Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.432
Локација
Pozega
Nekorektno je očekivati od igrača da urade ono što treba mi da uradimo. Ovo govedo je na čelo kluba došao uz aklamaciju juga, ne zaboravite da mu je protivnik na tim izborima bila istinska legenda FK Partizana. Bojim se da smo sve ovo što nam se sada dešava mi i zaslužili.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Koliko se samo nakotilo gamadi po ovim našim prostorima to je haos jedan i sva ta gamad je isplivala na vrh u svim sferama društva , jer drugačije i nemože u potpuno trulom sistemu i truloj državi,oni koji nešto vrede i valjaju nesmeju da pisnu jer ih u protivnom "pojede mrak".


Gde ste Grobari sada jeste li svi slepi kod očiju, jeste li svi ovce vrha koji radi po nalogu i za interes svog džepa ili se bojite?
Ima jako dobrih ljudi u svim Grobarskim ekipama ali su izgleda sputani i nedovoljno odlučni da ustanu i kažu dosta bre više , hoću da mislim svojom glavom...


Mučno mi je ovo sve posmatrati, kad znam da nam vrh tribine mrdnuti prstom neće a da će i ogromna većina ostalih biti potpuno letargična i bezvoljna da išta napravi i da se pokrene iz raznoraznih razloga.

Komunizam nije otisao nikad odavde prijatelju,nazalost.Ljudi su robovi u dusi,a to ti je tesko ropstvo od koga se tesko oslobadja.Vecina ljudi i ne vjeruje da bilo sta moze da se promjeni,pa jedino ovde u citavoj Evropi nije bilo vecih strajkova iako je stotine hiljada ljudi ostalo bez posla.O cemu dalje da se prica... Totalna apatija i moze svaka bagra da radi sta hoce, samo ako se dobro pozicionira.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
sta god da se desi, sutra ili prekosutra, borbu treba nastaviti. intenzitet pojacati, a svakako da ce se oglasiti i malo jace face, koje su ovih dana najavile da ce progovoriti. bez njihovih reci i stavova borba postenih partizanovaca nece biti efektna. u svakom slucaju, ne treba klonuti duhom. skupstina se (bar u medijima) ne nazire, ali ce je svakako biti.

sto se eventalnog dolaska granta tice, svakako podrzavam stav je-ne-a. treba mu dati do znanja da je nepozeljan, bas kao i bilo kom drugom na klupi naseg kluba. ne bi trebalo ici suvise duboko u antisemitizam, ali malo pecnuti...sto da ne. moj skromni doprinos je u potpisu.
 
Последња измена:

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Možemo lijepiti plakate koliko god hoćemo, pričati šta hoćemo, okupljati se svaki dan pred stadionom, djuri i ostalu djubrad iz uprave nije briga za to. Jedini način da odu je skupština, a nju niko ne spominje.
Ne očekujem da treba neko sad mene da obavijesti "e, skupština je tog i tog datuma", ali ako iko od vas zna nešto, dajte nam bar nagovještaj, jer ovo je nemoguće izdržati. Svaki dan slušam i gledam šta djubrad iz uprave radi, i nadam se da neće još dugo, ali sada više ne znam.
Shvatam da ne može skupština biti sutra, ali kao da niko, osim ljudi koji lijepe plakate, pišu pisma i članke, kao da niko drugi ništa ne radi....
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da preduhitrim 1984 :D Grant je otpao kao trener

Ajde, sad opet euforija na forumu :buhaha
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Meni je bitno da je Stanojevic spreman da se vrati ukoliko bude smenjen.

Takodje mi je bitno da ce Krle i saradnici mu, biti spremni da plate tu neku veliku cifru da se smeni taj neki grant kurac palac.

2,3,4 miliona je nista da se sacuva trener kakav je Stanojevic jer ce on svojim radom nadomestiti svaki ulozeni evro. Posmatrajte to kao onu pricu kad je Real kupovao za rekordne sume, a ekonomski posmatrano, najskuplji igraci su ispadali najjeftiniji.

Nama ne znaci ni Murinjo da dodje za stan i hranu da nam radi ako ujebe sistem koji smo krenuli da gradimo sa sopstvenom decom, koji je fakat uspesan i koji ce mnogo doneti klubu.

Dakle najbitnije je i nadam se da su nase snage predvidele ovakav ocajnicki potez onog mutavog olosa, i da su spremni ili da ga sprece ili da popeglaju situaciju koja sledi.

U svakom slucaju, STANOJE IZDRZI jer si svetan da te mi koji zivimo za Partizan hocemo tu gde jesi.

