Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Kup je najspecifičnije takmičenje koje ćemo odigrati u celoj sezoni, samim tim i derbi u kupu ne bi trebalo da bude merilo sezone. Na ovakvim tekmama vrlo često presudi iskustvo, a kada se merimo u tome sa ciganima - rezultat je dvadesetak razlike.

Mlad tim, mnogima prvo ovakvo finale, sa druge strane brdo namazanih, i stranaca i domaćih. Loše se otvorila tekma, bilo par tačaka za mogući povratak (jedna ili dve), nisu iskorišćene, posle je iskustvo odradilo svoje. Ja verujem i dalje.

Verujem da ovi momci nisu dovedeni da ove sezone uzmu sve, jer da smo to hteli imali bismo zapravo skup plaćenika. Mi imamo ekipu koja će da raste, imamo najboljeg mogućeg trenera za taj projekat.

JEDINO zbog čega bih se zabrinuo u ovoj sezoni je kada bi se desilo da znam da nemamo Željka u sledećoj sezoni. U svakoj drugoj situaciji sam spokojan, verujem u najviše domete u budućnosti a nadam se trofejima u ovoj sezoni.

Sve u svemu, idemo dalje.

NE POSTOJI trofej koji bi me učinio ponosnim kao što sam bio dok sam slušao kako Grobari grme a Novica vodi pesmu.

Jebeš sve ostalo, trofeji su super ali ljubav je ljubav. Volim Partizan.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.003
Reaction score
2.069
Локација
BGD
Cigani igraju tu neku odbranu koju mi prosto ne možemo probijemo i na nju ne umemo da iskreiramo nikakvu akciju i onda srljamo iz greške u grešku i posle 3 takva napada ti već gubiš 10 razlike i to je gotova priča.
Baš tužno delujemo bez ikakve ideje i konkretne akcije...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.410
Reaction score
4.464
iz ovog poraza izlazimo jaci... odlicna lekcija i rekao bih bezbolna...glavne utakmice tek slede, mada cigani su i dalje velik zalogaj za nas i tvrdim da su jaci od svih protivnika sa kojim smo se do sada igrali... treba nam najbolja verzija madara, on je kljuc
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Хвала Богу па сам се синоћ уздржао форума, вероватно бих добио доживотни бан.
После јесењег дербија у АБА им ништа нисам замерио и нисам критиковао. Крај фебруара када се улази у завршнуцу сезоне. Никакав напредак у игри, поједини играчи стагнирају.
Свака част Жељку на свим постигнутим резултатима у каријери, али овај садашњи Партизан мислим да није у стању да било шта освоји ове сезоне, а Евролигу сигурно нећемо видети ни наредне две сезоне. Синоћ смо понижени, Радоњић је Жељку одржао час кошарке. Безидејна игра, немамо крштене две акције, курцобоља играча.
Овај тим нема карактер и победнички менталитет.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.410
Reaction score
4.464
Хвала Богу па сам се синоћ уздржао форума, вероватно бих добио доживотни бан.
После јесењег дербија у АБА им ништа нисам замерио и нисам критиковао. Крај фебруара када се улази у завршнуцу сезоне. Никакав напредак у игри, поједини играчи стагнирају.
Свака част Жељку на свим постигнутим резултатима у каријери, али овај садашњи Партизан мислим да није у стању да било шта освоји ове сезоне, а Евролигу сигурно нећемо видети ни наредне две сезоне. Синоћ смо понижени, Радоњић је Жељку одржао час кошарке. Безидејна игра, немамо крштене две акције, курцобоља играча.
Овај тим нема карактер и победнички менталитет.
ne znam na koga mislis, stvarno... ja stvarno kurcobolju video nisam... bezidejna igra je rezultat jake odbrane cigana i toga da nemamo ozbiljnog pleja... pojeli su nas za dorucak
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
@rus
40 година пратим Партизан.
Никада нисмо били инфериорни у односу на њих као сад. Ми њих једноставно не можемо да добијемо. Имали смо тимове који су се борили за голи живот и опстанак, и као такви смо их добијали. Улазимо у завршницу када екипа мора да покаже напредак. Ја тај напредак не видим.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.568
Reaction score
29.688
Локација
Novi Sad

03:00 ko je "novinar" Nenad Paunovic(valjda) iz Pirot? Provokatorsku ti mamu jebem u picku kakva debilna pitanja, da ne poveruje covek!!! 40 godina novinar kaze...cega novinar jebem te u usta! Kaze uvredljivo je izgubiti 17 poena razlike od zvezde? Pusi kurac novinarcicu, sto volim sto te Zeljko odjebao kao slinu!!



