Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Мрш бре говедо једно. Ти ћеш некоме да одређујеш како ће свој посао да ради. Пичко продана.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Svaka čast! Ako neki "muški" novinari ne smeju, ima onih ženskih koji se ne boje! A ima i do urednika! Joše jednom, bravo!
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ja ne znam zašto se postavlja pitanje tipa e koga smo mi podržavali, a vezano za Alberta. Čovek prodao dupe. Dok je bio tu mislili smo, a i on je pokazivao nastupima u javnosti da je "pravi". Kako kažu svako ima svoju cenu. Prodao je veru za "trideset srebrnjaka" i kraj priče. Kad se budu svodili računi na kraju imaće za čim da žali.

Ovo mu sad dodje kao borba za pravdu i kao početak čišćenja taloga u ovom raspalom društvu, a Bog je hteo da to počnu grobari :D. Sahranimo ih kako to dolikuje slinama.
 

Yugo55ax

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
77
Reaction score
2
Stanojevicu....ljudino sa postenjem...imaj sutra mooda ko ova Olgica novinarka.Mora da budes svestan da sutra sve zavisi od tebe ,koliko ce ova nasa borba da traje ili ce biti ubrzana ili ce trajati godinama....svi iskreni grobari ocekuju od tebe da kazes istinu o lopovima......da kazes ko stoji iz djurica....ja znam ko..ali jaci utisak ima kad ga ti kazes..ja sam samo navijac i jebeno daleko....ja sam komunjara..csira i uza familija uvek je glasala za Dacica....ali vise tako nece biti.....pre cu da glasam za ono govedo Nikolica..nego za dacica.......tako ce biti i sa familijom..ja kolo vodim u mojoj familiji.....SS.....moras zbog Partizana..mnogo toga da uradis sutra....budi covek do kraja..molim te milion puta..na kolena padam....iznesi istinu o lopovima.....ziv bio.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.874
Reaction score
13.642
Neko je pominjao NOVINARSKU CHAST??

http://www.mozzartsport.com/vesti/11184/retrospektiva--duriceva-grant-parada/

Olja je svakako osigurala mesto na crnoj listi.
:respect:respect:respect
E da je vise ovakvih novinara i novinarki...svaka cast Olgice Nikolic...ne zelimo mi Grobari da nam se pise ni po babu ni po stricevima vec samo pravedno i onako kako jeste...nadam se da ce jos neko da se oglasi....

PS Olgice mogla si umesto onog "Ako koza laze rog ne laze" da napises - " Ko laze taj i krade" :D
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Stanojeviću, ima mnogo ljudi koji nisu prelomili, nisu sigurni da priča može da prođe, ne veruju da ima nešto iza tebe..

Naravno da ne treba da ispucaš sve što imaš, biće prilike, ali moraš da izbaciš nešto novo, šta god to bilo. Mnogo ljudi u celoj priči čeka krv, dosta njih nam želi zlo, ali isto tako i mnogi koji nam žele dobro i potrebni su nam čekaju neki tvoj udarac. Nema mnogo stvari koje tebi i Krstajiću bilo ko stavlja na dušu, tu su Šamrok, Jovančić, Brazilci, ali sve više i predomišljanje i odugovlačenje. Ove poslednje stvari možete da promenite.

Plašim se da će ljudi koji se interesuju za ovo da izgube interes ako se bude previše odugovlačilo bez nekog vidljivog rezultata ili bez novih informacija koje iskaču, dok s druge strane Đurina mašinerija može nešto i da uradi da napravi dobar prijem (kakav god bio Grant, dosta ljudi je zadovoljno što je on tu gde mu nije mesto)

Ima puno energije iza vas, pokušajte da je kanališete a da je ne potrošite bez rezultata..
 

dzare

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
63
Reaction score
5
Постављено више пута!!!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.633
Локација
vaginamandibularia
Šnajder kroji sudbu Partizana,
Svi mu krivi, samo On bez mana,

Triput seče, ono opet kratko,
Uštedeo, pa mu došlo slatko..

A u kasi fale milioni,
Usta struka da se Đura skloni,

Ali njega čuvaju masoni,
Jehovini svedoci, mormoni,

Više vredi muta poglavica,
Nego cela radna zajednica,

Smena svakom ko podigne glas,
Ćutanjem za radnog mesta spas,

Osta vampir, i naravno Raša,
Neće burek, al im mila flaša,

Kadar kadru iz dupeta viri,
Klupskim novcem mafija se širi

Ko alibi dovedoše Granta,
Da i čerga može
da nas kanta,

Džaba bunu dižu navijači,
kao ***** ćute svi igrači,

Huk s protesta ne kvari frizuru,
Sto lukića ušlo je u Đuru..

