Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vladan Tegeltija Tegi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Jeste on sujetan ali će morati da ćuti jer mu preti prdekana. Ali neće oni njega oterati on će sam da ode kad mu panteri budu Vesnu pominjali... Svi su izgledi da hoće i to vrlo uskoro. Znam da je off topic ali se nekako namestilo Tegijevim postovima. Pominjem to više u kontekstu njihovog novog kraja koji je nekako uzročno-posledičan sa vraćanjem Partizana na mesto koje mu pripada. Ko će ih drugi ugasiti ako ne Partizan? Mislim da ću otvoriti šampanjac na kraju ove sezone samo neka Bog pomogne da se ostvari. Trinkijeri je zajeban lik a još debeo mora bre da ih zgazi nema ko drugi :)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.391
Odakle da leti? Kako da leti iz svog privatnog kluba? Pre će biti da će kalašture u tom slučaju morati da obijaju zamrzivač ili ako je govno trajno istrulilo da traže neki novi klub koji bi se prokurvio.

100% sam siguran da bi ćoravi u takvoj situaciji izvadio papir iz šteka na kome bi pisalo: "Niko ne može da zabrani FMP-u kako će da se zove (vol 2)".
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.754
Reaction score
19.309
Локација
Nickname
I njihova glupa masa onda krene da se prima na ovakve stvari.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Tek sada sam stigao da iščitam forum pa se smejem sa 24h zakašnjenja. Ovo je apsolutni hit. S kim mi vazduh delimo majko mila. Da nema te pudline većinske Srbije, trebalo bi je izmisliti. Ni montipajtonovci nisu ni u najvećem zanosu imali takvu inspiraciju.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.606

Тегелтија за Балкан Инфо
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.311
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jbg Grbovic osim toga sto je SNS oportunista i ne nešto baš bistar čovek, jeste neko ko ipak negde voli Partizan.
S druge strane čekamo govna što im kolena rđom kapaju da se oglase da se koraci ne sude u poslednjoj sekundi. Za njih je čak i Grbović ljudska veličina.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ne znam kako vonja na napredno time sto kaze da je za pizdurine krstica i vardu cak i grbovic humanoid...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top