A ovo je Bog koji je falio sinoc.
Screenshot_20220221-090407_YouTube.jpg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
NE POSTOJI trofej koji bi me učinio ponosnim kao što sam bio dok sam slušao kako Grobari grme a Novica vodi pesmu.
Grobarima svaka čast za pesmu posle izgubljenog finala, gledao sam/slušao sam na TV pa nisam primetio da se i Novica umešao u sve to?
Svaka mu čast ako jeste!
Nažalost mnogo je nedostajao na terenu bar da pokaže kako se ,,otvara,, jedna ovakva utakmica...

Željku svaka čast što se vratio u Partizan, podrška njemu je neupitna, nek radi kako misli da je najbolje...

Niko ne spori da nismo bili u najjačem sastavu, da svaka utakmica, pa i neko finale, uvek može da se dobije ili izgubi, da ima dana kad nešto ne ide, ili neće, ili kad, eto, dođe neki baš ,,loš dan,,...ili dan kad je protivnik jači i bolji...

Ali ovo sinoć je zaista bilo jedno od najlošijih izdanja Partizana u derbiju koje sam ikada gledao:

Pet minuta na početku nismo u stanju da damo koš.
Skoro celu utakmicu nas drže na 20 razlike.
Nijednom ne uspevamo da im se ozbiljno približimo ili da im zapretimo.

Sve sve, ali poraz od njih boli više nego poraz od nekog drugog.

Uskoro ponovo igramo sa njima i zaista, ko god da nam tad igra, ko god da nam tad ne igra, kakva god da je zamisao, plan, cilj - to MORA mnogo, mnogo bolje nego sinoć!
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Овако хладне главе мора се признати да је ово био поприлично тежак пораз. Надиграни смо у свим сегментима игре и офанзивно и дефанзивно. Оно што је апсолутно поразно, јесте чињеница да ми од предходног дербија нисмо напредовали ни 1% него смо још уназадили властиту игру. Сам Обрадовић на конференцији рече да се сви у клубу требају запитати за своје поступке, буквално од економата, екипе,струке па све до управе. Жао ми је што Тристан није добио шансу, а није да није било простора јер скаутинг и одбрана коју је фмп одрадио на Зеку била перфектна, на нашу жалост изгледао је као пуки аматер. Мене увек највише заболи та курцобоља у одбрани коју ми поседујемо. Ако изузмемо Пантера и можда Мура остали имају поприличан дефанзивни потенцијал. Зашто нам је одбрана катастрофална скоро целу сезону, Бог свети зна. Нажалост чини ми се да је ово још једна година коју ће ,,појести скакавци". Да барем извучемо неке поуке, лекције, да неки млађи играч напредује, да нам буде узданица следеће сезоне. Ништа, поприлична мртваја! Надам се да ће им овај пораз барем мало ударити на спортски его, па да се барем неизвеснијим утакмицама надамо.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.191
Reaction score
18.561
Локација
U Kinšasi
Eto odraše nas u dva derbija, bruka. Sa sve Željkom na klupi. Ali taj Željko je jedan od dvojice koji može da nam donese i titulu i plasman u Evroligu i evropsku krunu. Znam da se svi nadamo da će to biti mnogo bolje, a potajno strepimo da je ovo Željkova sezona iz Fenera, kad ekipa puna zvezda nije mogla da se sastavi. Strpljenja malo, sunce mu jebem, glavu gore, mora biti bolje.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
cigani imaju preozbiljnu evroligašku ekipu i to je to

kalinić, marković, holins, volters, ivanović ... godinama im se trpa budžetski novac rep. srbije u nos i u dupe i ovo je rezultat toga

samo lagano groblje, doći će sve ovo na svoje, nije Željko veverica
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd

