Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Beli

  1. Beli

    ABA-liga 2012/13

    Treba reći da nisu samo ultrasi, jer one upaljače i ostale gluposti bacaju sa svih strana...
  2. Beli

    KK Partizan 2012/13

    Petre care, nevezano sad šta ja mislim o Pauniću, ali nema potrebe da tako paušalno prozivaš igrača. Kažeš nisi ga gledao, ali je spor (a jedan od retkih spremnih naših igrača, ovi iz reprezentacije pričaju da može atletiku da trenira), a još onda prizivaš Tepića (koga btw jako cenim), kome baš...
  3. Beli

    Liga Evrope 2012.

    Nek su oni meni sretni i debeli... Pljuc!
  4. Beli

    FK Partizan 2012/13

    Napreduje naš vrli predsednik na društvenoj lestvici... Upao je u (malu?) odabranu grupu "pomaženih" (ne pomilovanih, to je ipak vrhunac karijere). Ovde su malo manje zvezde, kao Žonpi i ekipa, ali dobro, na pravom je putu...
  5. Beli

    Sale Stanojević

    Zar je moguće da niko ne čita/sluša čoveka kad priča? Više puta je rekao da neće dolaziti na basket, što je i prava stvar, makar u ovom trenutku.
  6. Beli

    JSL 2012/13

    Pročitao sam sva objašnjenja i misljenja šta je bilo ili moglo da bude sinoć, ali definitivno mi je utisak odmah posle utakmice bio identičan gore citiranom. Mislite da bi npr. Stanoje dozvolio da mu se ekipa sa poluvremena vrati na teren kao da je popila lekove za uspavljivanje? Mislite da bi...
  7. Beli

    Evroliga 2012/13

    Kasno se javljam, sve je već skoro rečeno, ali ima još jedna stvar koju bi' pomenuo. Do sada smo cele sezone primali koševe, najčešće trojke, u zadnjim sekundama četvrtina u ovim utakmicama što smo gubili. Sinoć odlična prva četvrtina i onda bum, dve trojke na kraju, od kojih jedna u zadnjoj...
  8. Beli

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Znači, Pjer po starom... :)
  9. Beli

    KK Partizan 2012/13

    Slažem se i ja sa većinom, izgleda je došlo vreme da se menjaju stranci. Meni nekako bude žao ako se ok pokažu kao ljudi, uvek sam za to da se malo sačekaju, ali ovde očigledno nema napretka. Nemam nikakvu ideju ko bi mogao da bude taj povratnik, ali ako bi bio neko od domaćih igrača...
  10. Beli

    ABA-liga 2012/13

    Videlo se da nam fali još makar jedan "seniorski" igrač. Sad, da li bi bio dovoljan samo Gagić, ili još jedna 4-5, saznaćemo vremenom. Očekivao sam veliki povratak Lučića, ali me je ipak iznenadio. Svaka čast novom kapitenu. Nisam se toliko iznervirao oko igre i povremene smušenosti (dešavalo...
  11. Beli

    Liga Evrope 2012.

    Znam da sam jedan od retkih ovde koji uspe da nadje neko opravdanje za Miljka kad postane zvezda foruma, ali stvarno, mora mu se odati priznanje na inovacijama... Retko ponavlja greške, ali jbt, on uvek pronadje novi način da nas zajebe. Mislim da će njegova karijera biti dobar primer nekom...
  12. Beli

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Virus izgleda...
  13. Beli

    Radio Mileva - leto 2012

    Dulence_ns A šta misliš o Volkovu? ;)
  14. Beli

    Radio Mileva - leto 2012

    Mislim da je Katai prvi igrač koji nema nekog početnog kredita kod mene... Ovo šta trenutno rade, kako se bahate i kako nam se igraju sa živcima stvarno nije normalno. U pravu je Crno-Beli, nema svrhe pisati o njegovom fudbalskom znanju, ulozi u timu i slično jer je jasno da to ovde nije u...
  15. Beli

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ja se sa bratom isto predomisljam oko sezonskih za novu sezonu... Nemam pojma, prosle godine sam imao jedan od najlepsih osecaja kad sam uzimao te karte, a onda je ova gamad uspela da mi smuci sve i natera da krijem to parce plastike od samog sebe da se ne bih nervirao. Sa druge strane, ako...
Top