Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vaš omiljeni gol

  • Зачетник теме Bogi maestro
  • Датум покретања

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Pa, evo onda, da sacekamo jos jedan dan, pa da proknizimo novi gol medju nasim omiljenim golovima:ziveli
 

korleone

Čuvar bleje
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
330
Reaction score
0
Локација
osedlao konja, okupio poteru i krenuo da veša lopo
Ne bih da kvarim temu, ali samo uporedite taj trenutak kod gola Milivoja, sa trenutkom kad su zavrsili penali sa Artmedijom. Ko je bio na stadion zna kakva dramaticna prekretnica od fanaticnog navijanja (najbolje atmosfere zadnjih par godina) do one strasne tisine. J8b*te, nikad necu to da prezalim.

Odmah kaznene poene jer sam pokvario temu, a i raspolozenje i to samom sebi:punch

Kad je Boja krenuo da sutira penal, ceo stadion je znao da ce da promasi. A kad je promasio...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.565
Локација
vaginamandibularia
Naj gol?

Evo top 5

Milivoje njukasl
Radovic dnjepar
Krstajic protiv lacia98
Kezman protiv gana u zaustavnom vremenu
ilic protiv njukasla 98
 

korleone

Čuvar bleje
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
330
Reaction score
0
Локација
osedlao konja, okupio poteru i krenuo da veša lopo

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
1.Milivoje za ligu sampiona.
Tad sam radio na moru u nekom odmaralistu mesto Baosici do HN-a, prvo sam citavu tekmu navijao sam u nekom kaficu, a kad je ludak dao gol preskocio sam ogradu i pravac u more,a ljudi unaokolo me gledaju i krste se,u fazonu sta je sa ovim ludakom, a mojoj sreci nema kraja.Zbog toga sam se ranije vratio kuci jer me upravnik snimio kako setam odmaralistem u gacama i urucio mi otkaz,ali ko ga jebe verovatno je bio ljubomorni ganjci.
2.Kezman ciganima u 90min
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Jaooooo samo kad se setim na tu artmediju:cry:
Bio sam na severnu tribinu,ludnica nevidjena,ali pose onoga...nisam jeo 2 dana ako boga verujete:mad:

Ovo vazi za sve koji misle da skrenu s ove teme - tema je omiljeni gol, a ne najtezi porazi!!!
 
Последња измена од уредника:

GrobarSCG

Guest
Најголови

*Мени је био онај Манцеа против Квинс Парк Ренџерса у 1.утакмици Таква ГОЛЧИНА се ријетко виђа! Гледао сам текму
*Ћирковићев из пенала против Њукасла (за ЛШ)
*Кежманов против черге оно неколико дана пред нато терор (сори за потсјећање на ово друго)
*Илићев у финалу купа 2001. против комшинице
*Крстајићев против Лација у КПК 1998
 

markos

Sotir zvani đubre
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
521
Reaction score
20
Локација
Na putu za jug.....
Definitivno Scepovicev gol u 90 minutu na CELTIC PARK-u, u sesnaestini finala Kupa Pobednika Kupova, kada sam sa calom slusao prenos na tranzistoru i skakao od srece, kada smo uspeli da Mostarskih 2:1, pretocimo u Glazgovskih 4:5, uz prenos Jordana Ivanovica i legendarnu izjavu BRAVO PARTIZAN LAVLJEG SRCA.
Audio snimak gola ce biti ubrzo postavljen.

http://audio.isg.si/audiox/?q=node/10528
 
Последња измена:

SRBIN

Početnik
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
140
Reaction score
0
Локација
Ljubljana
GOL Ivice Ilieva protiv Newcastla, uhh kakva je to samo akcija bila.Nadj predje po terena pa do Ilića ovaj je mogo da sutira al je majstorski nasao Ilieva kojem nije bilo tesko da uvuce go Givvenu. Isto tako penal Čirkovića cu da pamtim dok sam ziv. AJMO MILIVOJEEEEEEEEE

Mnogo mi se i dopao gol Krstajića protiv Lazia kako ju je samo zavuko Marceganiju. Pa gol Tomića iz kornera protiv protiv Rijeke u revansu.

A za mene mozda najlepsi gol koje pamtim su makazice Danka lazovića protiv Slavije u BG( 3:1.), isto je na toj utakmici pravi evrogol postigo i Zvone Vukić. COvek predriblo trojicu, cetvoricu i onda opalio pravu bombu sa 20 metara direkt pod precku.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
1. Milivoje u Newcastlu
2. Radovicev u Dnjepru. Kad se samo se setim, ja sam gajbi, Simon pogodio stativu iz slobodnjaka skoro sam poceo da placem. I onda Mire ja na terasi bacam petarde ruke mi se tresu nenormalno

I brnovicev gol protiv dinama iz bukuresta iz tri lepe od stativu golmanu u ledja ili glavu i gol
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
Definitivno Rasovicev iz penala protiv Newcastlea na JNA.Ko nije bio na toj tekmi ne zna sta je propustio.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Zaboravili smo gol Mateje protiv musavih u 90 min ... :D
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
nismo zaboravili munja, spomenut je vise puta :wink: ...takvi golovi se ne zaboravljaju :wink:
 
Учлањен(а)
24.12.2006
Порука
252
Reaction score
0
Локација
GROBARI-WORMS
moj prvih pet

1. Mance protiv Queens Park Rangersa GOLCINA I PO!!
2. Cirkovic iz penala za LS
3. Sale Ilic 2001 u finalu Kupa protiv zlezde
4. Darko Tesovic protiv cigancica u rupi (ne znam tacno 1996 ili 97)
5. Odita protiv Sherifa u Beogradu bio sam na tekmi
 
Top