Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Ne posecujem Partizanov sajt, niti gledam ove snimke koje postavljaju. Zaista nemam zivaca da pratim tu saradu Fk Djurgardena, ali potpuno razumem one koji redovono prate nas kancerom zatrovani klub.

Ne znam sta mi bi da pogledam ovaj video... Kakva spodoba je zaduzena za nas marketing :pop. Poseduje elokvenciju jednog dragana djurica, a i na slican nacin pricaju. Ne zna bre ni koga smo doveli. Zapela Nikola, pa Nikola.

A sta tek reci za Tumbakovica i njegovu "skauting sluzbu" :buhaha Cudan naziv za usta Ranka Stojica.

Momcima zelim da razbiju. Kojic ne deluje neinteligentno.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Da pohvalim novinu na sajtu, ko god se setio dobra je ideja, ovo sa wallpaperom za aktuelni mesec. http://www.sr.partizan.rs/57165-februarska-pozadina-za-vas-racunar/#prettyPhoto

Samo jedna sitnica, ako to u "velikoj rezoluciji" može stvarno da bude u velikoj rezoluciji bilo bi odlično, ova sličica vam je jako mala.

U svakom slučaju pohvale. I da, podsetite direktorku na android aplikaciju zvaničnog sajta koju je pominjala nedavno. Mala su to ulaganja a FKP je isuviše veliko ime da bi sa tako nekim sitnicama kasnio.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Realno ti i ja bi bolje to uradili, samo kad bi se Djura otvorio :D
Sto se mene tice, moze i seks sa direktorkom, ali da stavi kesu na glavu.

Ujedno sto se sajta tice, stvarno mislim da je sajt azuran, i sve najbolje, sve ok...
Ali meni sajt nikada sporije nije radio ove sezone, znaci ne pamtim kad mi je vise kocio sajt nego otkad je ubacen ovaj novi.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Mnogo je loš ovaj templejt ako se to tako kaže. Pričah s nekim likom koji radi sajtove, nevezano za naš, kaže osnovno je da ta funkcionalnost i brzina budu što bolji, kao spor/težak sajt odbija posetioca.

Mislim da bi trebali porazmisliti o ozbiljnom poslu, ne renoviranju, već izradi potpuno novog i mnogo modernijeg sajta.

Realno ti i ja bi bolje to uradili, samo kad bi se Djura otvorio :D

Što se ovoga tiče, uradićemo free samo neka pitaju. Uslov je da ne pita Đura i da ne stavljamo članove rukovodstva u radove. :D

Sto se mene tice, moze i seks sa direktorkom, ali da stavi kesu na glavu.

Ovo edituj inače nas nikad neće angažovati, to pišeš kad pogodiš poso. :D
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ovaj kalendar su uzeli sa izaberipartizan, pošto oni već godinu i više rade za svaki mesec kalendar i ostavljaju na njihov sajt a ovi naši samo to stavili kao vest.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.123
Локација
Žrnov
Imama jednu primedbu....

Većina zna da sam protiv što je tema FK Partizan preimenovana u FK Đurgarden... to sada nije bitno...

Ono što mene čudi je što i ova tema nije preimenovana u Marketing FK Đurgarden....ovako ispada da je taj Marketing jedino što valja u klubu pa ste mu počast odali....

A možda je to iz divljenja prema direktorki i njenim (marketinškim) sposobnostima :wink:
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ja sam cuo da su njene sposobnosti zaista dobre. E sad da li je to zbog konfiguracije vilice ili nesto drugo to ne znam.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Pretpostavljam da je ovo već negde bilo okačeno, ja sam ovo sad prvi put video.
Jebote, kakav blam, časnije je da je pustila prezentaciju sa video bima nego što se podseća gledajući u monitor. A nabubala sve napamet... Katastrofa.
Mada, to je ne oslobađa odgovornosti od bataka...:D

Nova energija Partizana
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Ukoliko je istina da je zavrsila PMF u Ns a da je pmf skracenica za prirodno matematicki fakultet onda joj skidam kapu ...

Pa nek je dosla na to mjesto u Partizanu sirenjem nogu samo govori kakva smo usrana zemlja
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
PMF u Novom Sadu ima smerove kao što su Turizam, Geografija, Gastronomija, itd...
Ne verujem da je završila bilo šta vezano za matu i fiziku...

Da, njeni govori su nabubani i naučeni napamet, tako je i fax završila, klasična štreberka sa 300 grama mozga... Vidi se da se priseća naučenog, da ne govori "s razmevanjem". A tek taj naglasak... Da se ne ljute ljudi, ali stvarno mi se nikad nije sviđao taj naglasak užički, čačanski i okolina.

Što se tiče njenih sposobnosti, ne bih, ima ženskog sveta na forumu, a i mama mi čita :D
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Pretpostavljam da je ovo već negde bilo okačeno, ja sam ovo sad prvi put video.
Jebote, kakav blam, časnije je da je pustila prezentaciju sa video bima nego što se podseća gledajući u monitor. A nabubala sve napamet... Katastrofa.
Mada, to je ne oslobađa odgovornosti od bataka...:D

Nova energija Partizana

Ovo je neki stariji vdeo koji sam na žalost i odgledao. Podsetio me na ono kada je đura dao intervju za zvanični sajt, izdiktirao sekretarici pitanja i odgovore. Tako i ova, samo što je za odgovore morala da se podseća sa monitora. Mislim da je skoro izbacila neki sličan video. O njenom radu dovoljno govori da su momci iz Grupe JNA, imali dogovor oko izdavanja CD-a, a kad je došla ova guska kao što znate od toga ništa nije bilo. Ovo sam pročitao u nekom njihovom intervjuu, da ne bude da sam sada nečiji advokat.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Realno 95 posto nas muskih bi nju dohvatilo da moze i ne bi je pustalo 2 dana iz sobe/kreveta :) ali to ne znaci da je ona zasluzila da bude na mestu direktora i da je prosecne pameti, da ne kazem nesto vise.. p.s. mada po meni bolje ona nego neka spodoba u rangu mileta bureka.. ona makar moze ponekad da relaksira dobar deo igrackog kadra :)
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
ne zelim da smaram ali nigde nisam video da pisete o tome.
jel izasla vise ta aplikacija za android?? za iphone nema nista..
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Koliko ja znam nema za android nista
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ovaj kalendar su uzeli sa izaberipartizan, pošto oni već godinu i više rade za svaki mesec kalendar i ostavljaju na njihov sajt a ovi naši samo to stavili kao vest.

Upravo zato nikada neće biti postavljen na moj računar. Svi znate ko vodi izaberipartizan i kome su odani.

Imama jednu primedbu....

Većina zna da sam protiv što je tema FK Partizan preimenovana u FK Đurgarden... to sada nije bitno...

Ono što mene čudi je što i ova tema nije preimenovana u Marketing FK Đurgarden....ovako ispada da je taj Marketing jedino što valja u klubu pa ste mu počast odali....

A možda je to iz divljenja prema direktorki i njenim (marketinškim) sposobnostima :wink:

Moja greška koja je sada ispravljena. Izvinjavam se :oops::D

Koliko ja znam nema za android nista

A ti se napalio da će da bude, a ja još gori od tebe kupio Samsung Galaxy SIII samo zbog toga :D

Mogu da zamislim kakvo će to tek govno da bude.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
postoji aplikacija za android, sad neznam dali je zvanicna, ali postoji... i da uzasno je uradjena..
 
Top