Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
624
Reaction score
2.299
Локација
Beograd
Ivković iz Telegrafa kaže da je zadnji vezni Andres Felipe Kolorado Sančez iz Kolumbije potpisao za nas.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
190cm visoki zadnji vezni, sve što smo izgubili odlaskom Jevtovića. To znači da neko postaje višak tu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.076
Reaction score
14.317
Локација
Kipar
8 utakmica prosle godine. Uklapa se u profil "macka u dzaku" igraca koje dovodimo. Jedno je sigurno - tesko moze biti gori od Andradea.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ovo je dobar igrac i pojacanje kakvo nam je potrebno, plus ima 23 godine i moze jos da napreduje.
Zadnji vezni radilica sa pristojnom tehnikom i dobrim pregledom igre. 1.82 cm, jak u duelu, solidan u skok igri, ima brzinu. 800k i 10% je poklon, nadam se samo da ce se dobro adaptirati.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Samo da ne bude cirkus Kolorado :D
Šalim se, deluje ok, odigrao je od 2019. do 2021. 102 meča uz 8 golova za Deportivo Cali u Kolumbiji (solidna ekipa za njihove uslove).
Posle toga bio na pozajmici u Sao Paulu, odigrao 8 mečeva, ima i jedan meč za reprezentaciju (odmah upisao i gol).

Jeste da dolazi za džabe (ako se pokaže koštaće 800.000e + 10% procenti), ali ne možemo ništa da izgubimo, samo da dobijemo.
Na stranu što ovi veprovi dovode sve za džabe...
Neka grize kao Everton i ja zadovoljan.
Lik deluje moćno, može da prebije svakog, pogotovo ciganšture :D
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714
samo mi deluje da ce on i traore da guse jedan drugog,a sumnjam da ce igrati zajedno u paru...
andrade je vrv vidjen gore uz natha...
moguce da traore odlazi na leto
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.020
Reaction score
7.650
Deluje kao ok igrač. Po nekim predispozicijama je bas ono sto nam treba na sredini (u rotaciji), jer su nam svi ostali veznjaci oniži. Negde i meni deluje kao da je zamena za Traorea,al videćemo.. :confused-smiley-013:
Još samo Haziza i pali se mašina :D:pfc:
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.285
Локација
Beograd
Po onome sto sam video, vrhunski atleta, visok i jako brz za svoju visinu, dobar sut sa distance, tehnicki onako, nije sjajan ali nije ni operisan od igre sa loptom. Navodno ga je hteo Dinamo prosle zime ali je umesto toga zavrsio u Brazilu, sto je meni dosta obecavajuc podatak (ako je tacan) jer Dinamo ima dobar skauting, a i veci budzet od nas, sto znaci i veci izbor igraca, i opet im je bio interesantan. Pored toga, rizik je minimalan, u najgorem slucaju cemo mu placati platu do sledeceg januara ako ne bude bio dobar, a ako bude na nivou onda dobijamo kvalitetnog igraca za relativno male pare. Generalno gledano, sokiran sam da je sportski sektor uspeo da izvede ovako logican i kvalitetan posao bez obzira na to sto je moralo malo da se saceka, samo nek nastave ovako.

8 utakmica prosle godine. Uklapa se u profil "macka u dzaku" igraca koje dovodimo. Jedno je sigurno - tesko moze biti gori od Andradea.

Cinjenica je da se nije naigrao tamo, ali opet je Sao Paolo mnogo jaca ekipa od nas, osim Rikarda, Natha i Dijabatea tesko da bi neko iz nase ekipe imao vise minuta nego sto je Kolorado imao, tako da to bas i nije merodavno. Imao je znacajnu ulogu u Kolumbiji pre nego sto je otisao u Brazil. Mislim da igracki kvaliteti nisu toliko upitni, ima i vise nego dovoljno materijala da se donese zakljucak po tom pitanju, ali kod Juznoamerikanaca koji prvi put dolaze u Evropu uvek postoji taj rizik da se ne snadju u novom okruzenju, i iz tog ugla se moze reci da je macka u dzaku. Srecom, pa je rizik minimalan jer ne moramo da ga kupimo ako se ne snadje, tako da ni to nije razlog za brigu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.076
Reaction score
14.317
Локација
Kipar
Ma OK sve ali ja sam se malo umorio od tog nasumicnog trazenja igraca gde jedan vredi a 20 ne.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.736
Reaction score
29.539
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top