03:00 ko je "novinar" Nenad Paunovic(valjda) iz Pirot? Provokatorsku ti mamu jebem u picku kakva debilna pitanja, da ne poveruje covek!!! 40 godina novinar kaze...cega novinar jebem te u usta! Kaze uvredljivo je izgubiti 17 poena razlike od zvezde? Pusi kurac novinarcicu, sto volim sto te Zeljko odjebao kao slinu!!



A ovo je Bog koji je falio sinoc.
Погледајте прилог 15497
Odgledao sam sad ovaj snimak, bravo Grobari, bravo Novice! :clap

Bili ste svetla tačka u jučerašnjem mraku, a i lepo je Željko posle utakmice rekao: ,,škola se plaća,,...
Evo, platili smo je, momci su videli sa kime treba da se bore, videli su i za koga treba da se bore, sad nek se svi u Klubu pogledaju međusobno u oči, da vide šta je to što fali, i da nastave dalje...

Na forumu ne možemo da se pogledamo u oči, jer razgovaramo ,,preko tastature,, ali i nama je sinoć ,,na naplatu,, došlo ono ,,kurčenje,, sa početka sezone i ,,naslađivanje,, koga sve dovodimo, kako ćemo sve da pouzimamo, itd...
A eto, prvo finale izgubismo.

Znam da smo skloni pošalicama, znam da uz sport ide i hrabrenje, pretnje, pa i kurčenje, ali što kaže naš narod...prvo skoči pa onda kaži HOP!
Pametnije je.

A da ima još da se igra do kraja sezone - IMA ITEKAKO!

:napred-partizan:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Neko reče da nije video kurcobolju sinoć kod naših igrača. Ok, nismo videlji kurcobolju, ali nismo videli ni muda.
Ja mogu da ne zamerim i loše procente šuta, i izgubljene lopte i manjak kvaliteta i sve drugo OSIM BROJA SKOKOVA, i ofanzivno i defanzivno.
Skok je VOLJNI MOMENAT, BORBA.
Ako to nedostaje cele utakmice onda nije samo do igrača već do načina kako ih trener motiviše i tu vidim najveću Želimirovu krivicu. I celog stručnog štaba. Možda bi to pravi kapiten (čitaj: Novica) odradio. Ali, trener i stručni štab su donekle krivi i za izbor kapitena.

Jutros mi je još teže nego sinoć. Da smo izgubili 30 razlike, ali da su naši izginuli, pa nema veze. Ako je tolika razlika u kvalitetu, šta da radimo. Ali da oni nas klasično rutiniraju?!?!!? A mi bez trunke znoja, krvi, emocije?!?! Pa, bruka i sramota!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Od starta sezone sam znao da oni poseduju kvalitetniji tim,ne pojedince nego tim. Uigraniji su,u nekom su sistemu,i zbog toga mi nije iznenadjenje sto nas vec drugi put rutiniraju.Boli to,ali je realnost.

E sad na stranu gore navedeno,najvise me iznervirala malodusnost kod nas. Zato sam onomad naglasavao da nam treba neki vodja na terenu...Novica,Dragan,Luca... Neki koji ce im se najebati mile majke,pa neka su bolji,neka izgubimo,ali daj malo krvi,iskezi im se,pokazi zube,zabodi laktom... Ovako em nas rutiniraju,em nas prebiju,a mi kao male mace. Kao da sa strane gledamo nemo sta nam rade,i slezemo ramenima. E pa ne moze tako,ne mozemo ni protiv Krke tako,a ne protiv zgadije.

Nadam se da je Zoc ukapirao to,po konferenciji bi rekao da mu postaje malo jasnije protiv kakvog zla se nameracio. Igraci,pogotovo stranci ce malo teze to da obrade,ali valjda i u njima proradi neki bes posle ovoga sinoc. Nije puno ostalo do sledeeceg vidjenja,pa ce valjda i ta vatra tinjati u njima do tad.

