Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Ovi kriterijumi k'o da su pravljeni po meri onog Crnog Gruje...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ови критеријуми к`о да су, чудне ли коинциденције, писани за трговца прасићима...
 

Зека Булевар

Милка Цанић
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
763
Reaction score
3
Локација
Fiume, Istria
Znam ja jednog koji bi tu legao kao kec u jedanaest. Počinje na Z...:D

Čisto da vam se javim, Tulji sam još dužan...2014 and counting, jači od režima!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jebem ti, ne ispunjavam ove uslove... Moj motiv rada u klubu bi bio da otmem novce tako da ću to prećutati vešto i praviću se mutav. Do sad je tako prolazilo.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ми немамо шансе да нађемо председника са овако ригидним условима. Кажу да треба да буде угледан и веран, али ови што су угледни очигледно нису верни, јер иначе не би тако стрпљиво оћутали ово зло свих протеклих година, а ови што су верни, били су верни само Партизановој каси, а самим тим угледни нису.
Мораће то са условима мало еластичније....
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Ovi uslovi praktično znače "kresanje" budžeta sa 13 miliona na 6 kako je najavio Ljajić na RTS-u,otpuštanje 174-oro radnika koji su višak,svođenje broja fudbalera na po 24 i u prvom timu i u Teleoptiku što je bio zadatak za metuzalema Babića...

Iz prvog uslova se vidi da će se tražiti privrednik ili bankar,a kad se sve pročita prva asocijacija je Mile Burek...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Veće su šanse da mi Raša Babić proda eliksir mladosti, nego da nađu neku budalu koja će ove uslove da ispuni.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.235
Reaction score
2.788
Sta je to Nikolic pominjao hladne svlacionice nakon utakmice?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.897
Локација
Žrnov
Zato što se vrlo retko greje na stadionu, tačnije greje se radnim danom samo u radno vreme - pretpostavljam, jer su i radnim danima od 5 već hladni radijatori.... klinci koji na JNA treniraju se posmrzavaše.... eventualno kad ovi mališani iz FK imaju trening, malo smlače...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Bogićević ispunio osnovni kriterijum za predsednika FK Partizan !
Uhapšen danas na aerodromu pri pokušaju bekstva !

Ako ga puste u sledećih desetak dana ,moći će da se kandiduje.


Izvinte za off ,ali situacija u klubu i zemlji je tako dobra za crni humor .
 

mozzart

Grobar
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
201
Reaction score
10
Jel se za njega ovde pricalo da je spasilac Partizana? :prekrsti
Ko god da dodje, ocekujem da bude jos gori od djure. O da, moguce je, itekako..
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Jeste !
Ja prvi sam verovao da dotični može biti dobar predsednik FK. Jebiga ,nisam imao uvid u njegove bankarske aktivnosti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.897
Локација
Žrnov
Jel se za njega ovde pricalo da je spasilac Partizana? :prekrsti....

'Ajd priupitaj još koji put... ovo ti je tek drugi za 3 dana....

Vrlo je simpotamtično da se država naprasno setila da ga procesuira tek kad je hteo da uđe u FK.... i to uhapsiše pre Đurića... vrlo zanimljivo...

S obzirom da ni naša vajna opozicija u klubu i dalje skoro pa da nema pojma ko će biti kandidat, jedino što nam preostaje je da se nadamo da se Đura neće kandidovati...
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Bogicevic je imao OZBILJNO iskrene namere sa Partizanom i mini- projekat u rukama, ali sve je to stalo jos na samom pocetku. Nisu dali odozgo, ni jedni, ni drugi. Kako bi to izgledalo i dali bi plan sproveo ili usao u mulj, kad bi ga vaskoliki vodja pritisnuo, to necemo nikad saznati.
On i slicni njemu se ne bi talili sa Ramadanijem i jevrejskom bagrom, ali nazalost, oni imaju mnogo jacih veza i iskustva u pranja novca od transfera od Bogicevica, pa ispalo je tako kako je ispalo.
Ovo sto se danas desilo nije toliko vezano za njegove planove sa Partizanom, nego za nesto drugo, ali nemojte pljuvati po coveku bez potrebe. Nije nam puno pomogao, ali nije ni odmagao.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja sam protiv sadasnje uprave - 100% - ALI sam rekao da UVEK ima GORIH GOVANA! Pa zar nas nisu naucile zadnje decenije, kada god smo kenjali i bili protiv uprave, predsednika itd. i reseli se tog X dostao je Y i bio jos gori...

Ja bas i nebi da tu tradiciju nastavimo...
 
Top