Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Ja i dalje ne mogu sebi da dođem nakon tvrdnje Stanojevića da su Danilo Pantić, Jojić i Šćekić box to box igrači.

Stvarno me zabrinjavaju njegove izjave.

Pomislim, štiti igrače, pokušava da ih nafiluje samopouzdanjem, ali jbt, da Šćekića kome je glavna odlika borbenost i vraćanje lopte štoperu ili Jojića koji nema apsolutno nikakav kvalitet za Partizan, kao i Danilo Pantić smatraš za kvalitetne igrače i nazivaš ih box to box igračima. Ma daj, jbt, da li si realan?!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.702
Reaction score
22.675
Локација
Beograd
Ako bi se sva trojica spojili u jednog bio jedan solidan box to box igrac.
Ali box to box :buhaha
Kad stize Leonardo? Kako im ne dosadi da svaki rok iste igrace,, dovode ''...
Box to box je Brašanac i bio bi za nas sad kao Leonardo vredan. I vidim da je pola foruma počelo da poprima sindrom "dobar je, bori se" u vezi Miljkovića, dobro bre, kakvu vodu pijete, moram da pitam? U glavi mi jedna od retkih dobrih akcija protiv Kolubare, prvo poluvreme, Milovanović ga sjajno izbaci na stranu, pet naših u njihovih 16, ima sve vreme ovog sveta da se namesti, pola gola, on frajer spuca njihovog beka(!?). Treba nam desni bek pod hitno, mada je Živković kakav jeste Dani Alveš lično za njega. I mora neka za naše uslove Ivičina aždaja na AMC, plače nam ekipa za takvim tipom igrača koji može da i podeli pas, ali i da fijukne strelu sa 25 metara. Ostalo da kažeš, nekako i da se krpimo. A da, može Luka Stojanović...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Jojic po karakterisyikama jeste tipican box to box igrac, ali tananog kvaliteta. Dobar prekid i poneki bljesak u linlongu je sve sto moze pruziti.
Ne, ne mogu da zamislim da cemo sa njim napadati LS. Evo, da kazem da bi ga istrpeo jos ovo prolece, ali jul i avgust…ajd’ u qrac:banghead:
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
367
Reaction score
2.290
Локација
Kraljevo
Kada krenem da razmisljam o nama kao fudbalskom klubu bogate istorije, onda krenem da se nerviram i pitam kako je moguce da smo ovde finansijski, kadrovski i dr. Ali onda se setim da smo drzavni klub. To je danas jednako bilo kojem drzavnom preduzecu. Ako ti sa prvim snegom padne energetski sistem zemlje i deo stanovnistva u 21.veku ostane bez struje i grejanja zato sto ti je na celu energetskog giganta bivsi vlasnik pecenjare "Fantazija", onda ne treba da te cudi profil naseg sportskog direktora/predsednika kluba/igraca/direktora kluba/(ubaci sam funkciju). Ovo je mazohizam nas koji volimo Partizan.
I sere mi se od strucnjaka koje zanima samo sportski deo price. Protiv Cedevite mi je draze bilo da vidim generala do terena nego ove placenike 7Days takmicenja koji menjaju klubove kao carape za odredjeni iznos EUR-a.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.663
У овој екипи у најбољем случају квалитет за првих 11 ФК Партизан ако Партизан гледамо као клуб европских амбиција имају следећи играчи: Здјелар, Натхо, Рикардо, Мениг, Вујачић, Маркец

(голмане и клинце бих сврстао у посебну категорију али мислим да су нам Ћелави и Поп добре опције којима може да се придода неки клинац Гочманац нпр а што се осталих играча у пољу тиче ту су Баждар, Миловановић, Матија Ђорђевић и још неко можда)

Квалитет да буду резервна варијанта имају: Јојић, Пантић, Јовић, Терзић, Урошевић, Шћекић (евентуално још неки клинац из школе да се придода који до сада није имао шансу у првом тиму)
Све остало је вишак па или треба раскидати уговоре или их дати џабе некоме или слати на позајмице (Павловића, Штулића...)

Дакле имамо максимум 6 играча који су способни да одговоре највећим амбицијама што значи да нам фали још минимум 5 играча на нивоу поменутих да би били конкурентнији у Европи.
Кад додамо и оно што нам фали у ротацији дођемо до тога да нам практично треба 10 до 12 нових играча и кад се на све то дода ограничење странаца плус наша финансијска ситуација лако се закључи да ће требати бар 2 летња прелаза рока да се ова селекција упристоји али с обзиром да нас сигурно чека нека распродаја пре или касније од свега тога нема ништа
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
@PFChampion
Odlično rečeno :ziveli

