Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.212
Reaction score
33.504
Локација
vaginamandibularia
Bravo MAJSTORI!!! 35 godina posta, ali sad je NAŠE VREME!!! Potopiti italijane na njihovom bazenu, prosto se sprdati sa njima, to mogu samo NAJVEĆI ŠAMPIONI!!! MAKABIZACIJA POČINJE
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
1 Slobodan Soro
2 Teodoros Hadžiteodoru
3 Nikola Rađen
4 Miloš Korolija
5 Milan Aleksić
6 Duško Pijetlović
7 Andrija Prlainović
8 Aleksandar Radović
9 Dušan Mandić
10 Stefan Mitrović
11 Vladimir Vujasinović
12 Miloš Ćuk
13 Stefan Živojinović

Trener: Igor Milanović

:respect

I drugi su tu. Pomoćni trener Uroš Stevanović, kodicioni trener Vladimir Pavlović.
Pored ovih igrača napomenuti i neke mlađe koji će biti naša budućnost Nikola Dedović, Aleksa Šaponjić, Janko Radović, Draško Gogov...

http://www.sportal.rs/news.php?id=52304

Braćo Grobari, ovo ne smemo dozvoliti, što je mnogo, mnogo je. Ne želim da "kukamo, za dinar prosimo", kao gurbetska kurvetina, ali način za reakciju se mora naći, što pre!

Prvo. Pogrešan medij si našao da citiraš.:wink:
Drugo. Ovo nije tačno, pogotovo ne posle ovog noćas. Vujasinović je mnogo bliži odluci da i sledeće godine igra. Biće odlazaka i to nekih bitnih (Prlainović i Pjetlović), ali ne masovnih kako se u jednom delu sezone činilo.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Crno-Beli Bravo Bravo. Neka ovo bude samo pocetak nase dominacije u Evropi. Naklon do poda Milanovicu i ekipi i hvala Vam momci od srca!!! :respect

Partizan je Sampion Evrope!!!
Ponavljajmo ovo stalno mnogo lepo zvuci!
:napred Partizan
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Ponekad rakija uglavnom piva, samo GOL nikad stativa:respect
Jebači mame u bazenu.
Kraj je sezone a CRNO BELA porodica briljira:šal
Sve čestitke našim vaterpolistima i svim zaslužnim za 7 EVROPSKU titulu.
Koliko je ovo velika stvar za nasu PORODICU:napred Partizan
Svi znamo šta smo morali da istrpimo, preživimo, nadvladamo, pobjedimo, smrvimo, sjebemo, zgovnamo, sjebemo.
Ej bre,pa na B92 u dnevniku u 23.00 Mašica Mileusnice u crnoj košulji sa sve kezom od uva do uva Partizan,Partizan,Partizan,Partizan,Partizan.
Ma bre džabe im i Tadić i Putin i Krediti i 6 miliona eura,jebaše im naši momci mamicu.:ziveli
 
Последња измена:

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
au .... kolko slavite ... ko da smo prvaci evrope postali ...

vidi stvarno ... jesmo! :)

tole fala ti sto si sudijama rekao da ne iskljucuju po 2 igraca nego po jednog ...
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.844
Локација
Banja Luka
Sampioniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Hvala svima u klubu na jos jednom evropskom trofeju! Dugo smo cekali, ali smo docekali, i to na najlepsi nacin!! Protiv "drim-tima", protiv igraca koji bukvalno igraju samo Evroligu, i to u sred Rima! Na sve su bili spremni fasisti kako bi osvojili Evroligu, ali dobili su kur*c!

Svi su igrali maestralno, ali Vujasinovic :respect Ne samo zbog ovog veceras!