A termin "Legenda Partizana" zaista treba da se preispita i premeri nakon ove mozda i najvece borbe za dobrobit kluba.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Neverovatno sta se desava... Mozda je zabranjeno, ali moram...
Na Facebook-u na stranici "НУСКНВП", bolid od admin je podelio stranicu Avrama Granta, kao ovo je nas novi trener :puke
Svi normalni ljudi komentarisu da imamo trenera, da je to Stanojevic, itd, ali ja stvarno ne razumem sledece komentara:

"Sto ste svi tako glupi lik je do jaja trener mnogo ce da nam pomogne i jos ce da dovede neko dobre igrace i jos ce i sponzore da privuce ...":pop

"Sta bre jbto je jevrej sta se lupite bre za Partizan GRATN JE BOBMA STA PLJUJETE COVEKA VODIO JE CELZI PORTSMUNT BOLJE ON DA DODJE NEGO NEKI NAS COBANIN !!"
:pop

Ne razumem kako ljudima ovako lako zamazu oci, pa to nije normalno...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
To Gazda!! 24 nove strane do ponoci, jeeee :D
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Nema sta, mutavo govedo ima debelu zaledjinu.... Tzv legende (namerno kazem tzv, dok se ne oglase) cutanjem postaju saocesnici u ubistvu Svetinje. Ocigledno je nama jedina inicijalna kapisla uzdrmano sopstveno dupe, cuj da neko digne glas zato sto smatra da je to moralno i eticki, zarad viseg interesa.

Ispade na kraju da su Krstajica ozbiljno izlozili, posto skupstine ni na vidiku nema.
 
Последња измена:

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Rade, rade i te kako.

Kako saznajem od izvora bliskog našem predsedniku, pošto su propali današnji pregovari sa trenerom po imenu Grant, a kako je naš predsednik kontaktirao novo svetsko trenersko ime, saznavši da isti nije zadovoljan u sadašnjem klubu, reč je o već dokazanom treneru koji je sa Italijanskim prvoligašem iz Milana osvojio Ligu šampiona, reč je o Murinju.

Nešto ovako ćemo sutra čitati po novinama.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Јбш ми све, одох да зовем кеву, да јој дам скраћени течај из руковања компјутером и да је за 15 минута научим како да уђе на форум. Па ово јој је 5 пута занимљивије од "Мале невесте":buhaha
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Mislim da je krajnje vreme da otpocnemo jednu forumasku akciju, slicnu onoj kada smo bombardovali upravu mailovima za ostanak Moreire samo da ovaj put izbombardujemo sve trenere cija su se imena provlacila, od Kumana do Granta...

A mozemo slobodno i Djuri i mornarima da pustimo koji

P.S. Ko bi rekao da cemo Bjekovica od blata praviti!!! Da mi je iko ikada rekao da cu da izreknem ovu recenicu pomislio bi da je lud: "Bjeko vrati se sve ti je oprosteno"!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tzv legende (namerno kazem tzv, dok se ne oglase) cutanjem postaju saocesnici u ubistvu Svetinje.

Kad će te shvatiti da je pametnije da svi odjednom izađu sa svojim komentarom i stavom, nego da se javljaju jedan po jedan. Sačekajte kraj ove sapunice pa onda hvalite ili pljujte legende!
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Pa jel nema nista od Granta?
Ili su ovo opet neke ironije i sarkazmi?:confused
Gazda je stari zajebant.:D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Da preduhitrim 1984 :D Grant je otpao kao trener

Ajde, sad opet euforija na forumu :buhaha
Znači 'ladno si je podmladio 10 godina...pazi sad kad utekne mužu i pravo tebi u zagrljaj od ushićenja...a irvasi oko vas trče u krug, sneg i grtalice, idila jebote...:D

Lepo sam vam napisao da je jevreju poslata "pristojna" poruka...pametan čovek, razumeo je kako treba...

SS, ŽIVEĆEŠ TI NE STO NEGO HILJADU GODINA! :buhaha
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Pocecu da posecujem forum samo od 18h po nasem vremenu, otprilike kad Gazda pocne da pise... Samo on ima dobre vesti... Ili je on u stvari bik, pa kad vidi sta se radi dok on sedi, okrene par brojeva i onda dodje na forum i kaze ''Dobro vece!!'' :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Grant otpada, sledeći je __________- sami upišite!

Znači 'ladno si je podmladio 10 godina...pazi sad kad utekne mužu debelom i pravo tebi u zagrljaj od ushićenja...a irvasi oko vas trče u krug, sneg i grtalice, idila jebote...:D

Nisam je prvi podmladio, a i treba nam njen muž kao izvor informacija :D

Ovo za sneg i irvase... snega nema ni za leka, a irvase sam sve pobio još u novembru
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Јбш ми све, одох да зовем кеву, да јој дам скраћени течај из руковања компјутером и да је за 15 минута научим како да уђе на форум. Па ово јој је 5 пута занимљивије од "Мале невесте":buhaha

A to je znaci taj link, mi sa "Juga" vucemo tu na tu stranu, fudbalica, spanske serije, "kvalitetne ribe" i sl..

a ovi sa "Severa" kontra, navikli na minus, ono fazon sever ladno skandinavija gej lobi i ta sranja..

Ima logike, ima, ima..

Progledo sam :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Ovo je zanimljivije od mileve :buhaha.
Prošlih godina u ovo vrijeme prisali smo o Mutuu, Krespu, Basti, Jankoviću, a danas o Grantu, Mateusu, Eriksonu, Ten Kateu, Kumanu...
Jedva čekam sjutra :D.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top