Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.652
Partizanu ne treba trener koji ce da podigne igru na visi nivo (to ni Gvardiola ne moze za par nedelja, a da se ne "opece" negde), Partizanu treba motivator koji ce od ovoga sto ima da izvuce maksimum i koji poznaje situaciju u ovoj dzungli kako bi je sto bolje iskoristio da motivise fudbalere i da sa fudbalera skrene pritisak na sebe (kao Dule u KK).....Stanojevic je naucna fantastika tako da ako oteraju Nikolica ostasmo bez energije...
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Na Radio Beogradu rekose da je odlozeno jer je Tumba u inostranstvu. :confused
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Hvala...
Tumba otišao po trenera. Djukić pristati neće, Kiza neće, ne bi me čudilo da Tumbaković bude prelazno rešenje do nove sezone ako danas ne dobiju pristanak nekog sa strane.
Uglavnom, mene više zanima kad će novi marketing tim doći?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.991
Reaction score
26.005
Локација
ante portas
Milinković je možda pijan,ali nije lud.
Čovek mozga svojom glavom.
Ovaj Partizan trenutno može da preuzme samo budala bez autoriteta ili neki totalni ludak tipa Djani Ćurčić Angloman :D.
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Најжалосније од свега је што се за недељу дана нико неће сећати Марка и што ће кренути да се пише о томе шта је новопридошли унапредио или уназадио. Нервирање за бодове и борба за титулу, као да се ништа није десило. Понеки звиждук и скандирање са истока и то је све.
Јебите нас, ми то волимо. Партизане, проклет си а и ми с' тобом.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ko vodi klub sada i koga je vodio prethodnih godina,decenija nista drugo nas nije moglo ni zapasti nego pad kvaliteta,pad posete,pad klubskog koeficijenta,pad morala..
Sve ostale bljeske u Evropi sto smo posle raspada SFRJ uspeli da uradimo su bila zasluga sportskog sektora kluba-trenera i igraca !!

I sta sad imamo..
da ljudi koji nisu ni macku sutnuli sa praga a ne loptu odlucuju o treneru,o njegovom radu,o njegovim naslednicima..

Sta smo Bogu skrivili..
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ja se svakog dana pitam koliko bolestan moraš da budeš da i pored toliko problema koje imaš u državi koju vodiš toliko vremena posvetiš temeljnom uništavanju jednog sportskog društva.
Titula nije prodata (za prodaju dobiješ kakvu takvu kompenzaciju), titula je ponizno predata.
Po ko zna koji put u životu, kada je FK u pitanju, nekako me više ubija spoznaja da sam nemoćan da bilo šta uradim negoli činjenica da se klub uništava.
1) патолошки мрзи Партизан
2) искомплексиран је до те мере да сад покушава да лечи своје комплексе
3) толико туге му је нанео наш клуб да га бол никад неће проћи
4) син му је добио по пички, од Гробара

У тренуцима кад не продаје земљу, кад не јебе народ, онда гаси СД Партизан.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Pa nije Djukic lud da se vata u kolo sa ovima, prosao je on tu lekciju.

Mene plasi da bi Drulovic mogao da prihvati, kad je prihvatio da bude Toletov prelazni selektor sto ne bi i klupu Partizana.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Profesore ne branim ja Je-ne-a nego hocu da kazem da nas jos ima kojima je drago sto je npr. isplacena radna zajednica,omladinska skola i igraci . Kad je to objavljeno po medijima slabo sam ovdje procitao da se neko istinski raduje radi tog malog detalja. Da li bi mutavi uradio identicnu stvar a prodavao je igrace za mnogo veci novac nego ovaj od Skuletica.Kukali smo svi kad su covjeka skinuli s konopca u Humskoj..
Pola foruma kuka radi stranke u klubu a u Partizanu je tako od 1945. Mozda ljudima nedostaje general Loncar i njegovo cuveno u Tempu - Savicevic je vec Partizanov.
Klub se vodi kao politbiro i tako ce biti sve dok ga ne kupi neko...bilo ko je bolji od ovog cirkusa.


Sto se Marka tice on sada apsolutno treba da ide jer nakon pokusaja smjenjivanja i po drugi put tu nece vise biti atmosfere potrebne da se izgura ovo prvenstvo do kraja....a i ko ce ga podrzati kad je stadion prazan uglavnom..
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ja bi ga podržao.

Nažalost, javlja mi se neki Reber ili Grant...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.804
Ako slucajno smene Nikolica, trener sme da bude samo neki napaljeni Grobar, pa sve i da nema pojma od fudbala, jer ove mnogo mnogo nemas sta nauciti, samo motivisati, a ide derbi...

Kako stvari stoje, ja sam za to da Nikolic ostane trener, ma da, apsolutno nije idealno resenje za Partizan. Najveca zamerka mi je Sale vs Babovic, Kojic vs Saponjic.

Стојанче :D
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
I ja glasam za Zivadinovica !
Kakva bi to ekipa bila:
Svinjar,Viroza,Setac pevaljki,Petardica i Ziva.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Mislio sam da svoj jubilarni spis napišem za neku lepu vest al ne vredi, ko da čeka mesec dana i basket:D Znači ode Marko:banghead Poslednji od tri stuba ako tako mogu da kažem a da ne ličim na cigane je srušen, posle Lakija i Škulete oteran je i Marko...Mislim da je jasno da od titule sad stvarno skoro da nema ništa kad se sve uzme u obzir, ostaje nada ali čini se da nema leba...
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Ja se svakog dana pitam koliko bolestan moraš da budeš da i pored toliko problema koje imaš u državi koju vodiš toliko vremena posvetiš temeljnom uništavanju jednog sportskog društva.
Titula nije prodata (za prodaju dobiješ kakvu takvu kompenzaciju), titula je ponizno predata.
Po ko zna koji put u životu, kada je FK u pitanju, nekako me više ubija spoznaja da sam nemoćan da bilo šta uradim negoli činjenica da se klub uništava.

Pa drzavom se ne bavi,tako da mora da nadje neku zanimaciju....
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Жонпи је ентузијаста, хоће да помогне, али није тренер. Жива, е то је већ крајње софистицирана филозофија која тражи посебан амбијент, а то нико није умео да препозна још од Удаја Хусеина, тако да није много вероватно.
Мада кад би прошло, ишао бих до краја, па уместо Бики довео Лудог Милојка да води конференције и општи са седмом силом и циганским саопштењима.
Чуди ме да се нико није сетио Беквалца, то је прави бекап тренер, а уз то би могла да нам Ната пева џабе на коктелима па би домаћинска управа додатно уштедела.
 
Top