CESTITKE SVIMA JOS JEDNOM! :D:
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.016
Reaction score
667
Ја нећу рећи ништа што већ неко није рекао, осим: "Хвала Толе!"
ја мислим да ми без њега ништа неби урадили.
шалу на страну, никад, али ниакд нисам гледао ни физички ни тактички ни ментално спремљенији Партизан. Несећам се кад смо били овако супериорни, изгледа да су сви они досадашњи покушају имали своје позитивне стране, па смо у ову утакмицу ушли зрелији него икад! Ни то што су повели, ни што су нам дахтали за вратом у првом делу утакмице, ни то што су стигли на само 1 гол минуса после +3... ништа није могло да нас поремети... сама слика њихове клупе и промашена 2-3 зицера, плус петерац, говори колико смо их изненадили, ја мислим да није свирано оних пар контра фаулова пред крај да смо могли да им мунемо бар још 3-4 комада... све у свему, нема шта да се даље полемише, шампиони смо европе по 7 пут, доста смо чекали, уз појачања која се најављују, (уз останак овог тима), очекујем да завладамо европом на мало дужи временски период! Живи били па видели!
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
@ЖИВОРАД

Ono sto mene, kao i veliku vecinu, interesuje, jeste kakva ce situacija oko sastava biti sledece godine. Evo, mi uzeli Evroligu, ja ne mogu biti srecniji, ali meni u glavi vec kako cemo sledece godine sa kintom i budzetom i kakvim timom. Kakva se to pojacanja najavljuju? Realno bi bilo da Prlain ode, mozda i Hadziteodoru i Radjen, ali mislim da se Pijetlovic moze zadrzati iako postoji interesovanje Madjara...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.867
Reaction score
10.911
Доминирај! Хвала вам! Још један трофеј у ризници нашег СД.
 

dace90

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
176
Reaction score
2
Локација
Ne mogu da se setim
LJUDI JA PLACEM KO DETE OD SRECE !!!!!!!!!!!!!!!!! PARTIZAN JE SAMPION EVROPE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CESTITKE SVIMA !!!!!!!!!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Neverovatan osecaj za sve nas kojima srce kuca za crno bele. Nemam ni reci reci bilo sta osim HVALA TI CRNO BELA LJUBAVI.
PS : Samo jedna napomena adminima da ovu tema bar za neko vreme gurnu na
vrh foruma da to bude prva tema odozgo bar neko vreme.
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Namerno nisam hteo da pisem dok mi se ne ohladi glava!
Rekao sam juce da imam osecaj da osvajamo,da smo sazreli u svakom smislu za ovako nesto.I nisam pogresio osim kada je u pitanju nacin na koji smo to ostvarili.
Ovako poniziti jedan Pro Reko u finalu najveceg takmicenja pa jos i na njihovom terenu je prosto nezamislivo! (EH TOLE,SVEMOGUCI TOLE...) Pa mi cak nismo ni napadali u poslednjoj cetvrtini,da nismo cuvali (opravdano) onaj rezultat bilo bi verovatno 7 ili 8 razlike!
Meni je ovo druga evropska titula,i naravno da mi je drago zbog nas,ali mi je neopisivo drago zbog igraca,Milanovica i svih koji su ovako nesto na bilo koji nacin omogucili. Mislim da je dovoljno cuti sta je rako Vlada i da sve bude jasno JA SA OVIM MIMCIMA GINEM VEC TRI GODINE NA SVAKOM TRENINGU DA BISMO DOSLI OVDE I USPELI.Svako postovanje,zasluzili su kao niko nikad ovu titulu!
Au covece,pa mi smo prvaci Evrope...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Hvala ti, hvala ti CRNO BELA LJUBAVI!!!!!
CRNO BELI bravo bravo!!!
Hvala vam na ove neizmerno lepe trenutke koji ce ostati zauvek u secanju!
Prva evropska titula Partizana u nekom "vaznijem" sportu koju sam ja doziveo, idemo dalje, pohod na sledece, nadam se mnogo evropskih...!!!
 

oMARKOo

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
60
Reaction score
308
BRAVO Sampioni !!!

Mi smo bre svetska gromada na ovoj zemaljskoj kugli...

Uh kako sam srecan, napio sam se...
 
Top