Ja bih samo na tih 6 igrača dodao i Popa i Šćekića.
Znači fali nam 3 igrača za neki minimum, sa tim što bih pored ta 3 ja doveo još jednog ofanzivnog veznog, koji bi pravio razliku.
Tu nam najviše fali, da rastereti malo Rikarda.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Vujačić koji je kriv za prvi gol Sočija kući, gol Genta ovde, skoro nas ugasio protiv Santa Klare svojim intervencijama...
Ja ne kažem da on nema šta da traži ali napadati išta s njim na mestu startnog štopera je neozbiljno, eventualno kao treći i ne dalje od toga

i da, nikad mi neće biti jasno šta to više ljudi žele od Uroševića pa im nije dovoljno dobar... priča se o nekom neznanju u napadu a golovi koje je dao Pazaru i Gentu su stvari koje nijedan naš bek ne može da zamisli a kamoli izvede, pritom je nepremostiv u skok igri (setimo se da smo gol na derbiju primili jer njega nije bilo, u Flori isto tako kad je bio van terena) i u odbrani sve zadatke izvršava dobro.. pamtim samo jednu lošu tekmu koju je odigrao a to je protiv Mančestera u gostima
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.702
Reaction score
22.675
Локација
Beograd
Vujačić koji je kriv za prvi gol Sočija kući, gol Genta ovde, skoro nas ugasio protiv Santa Klare svojim intervencijama...
Ja ne kažem da on nema šta da traži ali napadati išta s njim na mestu startnog štopera je neozbiljno, eventualno kao treći i ne dalje od toga

i da, nikad mi neće biti jasno šta to više ljudi žele od Uroševića pa im nije dovoljno dobar... priča se o nekom neznanju u napadu a golovi koje je dao Pazaru i Gentu su stvari koje nijedan naš bek ne može da zamisli a kamoli izvede, pritom je nepremostiv u skok igri (setimo se da smo gol na derbiju primili jer njega nije bilo, u Flori isto tako kad je bio van terena) i u odbrani sve zadatke izvršava dobro.. pamtim samo jednu lošu tekmu koju je odigrao a to je protiv Mančestera u gostima
Upravo to što je pokazao pred kraj, ljudi govore da radi od početka boravka kod nas, da mu ne bude svaka lopta alibi nazad, nego sevaj u 16, makar i na silu, šutiraj, ima dobru levicu. Neka proba i da probije, izgubi tri duela, ali ako dobije četvrti, to je pola gola. Ukratko...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Vujačić jeste grešio, ali je pokazivao i neke dobre osobine. Uz Ostojića naš najbolji štoper.
To govori sve o ostalim stoperima. Vujacic ima neke kvalitete,ne moze da se porekne i trenutno kada pogledas odbranu mi stvarno nemamo boljeg od njega(Ostojic je malo sigurniji i iskusniji,ali nema tu fizicku snagu i taj skok),ali u nekim normalnijim okolnostima on bi zamena bio,znaci treci stoper.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Pročitao sam 5 strana, nisam video da je iko blizu potpisa, ali sam stekao utisak da smo mi kurcina od ekipe, da smo opet na - 12 u odnosu na cigane, da nam svaka ekipa na JNA daje po 2-3 komada, da nemamo napad koji je dao 50+ golova, da nemamo odbranu koja je primila samo 6 golova. Ja ne znam sta ljudi ocekuju kada kazu da nismo kreativni?! Mozda zelite da dajemo jos lepse golove, ovi vam se ne dopadaju?! Da odbrana bas nikada ne primi gol?!
Najvece pojacanje za Partizan ce biti da ostane cela ekipa na okupu uz alhemicara Stanojevića!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Mi nismo cigani koji disu svoje poluproizvode u nebesa, vec smo jako svesni limita ove ekipe, kako u Evropi tako i u domacem prvenstvu. Zabiti glavu u pesak i vikati kako je sve bajno u trenutku kad u ekipi imamo jednog stopera, jednog beka i jednog centralnog veznog koji mogu da igra evropske utakmice, a ostali su ili bivsi ili polu igraci nije nista vise nego ciganisanje (Terza madjija style).
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.663
Pročitao sam 5 strana, nisam video da je iko blizu potpisa, ali sam stekao utisak da smo mi kurcina od ekipe, da smo opet na - 12 u odnosu na cigane, da nam svaka ekipa na JNA daje po 2-3 komada, da nemamo napad koji je dao 50+ golova, da nemamo odbranu koja je primila samo 6 golova. Ja ne znam sta ljudi ocekuju kada kazu da nismo kreativni?! Mozda zelite da dajemo jos lepse golove, ovi vam se ne dopadaju?! Da odbrana bas nikada ne primi gol?!
Najvece pojacanje za Partizan ce biti da ostane cela ekipa na okupu uz alhemicara Stanojevića!
Желимо јачи Партизан, Партизан који не губи у Европи од тимова попут Флоре и који побеђује дербије, који игра егал са јаким европским тимовима и који осваја трофеје. Да смо шампиони Европе опет би желели јачи Партизан. То је тако кад си велики клуб - ништа не може коначно да те задовољи увек амбиција расте и то је оно што одваја просечне клубове од највећих. Неко можда то види као злонамерну критику екипи, неко види овако, неко онако.....неко је био превише критичан у сезони 19/20, а неко превише еуфоричан.....слично је и сада. Било је критика и 03/04 и 04/05 и 10/11 и 17/18.....Само треба схватит да критика не повлачи нужно недавање подршке тиму и обратно. Има оних који критикују, а не подржавају тим, а има и оних који критикују али подржавају, верују...има и оних који и подржавају тим и немају никакву критику и замерку.....ЈеНеА никад није красило једноумље нити ће.....то је својствено онима са друге стране брда
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top