Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Kurcobolja je nedostatak motivacije, pitanje odluke, hoću da kidam ili neću. Muda su pitanje karaktera, ne mozes da odlucis da imaš muda ako ti ih Bog nije dao… Zeljko je bukvalno rekao da je Smajli namerno povredjen u polufinalu, ne znam da li je neko ispratio. Rez od sinoc nije realno stanje stvari i realn odnos dveju ekipa. *ebo sam im majku sledeću tekmu kod nas.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Завршити ову сезону како тако па на лето нова и паметнија селекција. Мењао бих сва наша крила за Гагија Милосављевића.
Bravo za to sto si napisao za Gagija. Vec aam pisao ranije, da smo mi ono sto smo nekada bili, nikada ne bi dozvoli da Gagi igra bilo za koji klub sem Partizan. Ako je na jednoj nozi, nema veze, al on je simbol Partizanstine.
Utakmica, resena kad su povredili Smailagica. Ne kazem da bi sa njim dobili, ali igra pod kosem bi bila drugacija.
Realno, ne moze sve da ide onako kako mi, navijaci, zelimo… koliko nasih igraca, sem Pantera i Zeka, se u karijeri borilo za neki trofej? A koliko FMP2-ovih i za koliko trofeja? Zato su nas rutinski odradili.
Mnogo nam je ocaj poraz pomogao da sagledamo gde smo.
Budimo strpljivi, ova ekipa je projekat na duge staze, a ne bum-tras-titula koncept.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.565
Локација
Beograd
Nadam se da se ova apatija medju Grobarima nece preliti i na FK.
Došlo je vreme da nas FK obraduje i ,,vadi,, posle poraza KK - eto sad imaju i motiv više za tako nešto! :D

Na sve to dodaj da i ono malo otvorenih suteva ne mogu da pogode i eto ti 20 razlike.

Kao što rekoh na temi o glasanju (a i ranije, više puta!) PIZDIM na te naše otvorene šuteve - jebemusvedamujebem - Panter jeste najbolji šuter i ima ,,dozvolu za ubijanje,, da je šutne kad hoće i odakle sve hoće, ali BRE, saigrači mu, pa jeste VIDELI da ga udvajaju, utrajaju, da ne može da diše a kamoli da šutne i vi ostali kad dobijete loptu i imate ,,otvoren,, sve neka ,,zadrška,, da l da šutnem i šta ako promašim...
Pa KO će da šutne?!
Ja da šutnem televizor, navijači da šutiraju stolice u hali? Šta?! KO?!

Daj bre malo više muda, malo manje stresa kad treba da se šutne!
Kladim se da pola naših igrača na šuterskom treningu ima 80% uspešnog šuta a kad izađu na utakmicu onda im se uspešnost (i hrabrost) smanji na 20%...
Pa ja i bez treninga ću da pogodim tih 20%...čemu vam onda služi trening?

Možda neki psiholog da se pozove, pop, vrač, hodža, ciganka vračara, ili posle utakmica i treninga da se ide u neki provod, neko opuštanje...
U rukama imaš 80%, ali glava ti ne da više od 20%...
Menjaj glavu! :D

Ili daj Madaru SLOBODU da ,,pripaljuje,, i ,,siluje,, - video sam (ne samo juče) kako se naši igrači PLAŠE šuta i PROMAŠAJA (kao što i naši fudbaleri često imaju STRAH da ne izgube loptu) - daj hranite ih malo ,,živim mesom,, i usadite im ,,instinkt ubice,, koji JEDVA ČEKA da šutne i pogodi!

Veliki igrači imali su velike utakmice, imali su i poraze, ali NISU IMALI STRAH da šutnu.

A mi ovde smo u procesu stvaranja velikih igrača, velikog tima, velikih uspeha.
Dakle:
Lekcija br.1: straha - nema.
Šta može da se desi ako promašiš?
Pa ništa, promašiš tad, daš sledeći.
Šta je NAJGORE što može da se desi.
Da izgubiš utakmicu.
Pa šta, izgubiš tu, dobićeš sledeću.

Teraj dalje.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Kao što rekoh na temi o glasanju (a i ranije, više puta!) PIZDIM na te naše otvorene šuteve - jebemusvedamujebem - Panter jeste najbolji šuter i ima ,,dozvolu za ubijanje,, da je šutne kad hoće i odakle sve hoće, ali BRE, saigrači mu, pa jeste VIDELI da ga udvajaju, utrajaju, da ne može da diše a kamoli da šutne i vi ostali kad dobijete loptu i imate ,,otvoren,, sve neka ,,zadrška,, da l da šutnem i šta ako promašim...

