Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vaš omiljeni gol

  • Зачетник теме Bogi maestro
  • Датум покретања

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Teško je izdvojiti omiljeni i najlepši gol.
Dva bih svakako izdvojio, a prvi je gol Saše Ilića u Newcastlu, u kako bitnom i teškom momnetu je šutirao penal, a kako ga je izveo. Neverovatno.
Slika govori više od reči http://www.youtube.com/watch?v=AnbY2ZK6YKA.
Naravno Milivoje je broj dva.
Bilo je još mnogo lepih i bitnih golova ali Ilićev penal je za mene čarolija koju nikada neću zaboraviti.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Zar to nije bio nas prvi gol na toj utakmici? I bila je cista zabica, malo prije golmana je odskocila od terena... A gol od stative, pa preko golmanovih ledja u gol sa nekih 35 metara je djelo Nenada Brnovica protiv Dinamo Bukuresta.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Nije,prvi je bio cinimi se neki smesan auto-gol...pa je onda valjda Sale dao,treci ne mogu da se setim
 

kerkez

Grobar
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
397
Reaction score
24
Локација
Na ivici incidenta
Ajde da otklonimo sve sumnje.
Prvi gol je bio auto-gol,drugi i treci pogodak su delo Sase Ilica,a cetvrti je dao Simon Vukcevic zabicom,malo iskosa sa leve strane.Utakmica Partizan-Egaleo 4:0, u ligi uefa sezona 2004/05.
 
Последња измена:

Harasti Pfc

Početnik
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
56
Reaction score
0
Локација
Severna Vojvodina
Moj najomiljeni gol je joveticev na JNA protiv zvezde za 1:1 29.septembra 2007.godine! Onda bio sam prvi put na JNA, nikad necu zaboraviti taj gol!
2. naravno milivoje protiv newcastlea
3. iliev protiv newcastlea za 0-1 u englesku
4. treci gol protiv zemuna u kupu 5.maja 2008, Diara je bio strelac u 88 ili 89minutu sa glavom kod juznog gola! Tada sam gledao prvi put mec sa juga! Prvi i drugi gol nisam ni gledao sto pred mene bilo je neko sa velikom zastavom i zbog toga nisam gledao normalno utakmicu!
5. morejra protiv jagodine to je bio najlepsi gol po meniÍ!
6. RAdovic u dnjipropetrovsu
7. Zuka protiv zvezde kod kuce za 1-1, kad je igrao povredjeno
8. Odita protiv sherifa u gostima, ogromna bomba pod precke!
9. Juvetic u rupi za 2-3 i stigli smo u finalu kupa
10. Paunovic protiv Fenerbachea u 3.kolo kvalifikacija za ls, mene mnogo(pozitivno) iznenadio taj gol! Ja mislio sam pre tekme da ako ne izgubimo sa 2 gola razlike onda dobro, pola ekipa nije igrao ali na kraju zbog sudije nismo pobedili...
 

wlajs

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
18
Reaction score
0
Локација
T. S.
Vlada Ivic protiv ganfera u finalu kupa za 1-0, na asistenciju kapitena...
 

wlajs

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
18
Reaction score
0
Локација
T. S.
:bangheadmozda jesam malo... ivic je dodao kapitenu za 1-0 cini mi se 2001, u 65 min...
 
Последња измена:

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Sale je dao gol u finalu kupa u rupi (kocic branio) ali to je bilo u prolece 2001. ako me pamcenje dobro sluzi.
 

PFC_D

Guest
razlog zasto se vecina navijaca ne seca utakmica, datuma, strelaca, posete je i zato sto 98.9% nas na utakmicu dodje pijani kao vaske...
 

PartizanSampion

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
50
Reaction score
0
Jer bi neko mogao da iznese svoje misljenje o tome kojih su 5 NAJVAZNIJIH golova u istoriji Partizana...
...a sto se tice omiljenih golova:
1.Ajmo Milivoje.... :)
2.Miroslav Radovic vs Dnipro 2005
3.Paunovic vs fenjer
4.Brnovic vs Dinamo B. 2004
5.Moreira vs ganci 2009 u zadnjoj sekundi(e da je to bio pobednicki)...
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Ti si ocigledno mnogo mlad......pa ako Paunov, Brnin pa i Moreirin gol spadaju u 5 najvaznijih u istoriji Partizana onda stvarno imamo slabu istoriju....SS

EDIT: sorry nisam video da si naglasio da su ti to omiljeni a ne najvazniji..:p
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
Kup 1994 ,gledao utakmicu.U prvoj smo u rupi izgubili 1-0,poveli na nasem stadionu 1-0,a onda po starom receptu nepostojeci penal za cigane (76,78 minut ne secam se sada) Onda penal za nas,Milosevic 2-1 87,88 minut (normalno ispadamo jer Zlezda daje gol u gostima)

Onda 89,90 minut cini mi se Vasiljevic sa oko 25 metara 3-1 :)
 

doolio

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
62
Reaction score
1
Jer bi neko mogao da iznese svoje misljenje o tome kojih su 5 NAJVAZNIJIH golova u istoriji Partizana...
...a sto se tice omiljenih golova:
1.Ajmo Milivoje.... :)
2.Miroslav Radovic vs Dnipro 2005
3.Paunovic vs fenjer
4.Brnovic vs Dinamo B. 2004
5.Moreira vs ganci 2009 u zadnjoj sekundi(e da je to bio pobednicki)...

Istorija Partizana postoji i pre 2004. ;)
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Iliev protiv Newcastle i, naravno, Kezman protiv cigana u 90 minutu, 111 derbi, kada je sledio sever, a mene obradovao kao nikad.
 
Top