Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ako treba, prebacite ovo u "audio-video", ali mi je nekako leglo da sad baš ovde to postavim:

Naš sjajni drugar i Grobar ("Undertaker") je već postavio na youtube celu finalnu utakmicu: http://www.youtube.com/watch?v=iVVZ_o1uX3w
:respect:clap:respect:clap

A kome je dovoljno da gleda samo "prelom" utakmice u našu korist (počinje od monstruoznog "zaheftavanja" Veselog posle pokušaja trojke Duleta Kecmana) i potonje slavlje, to može ovde da vidi: http://www.youtube.com/watch?v=j-EQGlVzCz8
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
I da, mislim da svi ovde sa foruma koji su se osrali po Rasku Katicu kad je doveden, treba da otvore temu, IZVNI RASKO i da se upisu :D Sjajan momak, drago mi je sto nosi crno-beli dres, svaka mu cast!!!

Takodje i onaj Tegeltija(nek je Partizanovac 100x), konstantno pljuvanje po Dzerelsu vec 2 meseca i njegovo misljenje da je "Dzerels taj koji treba da otpadne kao 5.stranac i dobije otkaz".
Da nije sinoc bilo Dzerelsa, onaj starmali peshko bi skakao sa trofejom u rukama u konzervi...
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Cestitke na osvojenom kupu, nadam se da ce VJ sad malo da trgne i opusti :) te da ovo predstavlja pocetak dobrih partija u takmicenjima koja slede.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Cestitke na trofeju svima: igracima, strucnom stabu, upravi, Grobarima. Nadam se da ce ovaj osvojen Kup biti poktretacka snaga nasim igracima ka boljim igrama u Evroligi, pa nek pokazu nesto bolju igru vec u Sijeni.
Od igraca, mozda dvojica najkritikovanija igraca KKPa Katic i Dzerals pokazali su najvise na ovom turniru, naravno uz Gista, solidnog Kecmana, borbenog Veselija, kapitena Bozica i ostali. Verovao sam u pobedi i kad razika bila onolika, posto sam znao da oni ne mogu da izdrze visoki ritam tokom cele utakmice, a i sudije:)kur) ne mogu previse da pomagahju domacinu.
Idemo dalje,
U POHODU NA JOS TRI TROFEJA(sto da ne:))!!!:napred Partizan
 

Бушидо

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
444
Reaction score
6
I da, mislim da svi ovde sa foruma koji su se osrali po Rasku Katicu kad je doveden, treba da otvore temu, IZVNI RASKO i da se upisu :D Sjajan momak, drago mi je sto nosi crno-beli dres, svaka mu cast!!!
Изузимајући то што не може да погоди зицер, уопште није за бацање.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Bravo Crno-Beli! Cestitke na osvojenom Kupu. Bez obzira sto je to devalvirano takmicenje, uvek je vazno osvojiti trofej. Pogotovo za Vladu. Znam da je ovo jedan od mnogih koje ce osvojiti kao trener Partizana :D:
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Evo i od mene cestitke na osvojenom kupu,nadam se prvom trofeju u nizu od tri ove sezone.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.248
Reaction score
33.877
Локација
vaginamandibularia
Vlayco, ne treba ponavljati gluposti. Kup je bitniji nego zadnjih 10 godina, 5 bodova za EL nosi, prema tome nije devaalvirano takmičenje.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Aj i ja, sa malo zakašnjenja, da čestitam igračima i stručnom štabu osvajanje kupa!
Bravo i hvala vam!!!
Neka analiza ili komentarisanje finala nije potrebno...

Još samo nešto...
Vidim da je par ljudi prokomentarisalo kako Toša broji medalje...
E sad jedna konstatacija, uz to i pitanje...ja mislim da se Toša odrekao svoje medalje (valjda i on treba da dobije medalju) na račun Klobučara...mislim da je zato brojao medalje i raspitivao se još na početku dodele koliko ima medalja...
E sad, neko od upućenijih, tj. ovih koji su bili na licu mesta, nek me ispravi ili potvrdi ovo...?
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Momci, svaka čast na borbenosti i trofeju!!

Mislim da ovo može biti zamajac...

DOMINIRAJ!!!:BB
 

Бушидо

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
444
Reaction score
6
Pa sta? ne moze ni nas reprezentativac milisav a ni lucic .. sve zivo upropastise ..

ovaj barem pogine na terenu .. koliko batina dobije nije ni cudo. rasko je pravi borac!
Ако неко гине на терену то је Лучић. Ако неко користи своје минуте то је Лучић. Он је промашио можда један чист зицер, а Катић десетак. Милосављевић јесте промашивао у контрама, али је ту било и противничких играча, док је Катић у већини ситуација био сам...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
E super za statistiku bas sam trazio neku. Sto bre Djekic nije igrao ? Igrao onaj Lucic koji nema blage veze mal nije zajebo sve sa onom izgubljenom loptom i faulom uz index -4....
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Dobro je ipak smo osvojili kup. Uz dosta srece ali red je i bio da nam se vrati nekako. Posle tehnicke Bozica mogli su na 20 da odu a od svega pogodili su samo jedno slobodno. A i na kraju Ilic promasio oba...Imali smo grdnih problema u tranziciji i to nas je moglo kostati kupa. Gist je sa blokadama u nekoliko navrata sprecio njih da se odvoje jos vise, Jerrells je poceo da ubacuje i spolja tako da se taktika da se sut pusta njemu i Veselom nije isplatila na nasu srecu ali opet ukupan sut za 3 od 33 % nije bas spektakularan. Sto je najbitnije vratili smo se sa gotovo 20 razlike i pobedili i to je sve sto je bitno :D
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Neko je još sinoć izračunao da nam je ovo 12. uzastopni trofej u poslednjih 12 takmičenja koja su od 2008.


Vidi, meni se sin rodio u oktobru 2007. godine i od tada do danas on ne zna za izgubljen srpski i ex yu trofej u fudbalu i basketu, osim proslogodisnjeg kupa u fuci. Lepo je ovih godina roditi se kao Grobar, zar ne?
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Sve cestitke sa malim zakasnjenjem! Bravo bre Grobari, tako se bori za svoj klub! Dzerels konacno poceo da igra, i zaista bih voleo da on ostane i naredne sezone. Katicu alal vera, borac za udzbenike...Nadam se da je ovo bio samo uvod u ono sto tek sledi, idemo na preostala 3 (tri) trofeja!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Da se i ja pridružim čestitkama. Kad se podigne onaj trofej na kraju, sve negativne stvari padaju u vodu. Vlada je objasnio na kraju zašto igramo slabije na početku. Ritam utakmica nas ubija. Koliko su igrači juče bili srećni na kraju, pa kako da budeš nezadovoljan.

Što se tiče Raška, doveden je kao rezervni centar a svojim zalaganjem i borbenošću zaslužuje veću minutažu od Džavaija. Koliko batina dobije na jednoj utakmici i koliko provokacija istrpi to je neopisivo. Nadam se da će ljudi iz uprave mu ponuditi novi ugovor sledeće sezone. Dovođenje jednog malo višeg centra umesto Džavaija i zadržavanje Raška bi bio pun pogodak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top