BORBA BRE !!!
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
493
Reaction score
1.769
Bas nas razbise. Od svega najvise boli njihova odbrana i konstantan presing tako da nasi ne mogu da iskreiraju nista u napadu, a u napadu su nas probijali kao da smo fizicki inferiorniji. Jebeni Mitrovic i Kuzmic su nas urnisali, a Koprivica iz greske u gresku. Na sve to dodaj da i ono malo otvorenih suteva ne mogu da pogode i eto ti 20 razlike. Daj boze da grijesim ali ja vise ne vjerujem u ovu ekipu, igra nam je kurac cijele sezone. Jedino pohvalno od sinoc su Grobari, bar je tako zvucalo na tv-u. Ovi drugi su se culi samo kad su prepjevavali grobarske pjesme u cilju vrijedjanja Partizana, a tako je vec dugi niz godina. Mislim da treba podrzati ekipu jos jace u nastavku iako je slaba vajda od toga. Nadam se da se ova apatija medju Grobarima nece preliti i na FK.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Da se upisem i ja, podrska se podrazumeva i Zeljku i momcima, oko toga , bar kod mene nema rasprave.
Sto se tice utakmice, izgledalo je kao protiv Detroita da igramo. Bole onolike presecene lopte, i onolika neuspela izvodjenja lopti, to lomi psihicki i mnozi energiju koja je potrebna za povratak. Nemamo pleja, evo jos jednom da ostane zabelezeno.
Oni imaju 3, od kojih je kamenjar markovic, koga smo u virtusu dva puta pobedili sa sve magicnim teom kao podrskom, nam je sutirao kao ispred ulaza, opusteno i bez presije. Pa taj covek nikad nije pogodio tri vezana suta, do sinoc.
Razumem da krivousti igra kosarku zivota, ali ako je Pera Bozic mogao Navara da cuva, po moze neko valjda da limitira dobrica i slicne poluigrace da nam se ne setaju kroz reket kao kroz trzni centar, i da ne sutiraju sami i bez pritiska.
Kao da smo igrali protiv Duletovog Partizana, uz ogradu da onako ruzni, iritantni i odvratni nismo mogli biti niti izgledati.
Od prednosti pod kosem dodjosmo da oni sa jednim centrom, kamenjarom kuzmicem , resise Lesora i Koprivicu.
Kakvu to oni odbranu igraju kad mi ne mozemo skoro 6 min da se upisemo, i kakvu mo igramo, kad su cigani samo jedni u nizu kji popravljaju statistiku na nama.
Skok u napadu volimo, i rado ga se secamo.
Svaku su nam pod svojim kosem zagradili i opusteno uzeli, u visini kuka, nisu morali no da skacu.
Sa druge strane, previse njihovih drugih napada.
Bolna utakmica, neka bude jos jednom ponovljeno da smo sa slabijim timovima snali da se posibamo i uzvucemo bolji rezultat .
Ukratko, izgledamo kao dobar auto, ali zakocio volan, pa ne mozemo da krenemo jbg.
Ja iz nekog razloga ili dijagnoze i dalje verujem u pozitivan ishod cele ove price.
Ne vidim nas dogodine nigde osim u El, i ne vidim nas na prolece kako gubimo odlucujuce utakmice, ni 2 ni 20 razlike, ni kuci ni u gostima.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
"Smailagić se povredio. Kako se povredio, neko treba da pogleda taj video. To je veoma očigledno kako se povredio. Kako se desilo da igraču večeras bude polomljen nos i da se tretira normalno. Povešćemo računa o tome u budućnosti. "

E ovo je već dobra stvar. Nisam video juče da je dao ovu izjavu.

Nadam se da će stvarno malo da povede računa o tome. I da su mu sada neke stvari jasnije..

Inače za vas koji ste gledali na tv-u? Kako je moguće da ono nije bila namerna? I to nakon gledanja snimka...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top