Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Aj nek mu je sa srećom
Šteta što škuntelar nije došao pa nek ide đuka slobodno ako već mora, a svejedno mora, sad ili u avgustu
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ako je stvarno istina, onda sam neverovatno srecan, i nadam se da ovo znaci da ce biti i ozbiljnih pojacanja
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Došao čovjek sa autoritetom koji poznaje ove JSL livade, iskustvo rada u fudbalu u zapadnim zemljama, ja zadovoljan. Napadaj evropu, ruši sve pred sobom. MELJI

Edit: Sad kad nam Zrinjski zapadne u prvom kolu hahaha :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
To bi bilo to. Sad punom snagom na prelazni rok i kvalifikacije

:D
 

Globtroter88

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
95
Reaction score
5
To je to! Srećno Đuki, i da napravi ozbiljan iskorak u Evropi. Na posao!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Aj pa nek mu je sa srecom....podrska starom-novom uterivacu komsinice :šal

Prvenstvo: 4-4-2 romb, jedan zadnji vezni i jedan ofanzivni vezni

Evropa: Najverovatnije 4-3-2-1 sa jednim zadnjim veznim i dva centralna vezna od kojih je jedan ofanzivniji

Tako nekako...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Sve u svemu, najozbiljnije ime za ovo kratko vreme koliko je bilo
Dobar posao

Pogotovo kad se pojavilo ono za stolicu, dakle da podstetimo za mlađe, đukić je osvojio drugo mesto na evropskom prvenstvu za mlade, izvukao neke anonimuse kao što su tada bili rukavina i tošić, lansirao smiljanića, jovetića, obradovića, gulana, setite se kad su mu prodali gulana i smiljanića u jednom roku, bio selektor nepravedno smenjen, već bio u partizanu, trener u jednom od najvećih klubova u španiji valensiji, kao igrač kapiten la korunje, reprezentativac, ne boji se da gurne mlade igrače u vatru, dobar motivator.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
Ivice, idi bre u kurac sa tvojom logikom kojom razbijas najbolji napadacki tandem koji smo imali od kako ja patmim! Alo care 48 golova? Gde je dobrobit Partizana u odlasku jednog? Djordjevic i Danilovic 91/92?
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Ne volim kada dolazak trenera izazove ozbiljan hajp.

Njegovo je da radi, a bojim se da će Đukić biti veća zvezda od svakog igrača, i tu može da nastane problem... U svakom slučaju ja upravi trenutno zaista nemam šta da zamerim, izvukli su neki maksimum u ovom trenutku...

Što se tiče Đukića, jedino merilo će biti rezultati tima, i tako i treba da bude.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Када је Ђукић био тренер у првом мандату било је јако важно не каснити на утакмицу. Ако дођете у 10. минуту, већ ће да буде 2:1 за Партизан.

Питање тренера је решено релативно брзо, колико успешно знаће се тек за годину дана.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Sada i zvanično da mu poželim sreću jer će mu trebati !! Dovoljno je da se samo pogleda ovaj forum :)

Prvi pravi potez ivice , videćemo šta će biti sa pojačanjima
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.789
Ako nista drugo sa njegovim CVem je mamac da neko i ostane.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Kakve kreature hahahahhahahahahah
Strašno, ali Gmazura je pobednik definitivno.
Što se mene tiče, Marko nije otišao zbog novca, jer ako ima za Đukića, bilo je i za njega. To sam rekao i juče, ali sam sačekao da vidim ko će biti novi trener. Da je došao Stolica, recimo, ja bih rekao ''ko izda-pizda'', ali u ovom slučaju ne. Marko, još jednom, hvala ti za sve što si uradio za nas.
Đukiću želim sreću, trebaće mu sa ovim ološem iz uprave.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top