Taj Panter nas je ubio u prvom poluvremenu.

Sutira 3 trojku kada mu je Lessor u bloku na 6 metra a u reketu niko. Holins istrcava kontru on ne jebe da faulira. Lagano zakucavanje.
Sledeci napad isto.

Odmah ga je Željko izveo i uzeo da mu kenja, a gledam ga, čini mi se da ga boli patka šta mu ovaj priča. Posle ušao u četvrtoj isto tako radi, doduše tad je i pogodio nešto.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.212
Desilo se ne ponovilo se, sam Zeljko kaze da je ovo mlad tim i da su oscilacije realnost i da treba tim da je sve bolji i bolji ja mu verujem 100%, no me plasi sto ako ovaj tim ne sazre u tim kakav ocedkujemo da osvaja trofeje.Svake utakmice hrani nas dobar sut za dva i ponekad za tri poena ako se to poklopi mi imamo sanse za pobedu. Skoro svaka ekipa nas nadskocila juce je Balsa vise licio na balvana nego na centra a u subotu je bio jedan od boljih u ekipi. Na pragu dolazi nam mart mesec i jos malo pocinje zavrsnica i baba lige i evrokupa ocekivana su mi splasnula ali i dalje cu sa velikim zarom biti uz nas Partizan.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Željko je mislio na to da je Džons jednom rukom vodio loptu a drugom gurnuo Smajlagića koji ga je čekao u stavu, faul u napadu, nije sviran naravno. Sinoć na Avramoviću, otišla njonja, nije svirano. U drugoj četvrtini kad su se odlijepili, pustili su ih drugari da odigraju onako rukometno kako samo oni znaju, sa druge strane nama su i poglede svirali, zato kaže Željko da treba da se zapitamo NA SVIM NIVOIMA, u prevodu, Ostoja morončino ona borba kroz institucije nam se nešto ne isplaćuje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.565
Локација
Beograd
Taj Panter nas je ubio u prvom poluvremenu.
Poenta mog posta nije bio Panter nego svi ostali.
Pantera su nam ,,isključili,, celu utakmicu, a naši igrači čekaju da on šutne.
Kako da šutne kad je ,,isključen,, - pa šutnite vi, majku mu, trenirate tu košarku ceo život.

Mi dok primetimo da Panter ne može, dok se smislimo kome da dodamo, dok se setimo da l sme neko drugi da šutne, prođe napad. Prođe utakmica. Prođe finale.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Nakon odgledane konferencije za štampu po završetku utakmice stekao sam utisak da je tek sada Željko svestan sa kim je imao posla.
Neće to tek tako olako proći,spremiće ih za borbu u mulju!
Bravo za sve naše navijače u Nišu,izdominirali su i pokazali da su po ko zna koji put kolika je naša ljubav prema Partizanu.
Zaista očekujem da nakon svega igrači daju pravu rekaciju i da ih za desetak dana počistimo :).
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Pratim kosarku 30+g KKP isto toliko. Bilo je poraza 20,30,40 razlike. Bilo je slabijih izdanja i sve. Ali nikada igraci Partizana nisu ponizili trenera i svoju publiku kao juce u prvom poluvremenu. Ovome se mora stati na kraj sada i odma. Nema teraj dalje. Nema kud dalje ako ce ovako! 6 meseci su zajedno, igre nema, fizionomije nema, i nece je ni biti ako se ovom bezobrazluku i u odbrani i u napadu ne stane na kraj. Trener ne zna da ih nauci organizovanoj igri? Nece biti.

Zeljko je docekao da mu se ekipa unizi pred donjim domom EL i onim imbecilom koji na +20 za svoj tim pazari iskljucenje. Pola covek pola kreten, u onoj finalnoj seriji kada su svi zajedno svrgavali Duleta nije umeo dve prostoprosirene da sastavi na 4 konferencije za stampu.

Cestitke navijacima Partizana na trecem poluvremenu. Iz revolta valjda, tada grmi najvise. Neko je morao da sacuva ponos i dostojanstvo.

Sve u svemu, skandalozno vec duze vreme. Mur jedini zadovoljio sinoc borbenoscu i energijom. Ostali, da ne kazem kako su igrali, ima nas narod par finih poredjenja. I dugo je vec tako.

