da oslobodimo lokaciju za jedan stambeno-poslovni kompleks za po 4-6.000 eur/m2.
Svi srecni, zadovoljni i debeli.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.252
Reaction score
33.932
Локација
vaginamandibularia
Pisu mediji kako smo otkazali pripreme u turskoj po drzavnoj direktivi i preselili ih na kipar jer je tako hteo neko iz vrha smrdije.

I sad vi meni recite kako da argumentujes sa ljudima koji tvrde da je namerno izgubljeno i od tsc i od tima koji su cigani nakantali pet razlike za 25 minuta, odnosno da je do tog trenutka svemirski golman branio sve a onda poceo da prima golove direkt iz kornera, a sanicanin je samo nastavio da bude sluga rezima iz perioda dok je bio igrac ns kurve?

Mislim ovakvi potezi kluba daju za prilog teoreticarima zavere, ja nemam cime da se suprotstavim tim idejama sem pickaranjem majke i prozivanjem istih da su skriveni cigani.

Jebem ti rukovodstvo i kluba i drzave kad mi gadi sport ovako.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

pgd1970

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2023
Порука
93
Reaction score
912
Локација
Петровград
Jbga mora dobro da se proslavi žvaljina pobeda pa im se pored severa daju da kupuju i zapad u rupi.
Žvaljo naredio cigančići sa juga neće biti na utakmici tako da ćemo pored izbora po prvi put izgubiti i na tribinama JNA.
Jebo im pas mater svima
каква су то говна не би ме чудило да се на маракани игра прекосутра
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
641
Reaction score
2.355
Локација
Beograd
Da me neka sila teleportuje u tu fotelju sa pogledom uvaženog kandidata za mesto predsednika FK Partizan,
trenutno bih osetio nesnosni svrab, pa gušenje, a zatim bih za manje od minut ispustio dušu u najgorim mukama.
A njemu lepo! Kakvi skotovi šetaju ovom planetom! Grozno!!!
 
Top