Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2014/15

    Nema prenosa na RTS-u, iako stoji u programu, niko ne komentarise cenu od 1000 dinara koju je odredila pudlica. Treba ispratiti cenu karte za mec izmedju prvog i drugog tima FMP-a. Ima prenos na sajtu lige.
  2. FK Partizan 2014/15

    UBACI FOFANU COVECE! Kakav crni Marinkovic, e moj Nikolicu. Grbic masi ko poluprofesionalac.
  3. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Jedini klub u svetu kod koga je jeftiniji kupovati pojedinacne ulaznice za svaku utakmicu, nego kupiti sezonsku. Ali vec sam se navikao na to da mi moramo da platimo vise, da bi pojedini platili manje.
  4. FK Partizan 2014/15

    Bitna pobeda protiv solidne ekipe Cukarickog. Da li je moguce da onaj ciganin Srnic nije dobio zuti karton zbog skidanja dresa, a zasluzio je i drugi zbog provociranja publike?
  5. FK Partizan - sezona 2013/14

    Kako ih bre nije sramota da plasiraju ovakve gluposti i da pretresaju igrace i strucni stab pred utakmicu. Koja govna ovo nema ni u Severnoj Koreji.
  6. JSL 2012/13

    SRAM VAS BILO MANEKENI!!!!!!!!!!!!! VERMEZOVICU MORONU KAKO TO BIRAS REZERVNE IGRACE!? Lazare bolje da se nisi ni vracao iz Engleske... Dajte Stojkovicu da izvede slobodnjak kad je jedini koji ima muda bar bi dobacio do gola!
  7. ABA-liga 2012/13

    BRAVO BRE MAJSTORI! TAKO SE IGRA ZA GRB PARTIZANA. SRECNA NAM SESTA TITULA JADRANSKE LIGE!!! Nosata nakazo jebo te Coki.
  8. KK Partizan 2012/13

    Kako SOS kanal saznaje Dru Gordon napustice redove Partizana. Smor... Nece valjda da ode pre f4 Aba lige.
  9. Kup Radivoja Koraća 2012/13

    U kakvoj mi banana drzavi zivimo. Ne slazem se sa odlukom da se sutra izadje na teren, ali kada smo vec tako odlucili onda treba jebati milu majku ovim ciganskim govnima predvodjenim Coravim lopovom i ubicom.
  10. JSL 2012/13

    Jebo vas onaj ko vas je doveo u Partizan sve zajedno. Od Miljkovica bi bukva bila korisnija, ono sto on radi ni lud covek ne bi uspeo, ko tu kreaciju od coveka nazove fudbalerom nek se tera u tri lepe. Vermez veliki pedagog kako rece ovaj vrsni komentator pravi izmene ko da je bio u ludari, a...
  11. VК Partizan, PK Partizan

    Pu picka vam materina lopovska, nisu vam dovoljne drzavne pare od govnjavog Dinkica, nego i sudije moraju da sude po naredjenju! Vratice vam se ovo govna raspala, da najvecu klub u svetu vaterpola ima ovakvo sudjenje protiv instant klubova. Mikicu svaka cast.
  12. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

    Nece valjda da se preklope utakmice sa Rubinom i Barselonom?!
  13. Liga Evrope 2012.

    Mene odusevljava to da svake godine vrtimo istu pricu :D. Prvo se negde u maju molimo da se u drzavnim prvenstvima dogode sto vise iznenadjenja i da mi budemo nosioci u trecem kolu, navijamo za razne Aele, Genkove i ostale timove. Onda se nadamo da nas pogleda srece u drugom kolu i tu nas u...
  14. KK Partizan 2012/13

    Pa nisu bas iste cene prosle godine je bilo malo preko 12 000, a sada ce biti preko 14 000. Stvarno ne znam koja je poenta da sezonske budu ovoliko skupe, a da posle karte za utakmice kostaju po 100 dinara. Prosle godine sam propustio samo jednu utakmicu u Jadranskoj ligi i jednu u kls, a ispalo...
  15. FK Partizan 2012/13

    http://superliga.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=84&catid=35 Zasto Pauljevica nema na ovom spisku? Da li je moguce da ce celu polusezonu propustiti?
  16. Radio Mileva - leto 2012

    Ako ovaj dodje oce li imati uopste pravo nastupa u Evropi, jer je vec igrao za Legiju? Kasno su se setili meni se cini.
  17. VК Partizan, PK Partizan

    http://maxsporttv.blogspot.com.au/ Evo link.
  18. Jelen Superliga 2011/12

    Evo... http://iptvgicko.iz.rs/channel-3/ PS Joki nemoj molim te ta bela slova, oslepeo sam. :D
  19. KK Partizan 2011/12

    http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=879 Evo ih sezonske, ocekivao sam da ce ostati 100 evra cena, ali sta da se radi mora da se kupi i da je 300 evra :D. Mogli su neki popust za nas koji imamo sezonske nekoliko prethodnih godina...
  20. FK ĐurGarden 2011/12

    Ma ovo je stvarno sramota, jebem ti drzavu gde se gura klub iz politickih razloga, a onda ih jos stite ko bele medvede. Treba skupiti snimke njihovih navijanja u drugoj ligi prosle i ranijih godina, ako to ne postoji onda bar naci snimak protiv cigana u kupu i tada su provocirali navijaci...
Top