Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Kao da vidim dramaticnu zavrsnicu meca, fauliraju ovog ludaka, i on pocne da izvodi bacanja "iz bunara", dok meni srce preskace i najavljuje infarkt.

Uvek mi u tim, neizvesnim zavrsnicama, prodje kroz glavu vest od pre nekih 10 godina, kada je jedan svestenik preminuo dok je gledao KK Partizan. To je najrealniji scenario za vecinu nas.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Ma pominje se izgleda sve i svasta, Onuaku, Pasecniks, negde sam cak procitao i "sto posto majke mi" info da se vraca Lendejl, sto po meni veze sa zivotom ne moze imati. Jedino sto su se mediji za ovog Onuakua malo vise pomamili, pa je njih 5-6 objavilo za njega. Tako da jbg, dok ne dodje realno nemamo pojma.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.315
Локација
Beograd
Onuakuov odlazak iz Sasarija ima smisla samo ako ima evroligaske ponude na stolu, jer im je najbolji igrac ove sezone (bar statisticki gledano), a to da li je jedna od tih ponuda nasa znaju Zeljko i Savic, a novinari mogu da nagadjaju i nista vise, mada se Onuaku po onome sto znam o njemu fino uklapa u nas stil igre, tako da me ne bi iznenadilo da su ovaj put novinari pogodili.

@VremeNijeIsteklo veca je sansa da dodje Mirotic u Partizan nego Lendejl, covek ima ozbiljnu ulogu u jednoj od najjacih NBA ekipa, nece se on u skorije vreme vracati u Evropu.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Onuakuov odlazak iz Sasarija ima smisla samo ako ima evroligaske ponude na stolu, jer im je najbolji igrac ove sezone (bar statisticki gledano), a to da li je jedna od tih ponuda nasa znaju Zeljko i Savic, a novinari mogu da nagadjaju i nista vise, mada se Onuaku po onome sto znam o njemu fino uklapa u nas stil igre, tako da me ne bi iznenadilo da su ovaj put novinari pogodili.

@VremeNijeIsteklo veca je sansa da dodje Mirotic u Partizan nego Lendejl, covek ima ozbiljnu ulogu u jednoj od najjacih NBA ekipa, nece se on u skorije vreme vracati u Evropu.
Onuaku mi deluje kao realna opcija bas zbog toga sto ti kazes, pokriva i 4 i 5, pokretan je, pegla pristojnu odbranu, u napadu ok na piku i to je to. Igrao vec u ABA, nije mu strano okruzenje.I bonus sto obezbedjuje tu dozu egzotike sa slobodnjacima :D Salu na stranu, ne bi me iznenadilo da je on, ali prosto vise ne verujem ni u sta, pominju ljudi svasta, pa i tog Lendejla, a covek sto ti kazes igra u proseku 15-ak min u NBA i daje nekih 8 poena u proseku, znaci potpuno neshvatljivo da neko ozbiljno misli da ce on da dodje.
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Znam da nije za ovu temu, ali je mozda bitnije od transfere… Jel objavio klub nesto za Exuma?
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.161
Reaction score
2.131
Локација
u srcu šesnaesterca
"Promaja" Lendejl kod Zoca nema sta da trazi. Covek postigne 20 poena, a preko njega primis 30. Neka hvala, za njega je NBA pravo mesto.
Ovaj Onuaku je vec primamljivija opcija, ako je istina. Mogao bi da bude instant klik
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Ja svakako ne razmišljam o tome da li je ili nije istina to što se piše po ciganosrBskim medijima, prosto poučena njihovim dosadašnjim "pogođenim" pojačanjima, i to iskreno preporučujem svima... Pas laje a karavani prolaze...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.330
Reaction score
10.981
Локација
underground
Onuaku je svakako raskinuo ugovor jer je dobio ponudu iz evrolige . Mnogi igraci imaju tu klauzulu u ugovoru najcesce uz neko simbolicno obestecenje . E sad da li je to nasa ponuda ili nekog drugog , videcemo ubrzo. Letos se pisalo i da je Panatenaikos bio zainteresovan za njega.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top