Od Partizana kao da je ostalo samo ime, od ovih govana ni to, ali to nije nikakva satisfakcija. Hitno nesto da se promeni ili neki pomak da se vidi. Ovo kako se ponasaju na terenu, kako se krecu, kako biraju napade i suteve i medusobno saradjuju je kriminal. Treba da ih gazi neko i pisa i sere po njima da bi se pokrenuli? Sramota jedna.Niste vi veci od imena ovog kluba i navijaca koji od kolevke do groba stoje na tribinama! Necete ni biti!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751
Ljudi, pozivam vas da sacuvate dostojanstvo u komentarima, nemojte dati povoda pasjim sinovima da se nasladjuju.
Sve ce to doci na svoje mesto. Tiha voda breg roni...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.565
Локација
Beograd
Мислим да су, после једног тешког пораза коментари у суштини одмеренији него икад пре.
Јер да није Жељко на клупи, свашта би се писало...

Зна Жељко са киме ,,прекопута,, има посла, нит је наиван, нит је неискусан, а и имао је ко да му каже. А и имао је већ у својој каријери утакмица и утакмица против њих.
Само и он је одмерен, спортиста, господин човек.
Видели сте да је остао после утакмице да аплудира ривалу на победи.

И видећемо да ли ће и ти ,,прекопута,, да остану да тако аплаудирају нама и њему кад ми њих будемо побеђивали.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Boli do jaja,i tacno je da po imenima imamo nikad jacu ekipu u zadnjih ne znam koliko godina,ali jos nismo tim! Nije ovo sinoc bila kurcobolja nego grc i neka uplasenost,ne samo od cigana nego i strah od greske, od Zeljka a to ne sme da se desava jer automatski dovodi do manjka samopouzdanja. Plus sto su ovi smrdovani trenutno ipak bolji i uigraniji kao tim a i stvarno imamo prilican broj mladih igraca i treba vremena da oni narastu. Bojim se da pojedinci ne shvataju Zeljka na pravi nacin,nema sta da se plase coveka,samo boljim moze da ih napravi,ocigledno su neki mentalno nedorasli da ih vodi ovakav covek i strucnjak. I naravno da ste mnogi u pravu,fali malo kvalitetne Partizanstine u ekipi i definitivno fali iskusan plej.
Secam se dobro sta je dolazak Renfroa znacio za onu ekipu i kako je covek povezao konce na terenu. Jedan takav bi bi znacio nenormalno mnogo u ovom trenutku. A Zeljku puna podrska i vecna zahvalnost za ovo sto se prihvatio ovakvog posla
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja neznam koliko ima ljudi ovde na forumu da je sinoć bilo u hali, ja sam ušao 4 minuta pred kraj druge četvrtine. Neznam kako se čulo na tv-u ali u hali cigane neznam da li sam čuo više od dva puta. Ono navijanje na kraju utakmice je bilo spektakularno.
Najavio sam ovde da će policija sve da učini da zakasnimo na utakmicu. Usporavali su u startu polazak iz Beograda i u putu usporavali kolonu. Dok se sve čini da cigani uđu što ranije a mi što kasnije.
Eto odgovora na pitanja par kolega zašto kasne Grobari.
Ja inače skoro nikad na gostovanja ne idem sa organizovanim navijačima ali sam sada morao.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Svima nam je jasno to da nas je neki drugi trener doveo u ovakvu situaciju, bijes navijača i uprave bi bio 10x veći.

Jeste ekipa remontovana, jeste nova, al' je malo teško prosječnom navijaču objasniti kako za pola godine ne možeš da riješiš probleme pri građenju napada, izvođenja i prenošenja lopte, odbrane i šta sve još ne... Ovako bezidejno i bezmudo nismo igrali ni sa lošijim timovima KKP, niti sa lošijim trenerima.
Bojazan da se nećemo uigrati kako treba ove sezone svakako postoji. Najsrećniji bih bio kada bi se pokazalo da griješim.

Sve se nadam da Željko krije karte i da namjerno ne odigravamo neke od specijalki i akcija, da namjerno igramo sa vezanom rukom i nogom i povezom preko očiju. Ovako, ne djelujemo kao da smo nešto naučili u poslednjih nekoliko mjeseci, pogotovo kad igramo protiv agresivnih ekipa. Sigurno da to vidi i on i valjda postoji dobar razlog zašto je to tako.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.403
Reaction score
10.454
Локација
okupirana Srbija
Nisam siguran je li neko već napisao ovde, ciganija je igrala u subotu prijateljsku utakmicu, dok smo mi igrali takmičarsku 4 sata kasnije, a finale se igralo odmah sutradan. Rezultat borbe kroz institucije verovatno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top