Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vaš omiljeni gol

  • Зачетник теме Bogi maestro
  • Датум покретања

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Гол који ми је донио убједљиво највише радости је гол Илијева на Сент Џејмс Парку 0:1, али и гол Крстајића против Лација је била лудница тада смо се понадали да је то гол за пролаз даље.
 

drdexi

Početnik
Учлањен(а)
22.04.2009
Порука
3
Reaction score
0
Nebojša Vučićević 1:0 Partizan-Dinamo 1988
 

Ivica Iliev

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2008
Порука
27
Reaction score
0
Локација
Middle Earth
1. Krstajic protiv Lacija za 1:0
2. Vasilijevic za 3:1 ciganima u kupu
3. Kezman ciganima u 90-om
4. Radovic protiv Dnipra
5. Sale u finalu kupa 2001.
Primeticete da nema gola Ilieva Njukastlu. Naime, bio sam takav baksuz da sam u tom trenutku otisao do wc-a da pisam tako da gol nisam video uzivo, samo sam cuo ortake kako vriste. Tragicno, znam.
 

domaciajvar

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2008
Порука
55
Reaction score
0
1. Moreira 95.
2. Radovic u Ukrajini
3. Kezman 90.
4. Ilic protiv djurgardena u Svedskoj
5. Djordjevic u rupi za 1:1

*Mirosavljevic za 3:3 Cigani-APOEL:s
 
Последња измена од уредника:

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
1.Vasilijevic za 3:1 ciganima u kupu
2.Vasilijevic za 3:1 ciganima u kupu
3.Vasilijevic za 3:1 ciganima u kupu
.
.
.
.
.
:BB
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.380
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne razumem kako ti omiljeni gol može biti gol mirosavljevića ciganima,mislim znam da je zajebancija al opet.Zbog takvih stvari su možda i upravu kad pominju komplexe:bangheadMeni se jebe za njih a i tema su naši golovi

Meni su Rašović njukasl,Milivoje naravno,svi Čakarevi u derbijimarespect,i prvi naš gol u ligi šampiona
 

graha

Grobar
Учлањен(а)
13.09.2007
Порука
707
Reaction score
21
1 - Mance protiv QPR
2 - Djole tomic ciganima u 111 derbiju
3 - Hristov - gol na frku ciganima.Mislim da je bio u pitanju 107 derbi
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
1.Sale Ilic ciganima u kupu 2001.
2.Ajmo Milivoje
3.Djordjevic za 1-1,u rupi sezona 2004/05
4.gol Portu u Ligi Sampiona za 1-1
5.Vujovic za 2-0 u poslednjem derbiju,pobeda u Hramu,prva posle aprila 2001. i tad je takodje bio jako radostan trenutak za mene-kad je Iliev dao gol za 2-1!
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
1. Mijatovic protiv cigana na jna, april 1993. 1-0
2. Milivoje protiv Njukasla, avgust 2003.
3. Radovic protiv Dnipra, februar 2005. 1-0
4. Vasiljevic protiv cigana, 1/2 finale kupa 3-1

P.S. U pitanju su golovi koje sam video i upamtio, a naravno da su mi mnogo dragi i neki pre 1988, tj. mog rodjenja :D
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
1.Adi Nadj,1996,kada smo karali cigane u rupi 3:2,oni poveli iz penala koji im je svirao sadasnji v.d stecajnog upravnika Babarogic,a koji im inace ne bi ni dzajka svirao,a onda mi vec u prvom poluvremenu preokrecemo prvo golom Pazina,a onda Adi kroz suknjicu milojevicu za muk na sjeveru:D,a na asistenciju maestra Cire.Cigani nas bili stigli,a mi im tom pobjedom opet odmakli na plus tri
2.Ekser Keze u 90. minutu ,1998,takodje kamene face na severu
3.Iliev ,2001,za 2:1,posle (opet) dosudjenog i promasenog penala za rome:D
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Jedan od golova kojem sam se njavise obradovao je Moreirin u 95'. 1.Dao ga je ciganima 2.Pri 1:0 za njih 3.Gledajuci zivce sam pogidao 4.I onda melem na ranu:) u 95'
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
sjeca li se neko gola protiv Dinama, 80 i neke, kad je, mislim Djelmas, nisam siguran, napucao loptu i golman je uhvatio ali i uletio u gol sa njom? Sjecam se radio prenosa, bio sam mali i to mi je nekako ostalo u srcu.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
sjeca li se neko gola protiv Dinama, 80 i neke, kad je, mislim Djelmas, nisam siguran, napucao loptu i golman je uhvatio ali i uletio u gol sa njom? Sjecam se radio prenosa, bio sam mali i to mi je nekako ostalo u srcu.

Taj gol je dao Milinko Pantić, ili čak možda Goran Bogdanović. Sezona 1985/86, 3-2 za nas u Maksimiru...nije bila napucana, već lob udarac. :wink:
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
hvala Aco! Da dobro se sjecas, bio je lob.
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Ajde da probam ponovo nakon nekoliko meseci :D Dakle ako neko ima na kompu gol Lazovica iz makazica protiv Slavije(Prag) neka okaci.Taj gol mi je ostao u jednom od najlepsih secanja a nigde zivo ne mogu da ga pronadjem..
 

PFC_D

Guest
http://www.youtube.com/watch?v=AXMROmYQ4Qk&feature=relatedIvane...ovo ti je deo cuvene emisije sa pinka kada su gostovali nesa strah i onaj mauzer. na 4:30 pocinje deo kada pustaju nase golove iz te polusezone (hamarbi, zvezda 2-2, slavija) pa imas i taj gol. nije neki snimak, ali verovatno je i to bolje nego nista. inace, ja sam tu utakmicu imao snimljenu na kaseti ali sam je posle petarde u pragu izbrisao.inace, kada sam vec na ovoj temi, moram da priznam da sam se kao lud radovao golovima u evropi te sezone, konkretno kada je cakar dao sportingu gol u beogradu za 3-3 (izbaciti sporting sa tada balavim ronaldom po meni je bio veliki uspeh, mada smo se u beogradu izbrukali), a skakao sam do plafona kada je vlada ivic glavom (ja mislim da mu je to jedini gol glavom u karijeri) smanjio na 3-1 u 90. minutu u pragu i izborio produzetke. sad sto se ta utakmica zavrsila kako se zavrsila, i sto bi bolje bilo da nije postigao taj gol, druga je prica...e tumba, tumba...
 
Top