Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.004
Reaction score
7.556
Zanimljiva analiza,bar onako laički gledano.
Deluje kao baš ono što nam treba,bar u pogledu njegove pozicije.. Mada bi ruku dao da dovedemo krštenu desetku. Koliko god da sam verovao, a mozda i dalje negde verujem, da se Dača može probuditi i pokazati sve što ume, umorio sam se od čekanja više. Tu smo stvarno tanki.. Uz svo poštovanje prema Tatku, treba mu naslednik.. Baždar mi je više za napadača,ako uopste ostane...
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Sve najbolje Coloradu, daj boze da nam donese boljitak na poziciji defanzivnog veznog, gradja mu je dobra, nadam se da dosta trci i dobro sutira ! Videcemo
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
573
Reaction score
796
Mnogo mi omrsaveo ovaj Kolorado!Salim se,sve najbolje!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Zurnal pise da od Stulica imamo 10 posto tj.75.000 evra dok su mozzart i drugi pisali o 30 posto od 750.000. Kako se lako te cifre menjaju nesto mi nije jasno.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714
:D pa ovo je stvarno smesno...i ovako nam fali kvaliteta i brojnosti na sredini i krilima i mi ove zime pusti tri igraca,a ne dovedemo ni jednu zamenu.
Sta reci,koju posluku porati?!
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.951
Локација
NbG
Rekli su da su dolasci uslovljeni odlascima i da su zamene u tom slucaju spremne. Aj da vidimo da neko od novinara pita ko ce zameniti Lutovca, moze i sef svoje nadredjene da pita (u nekom paralelnom unuverzumu)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.968
Reaction score
25.955
Локација
ante portas

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Zamena je verovatno Mihajlo Petković ili Janko Jevremović.
Po desnom boku može i Mening. Trud i želja kod Lutovca nisu izostajali samo da je bilo više kvaliteta.
Ako zamena nije kvaliteta Diabate, ne treba nam niko. Pustiti Petkovića i Jevremovića, bar potencijal za nešto više imaju.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.163
Reaction score
4.336
Puno sreće Lutovcu u nastavku karijere. Očekivao sam više od njega, ali mislim da je često bio žrtvovan na poziciji koju nije mogao da odigra dobro. Dobar momak, kulturan, ponašanje dostojno Partizana !!!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Lutovac je jedan od onih fudbalera, poput Đoleta Ivanovića, npr. koji nemaju kvalitet za dres Partizana, ali oni nisu krivi što igraju u njemu, barem daju svoj maksimum.
Takođe želim puno sreće Lutovcu u nastavku karijere, iako sam očekivao da će više napredovati kada je dosta mlad došao iz Rada, eto ovako je ispalo, malo je i on šetao bezveze po pozicijama beka i krila, pa više ne zna valjda ni on šta je.
Sve u svemu, zahvalan igrač i hvala mu na tome, mnogo su mi draži takvi, nego majsori a la dača pantić.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Lutovac je ušao protiv Nice ako me pamćenje služi i ne sećam se beskorisnije zamene u novijoj istoriji našeg kluba. Neka mu je srećan put i da mu ne pada na pamet da se vrati. Nedostajaće mi kao što mi nedostaje Trajković, tri i po godina u klubu, nikakav pečat, zato smo tu gde smo. Teraj dalje, što bi rekao Goran.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top