Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Nekad razmišljam da li bih se i ja baš ovoliko sprdao s onim smećarskim klubom da sam u mogućnosti, koliki je ovo nivo poniženja koji mi trpimo.
Naravno da bi. Na Menadzeru ih prvo oteram u beton ligu, pa tek onda igram, a ne da je prilika u stvarnosti.

Ostaje da vidimo sta ce biti. Stanje je jadno u svakom slucaju. Gore ne moze.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
jadnije sam se osecao samo kad smo dovodili avrama granta za trenera

dobrodoslica iliji stolici, ne znam sta mu je ovo trebalo, pre svega iz njegove licne perspektive

stomak mi se prevrce jer smo angazovali trenera po principu "daj bilo koga ko hoce da radi sa nama i trpi sranja"
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Koliko vidim gdje god je radio nije se dugo zadržao i imao je uglavnom više poraza nego pobjeda. I pored tankog CV-a i slabih rezultatata svaki put je dobijao solidan angažman. A sad je dobio najveći u karijeri. Po meni ima jakog menadžera)lobi koji ga gura. Nije neki kalibar i nadam se da će nas uvjeriti u suprotno, ali ne obećava
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
pbg.news pise da je Zlatan Sehovic na pragu potpisa. Solidno pojacanje, dobra zamena za cakija.
Edit: pogresna tema, pardon
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Stolica, Ivić, Đukić, Duljaj, Milošević, Nikolić, Jokan, Feliks Magat, Murinjo, Poketino, apsolutno nije bitno ko nam vodi tim dok se za sve pitaju vučelić, vazura i ostali sns krimosi i ološi.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Sećam se kad je jednom pred utakmicu Atletika analizirao Simeoneouvu igru... Ljudi moji, to je bila poezija!
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ko god da je došao. Ništa se promeniti, nit bi se promenilo ne bi, dok se ovima iz Uprave, ne vide ledja.
Ali, ovi na žalost, ne verujem da će uskoro. To su ljudi, bez stida i srama.
Dokle god su oni u poziciji da pune svoj džep, a da ih niko ne tera. Oni sami, nikada otići neće .

O Iliji Stolici, nemam formirano mišljenje.
Da ga pljujem, čisto da bi ga pljuvao (Kako pojedini čini mi se rade), zaista ne želim.
Jednostavno, ne znam šta da očekujem od dotičnog.
Znam samo to da mi ostalo u sećanju, da je bio prva preporuka Marka Nikolića, nakon njegovog odlaska.
Ako ja ne znam ništa o njemu. Verujem da Marko zna zbog čega je predlagao Iliju.
U moru imena koja su se spominjala. Bilo je i boljih, al po meni i daleko lošijih izbora.
Dakle, podrška Iliji, pa da vidimo u kom pravcu će ova priča da se odvija.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
nisam najsrecniji ,Stolica njegova sansa zivota, to mi daje nadu
 

kon šoneri

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
51
Локација
Pale,RS
Ja ne znam sto se ljudi uzbudjuju,mi da nam je trener Gvardiola ne mozemo(smemo) titulu uzeti.Mi sko okupirani klub,dok se ne skupi 20000 ljudi i otera govna iz uprave i postave neucenjeni sposobni ljudi,mi cemo biti ikebana za lecenje kompleksa sizofrenicarima iz sekte.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Dajem šansu Stolici iz razloga što hoću da vidim kako će Miljko da poboljša centar šut, Miloš Jojić agresivnost, LM kurcobolju, Holenderu beg iznevidljivosti, ozdravljenje i barem po 3 utakmice Fejse i Obradovića, barem 1 utakmicu Brežančića......
Stolica će sigurno imati koristi od Partizana samo nisam siguran šta će imati Partizan. Pridružujem se srdačnim čestitkama upućenim upravi.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ostaje da vidimo šta će biti. Stolici je ovaj najveći korak u karijeri. Normalno da će prihvatiti, kakav god tim imao. Bolje od ovog neće trenirati.

To što ga je preporučio Nikolić ne znači puno. I Ferguson je na odlasku za svog nasljednika htio isključivo Mojesa pa Junajted ispade kurko sa njim.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
809
Reaction score
4.290
Локација
Beograd
Sto se Stolice tice, ne bas impresivna karijera do sad, mada je delimicno i do toga sto su osim Vozdovca sve ostalo bile katastrofalne sredine za rad, mlada reprezentacija u jednoj poprilicno skromnoj generaciji, narocito kad je dubina u pitanju, Vojvodina koja je jedini put u poslednje vreme pravila rezultate kada su imali politicku podrsku koju nosi tralalatovic, i Olimpija koja je jedan od najgore vodjenih klubova Evrope, oni bi i Gvardiolu oterali za 3 meseca (ljudi su u sezoni gde su uzeli prvu titulu od ponovnog osnivanja kluba promenili 3 trenera).

Ono sto mi se svidja je to sto po svemu sto sam procitao o njegovom dosadasnjem radu, je to da forsira ofanzivan i moderan fudbal, dakle nije klasicni dingdong bunkeras, sto verovatno znaci da ce se upristojiti igracki kadar igracima koji odgovaraju fudbalu koji se igra u 21. veku. E sad, nije da sam nesto specijalno pratio klubove koje je Stolica vodio, ali ako je to zaista tako, to znaci da mozemo ocekivati slican efekat kao i da je dosao Savo. U svakom slucaju, zelim mu svu srecu, jer ce mu biti potrebna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top