Šnajderčini džabe singerica,
Ni + 10 nije sigurica

Zlatan konac, a tkanina trula,
Epilog je sveopšteg rasula..

U bunkeru zaključani sede
Video bim i mornari-dede

Sad se kurči Đuro, ali znaj
I tebi će skoro dođi kraj...
 
Последња измена:

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Baš me kopka da li će posle onog juče u Zemunelu filozof Topalović imati obraza da se sutra pojavi u Media centru, ili će kanalizacija poslati nekog potrčka da odradi snimanje!?

Мутави олош са све буреком Милетом и Рашом не сме да дође на ЈНА. Тамо су сви
"oтерани" Крле Ненад Марко Веланац Буги .....


Толико су јаки да се по бункерима састају ... :pop


А Нађа су данас искулирали сви као смрдљив сир. :puke Буквално :buhaha
A setih se ovog teksta s početka sezone koji govori ko je ko na JNA!

U Humskoj napadnut potpredsednik Novog Pazara?

Zamenik gradonačelnika Vujica Tiosavljević tvrdi da ga je verbalno napao član uprave Partizana Raša Babić...

...- Zaista sam šokiran ispadom Raše Babića, koji je bio vrlo agresivan. Još mi je kazao „niste valjda došli kod Nenada Bjekovića da pobedite Partizan“. Šta je time hteo da kaže, on najbolje zna. Što se mene tiče, čudim se da neko ko je, koliko znam, predsednik FS Beograda, član IO FS Srbije i član UO Partizana, na tako vulgaran način i sa nipodaštavnjem priča o novom članu Superlige, ali i komunicira sa mnom, kao potpredsednikom kluba i zamenikom gradonačelnika Novog Pazara. Reč koja opisuje sve što se dogodilo je bruka – u dahu kaže Vujica Tiosavljević.
P.S. Bravo za O.N.
Hvala i Mozzartu na prostoru... Sad mi nije žao što kod njih ne mogu mesec dana da izađem tiket ni sa duplim šansama!
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
ДАНА 17.01.2012. У 15 ЧАСОВА ОДРЖАЋЕ СЕ КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА ШТАМПУ БИВШЕГ ТРЕНЕРА ФК. ПАРТИЗАН АЛЕКСАНДРА СТАНОЈЕВИЋА.
ПОЗИВАМО СВЕ НАВИЈАЧЕ ПАРТИЗАНА ДА ДОЂУ У ШТО ВЕЋЕМ БРОЈУ КОД ТЕРАЗИЈСКЕ ЧЕСМЕ ДАНА 17.01. У 14 ЧАСОВА ДА ПРУЖИМО ПОДРШКУ АЛЕКСАНДРУ СТАНОЈЕВИЋУ И ПОШАЉЕМО ЈАСНУ ПОРУКУ ЛОПОВИМА КОЈИ УНИШТАВАЈУ КЛУБ!!!

ЂУРИЋУ ОДЛАЗИ!

ЗАБРАЊЕНИ
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
zabranjeni:eek:

opaaaa! stize konjica, kao u starim dobrim vesternima. posluzicu se onom izlizanom: nikad nije kasno.

elem, nije me bilo par dana, pratio sam, ali nisam uspeo nista da napisem, zbog sile postova koje sam morao pregledati u pauzama obilaska diznijevog parka:roll:. off the record, jos uvek nisu postavili mutavog kao atrakciju,ali radi se na tome:wink:.

nakon minulih dogadjaja, sticem utisak da je stanje na frontu prilicno zadovoljajuce, pre svega zbog lose strategije protivnika. ovoliko autogolova nije postigao ni ivan jurisic(deco, ne upinjite mozak,matori znaju o kome je rec). ipak, i pored svega...daleko, ali bas daleko je 15 februar. ako se bude cekalo tako dugo, nece da valja. grobarska amnezija je cudo.
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Evo ga ovaj mali,izvirio iz rupe.

Za sta si se to ti pobrinuo, mamu ti klempavu? Ko ce bre tebe da pita nesto. Do sada je tvoj mutavi jurio legenda iz naseg kluba, a ti gnjido si medju prvima koji je sam sebe izbrisao sa spiaka legendi. Govnaru smrdljivi, imas li u opste oci i obraza da pogledas nekog ko stvarno voli i kome je nas Partizan svetinja. Mars napolje pedercicu maleni, ljigavi, smrdljivi.....! :pickaciganska
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ens opet nadmašio sebe :clap

Ko god je u mogućnosti neka se sutra pojavi i da podršku treneru Partizana. Nije vreme za dobacivanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top