Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Neverovatna situacija da se kupuje igrač za 1.7 miliona da bi se zadovoljili navijači, a sa druge strane prodaješ najboljeg napadača u poslednjih nekoliko godina tek za nešto više od toga. Logike nema. Jedino ako smo dobili zabranu ove godine, jer ipak ne možemo svake godine biti prvi :puke
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
ovde opet 90% kao da je palo sa marsa i gle koje cudo, Djuka ide...

pa to je bilo jasno vec pre mesec dana, ko je slusao i citao pazljivo izjave mogao je i od samog njega da cuje da ce otici posle kvalifikacija ako se ne plasiramo u ligu sampiona.


mene ne cudi ovaj potez uprave,... doveli smo tog napadaca iz Rijeke, mozda dodje jos neko i tako ce pokusati da napravimo koji bod u ligi evrope. Umesto da zadrzis igrace i pokusas da osvojis to jebeno 2. mesto u grupi mi cemo se raspasti.

sto je najgore je cinjenica da ti rezultati u evropi posle deluju na igrace i u domacem prvenstvu.

ja se ipak nadam da ce doci ZAMENA za Djuku. sa ZAMENOM mislim na napadaca njegovog kvaliteta!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
dakle slazemo se da bi bili zadovoljni sa:

Rajkovicem, Bambijem, Racom i Skuletom?

Ja bi mozda ipak uzeo Krespa umesto Skulete :D
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Aj ako ovaj bombarduje, nek bude spic, ali ne poluspic, ili neki kurac koji je u omladincima igrao dva puta napred, nego SPIC, sidro, al pokretno:).
Ako bude Raca ili taj profil, to 99% znaci da se oprastamo i od Evertona, sad ili na zimu. Ovako bar nek kupuje gde fali, a ne da gomila i kezi se ko debil dok obasipa sebe i tog nekog hvalospevima.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.924
Reaction score
7.851
Da dodje neko ko nesto zna.
Da zna slobodnjak da raspali, da je brz da projuri pored odbrane u polukontri i kontri, nesto da zna da digne nivo igre.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Ma kakav Cristiano, Nuhi ga je svojevremeno uštopovao.
Centarfor, golgeter nakon odlaska Uroša pod hitno, hoće li biti prave bombe ili Ivićine dimne bombe , videćemo.Još 6 dana...Ivice 3,2,1 sad, kreni.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Joveta, Raca, Mitar i Bambi. Samo taj i takav paket priznajem. :)
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.815
Локација
Храм фудбала
Nemamo mi jos 6 dana prelaznog roka. Danas slave pa nema smisla da rade i da se nesto sad cimaju.
Onda subota i nedelja tradicionalne neradne u nasem klubu sem ako nekoga treba zavaljati, u tom slucaju ce napraviti ustupak.
U prilog nam ne ide ni crveno slovo u ponedeljak, ne znam kakav je Ivica po tom pitanju. Ostaje utorak i srijeda ali to je i suvise malo vremena da se nesto konkretno uradi :D
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
1 milion za kosarkaski klub i zaboravljam brljotine.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
20 miliona ulazi u klub sa transferima i Evropom. Nije Djurdjevic nezamjenjiv, naprotiv, neka ide ako to trazi, ali mora odigrati derbi i moraju dovesti igraca klase i golgetera, neprihvatljivo je da ti bude Solomon i Ozegovic i ta boranija. Vezni igrac i stoper je pod moranje, lijevo krilo takodje, i taj golgeter.
Zatvorili su golmana, lijevog beka i jos ove 4 pozicije.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Meni ovo lici na F5 do iznemoglosti 31.08. :banghead
Dovodite bre odmah pojacanja!
Kasa je puna , cak i preliva posle ovog plasmana i rasprodaje najboljih igraca.
Opravdanja nema!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Па не знам, Ивица рече да смо сада магнет, а не би он причао тек тако.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top