Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
"Nije uvek lako, al uvek je lepo navijati za Partizan". Dešavaju se ovakve stvari, nismo branili rezultat, izveli Belića, uveli Pavlovića i kazna iz kontre. Nimalo nisam ljut na Petrića. Podrška igračima i stručnom štabu. Vidimo se u Nici.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.231
Reaction score
15.889
Локација
Beograd
Trebao je neko od naših kao Karsdorp iz Rome sa ciganskim sudijom večeras.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Poruka Javoru:

Šta se vi mešate, kada Vas niko nije spomenuo i ovom sudiskom kradjom niste Vi pogurani nego tim koji je danas poguran ka tituli i u Nišu i na stadionu Partizana.
Šta se Vi mešate kada ovo danas nije bilo zbog Vas nego zbog zvezde.
Ustvari jel i Vi ovo pišete zbog zvezde? Jel ste to i Vi još jedna zvezdina filijala?
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Samo mirno! Igramo fudbal, ovo su normalne stvari. Gledamo sebe! A priče: neozbiljno shvatili, opušteno ušli su ŽIV KURAC. Igrali smo sasvim dobro. Njima je ušla jedna frljoka i sumnjiv penal. Ako fokus padne to nije do odnosa, to je do napora. Nisu roboti, dešava se. Opuštenost, neozbiljnost i kurcobolja su reči, koje ne bi smele da se koriste kad se ova ekipa opisuje. Svakom vampirčiću, koji je samo čekao prvi kiks da sune frustracije po ovoj ekipi želim dug odmor od tastature! Mirno samo, idemo dalje!
Kako brate ciganima nikad ne udje frljoka? Sve ok, sve shvatam i da sve pobijedimo do kraja u toj vasoj smrdciganiji u kojoj zivi vecina foruma ne mozemo biti prvi. Ali kako njima nikad ne udje frljoka, to mi nije jasno brate...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Kako brate ciganima nikad ne udje frljoka? Sve ok, sve shvatam i da sve pobijedimo do kraja u toj vasoj smrdciganiji u kojoj zivi vecina foruma ne mozemo biti prvi. Ali kako njima nikad ne udje frljoka, to mi nije jasno brate...
Sta, bre, oces ti? Jesam ja sudio utakmicu u Nišu ili na JNA? Ne znam kako njima ne udje frljoka i da li im ne udje frljoka, nama je večeras ušla... Ekipa je odigrala sve što je trebalo, to je činjenica.... Batali me, leba ti...
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
I milica rakic i tijana juric, su slovile za zvizdašice, tj. njihovi očevi slepi poslušnici marije i marka milosevica...u hejtu ka Savi Miloševiću...gde su se stravični zločini ka zdravom razumu mladih Partizanovaca zbili.
:napred-partizan:
Ko je sada.. vucic i njegova glavno zlo, ili koji niži sloj vlasti preispitajte, al budite uvereni 2 neke tako druge su im već odapele za ovih 5 godina, skupštinskih i var korupcija.
:pop
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Alo indijanac, dosta je tvog izdrkavanja po forumu! Smiri se malo! Prvo, ja sam samo konstatovo kako njima nikad ne udje frljoka. A drugo, i sve da dobijemo sve do kraja oni ce biti prvi u ovoj raspaloj drzavi. Tako da se smiri malo!
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Ma nemojte,
mafije velje ilica i ugljanina nekima komedije...a ne tako davno stipe mesic i rugova su bili dobri drugari,
Ko onda se izbori za LŠ, i Krov na JNA?!
Samo ovo stane u mandat slobe i vucka,
Dakako će kupovi i titule da se redaju kasnije, al antisocijala i nazadak.. gde ne sme???

Mi Smo Rulja Sa Topčiderskog Brda, a ko su oni?!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ma nemojte,
mafije velje ilica i ugljanina nekima komedije...a ne tako davno stipe mesic i rugova su bili dobri drugari,
Ko onda se izbori za LŠ, i Krov na JNA?!
Samo ovo stane u mandat slobe i vucka,
Dakako će kupovi i titule da se redaju kasnije, al antisocijala i nazadak.. gde ne sme???

Mi Smo Rulja Sa Topčiderskog Brda, a ko su oni?!
Dušu mi lečiš. Ostavite čoveka na miru.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Previse puta smo ove sezone igrali 3-3. Morali smo da dobijemo, ali tu se nesto pokVARilo na stadionu nekoliko puta...sramotno sudjenje sramotno, i njihov penal gde ne ide da pogleda, sta koji kurac rade ti u pazovi, a ni posle kad nismo videli ni usporeni snimak onog zahvata nad Vujacicem, dok se proslo kolo svira onakav penal za ciganku koja dominira poslednja nekoliko kola, mislim 5-6 sa penalima i crvenim kartonima, dajte im titulu, ne mora da se igra uopste, neka igraju sa graficarem i ostalim filijalalama.

Za govnare u zutim dresovima da se obezbedi livestrem na stadionu da isprate kraj utakmice cigana sledeci put, da ne kasne sa pocetkom i osluskuju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
VAR sudija u Nišu - Srdjan Jovanović. Sada verovatno neće ni iz VAR sobe moći da sudi ciganima :buhaha
Javor se našao povredjenih osećanja jer je njihov prvi čovek izvisio kod Bika za mesto u savezu, a i frka im da ponovo ne ispadnu pa su sad ciganima postali radodajka.
U Nišu se čulo Včć Pdr, a bilo i pozdrava za Borjanovu ženu.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Real,Barselona,Bajern,Milan…Galata ,Fener,PAOK…CSKA ,Dinamo Z. ,Hajduk..s Gamba Osaka, Tokyo Verde,Ritchaburi,Tchoburi,New York .. ..svi ovi timovi u svim ovim ligama po nekad kiksnu,i to je normalno,samo u jebenoj nasoj ligi vuciceva kurva mora sve da pobedi..pa to stvarno nema nigde na svetu…
Ali tacno gledas njih i znaas da mora da pobede,dvojka u 85min na live 1,80
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
U Nišu sam živeo 3.5g, priličan bes gradjani imaju prema picoustom i gradonačelnicom vitez Koja. Ne čude me povici. Pokradeni su i ovaj “sport” u Srbiji nema smisla. Mi smo narod kog bolje da vode stranci nego naš čovek, jer smo po prirodi teška govna. Dokaz tome su veze, vezice, korupcija i hranjenje ličnog ega i guzice.

Za nas Grobare koji smo ružno pače ovog društva je jedina satisfakcija da se iseremo usta miljenici režima i da djuskamo fudbal u evropi.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
348
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Nemogu da se opasuljim jos kakva kradja braco drago ni VARa niti nista.

Malo mi je zao sto nasi nisu vise reagovali da traze VAR ili da jednostvno da se ne vrate na teren dok se nepogleda VAR, ali jebiga.

A ono u Nisu jebote zivot cigansture igraju dok ne daju gol i onda se svira kraj tek ..

Nemam sta da zamerim igracima i treneru, mozda su Rikarda trebali zamjenit ranije ali kasno je za prosutim mlijekom plakati..
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ako pri rezultatu 3-1 ne možemo da pobedimo raspali usrani Javor, sudije nam ne mogu biti krive.
Titulu u godini kada imamo direktno mesto u LS kao prvaci, nećemo videti sve i da imamo plus 10.
Zasedala bi jebena skupština da se govnima nekako dodeli.

Ne razumem čemu nerviranje.

Nica je u četvrtak :napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top