Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Utakmica pocinje u 20:45h ok to mi je jasno..ali ne znam samo po cijoj vremenskoj zoni..po nasoj ili Grckoj..Atina je jedan sat ispred nas pa ne znam jel se Grci prilagodjavaju UEFI pa pomeraju ili ce kod nas poceti u 19:45..niko to da objavi..
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.257
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Utakmica pocinje u 20:45h ok to mi je jasno..ali ne znam samo po cijoj vremenskoj zoni..po nasoj ili Grckoj..Atina je jedan sat ispred nas pa ne znam jel se Grci prilagodjavaju UEFI pa pomeraju ili ce kod nas poceti u 19:45..niko to da objavi..

Nase vreme je srednje evropsko, tako da se svi prilagodjavajo toj zoni. Tamo mec pocinju u 21:45, a to je naravno nasih 20:45.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Provocirat ih maximalno i nadat se da ce neka budala uci na teren i zakacit naseg igraca. :D 0-3 opaa :D
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nase vreme je srednje evropsko, tako da se svi prilagodjavajo toj zoni. Tamo mec pocinju u 21:45, a to je naravno nasih 20:45.

Moguce mada se ne prilagodjavaju uvek..utakmice u Moksvi pocinju u 18:45 po srednjeevropskom..U kosarci smo cini mi se nekoliko puta igrali u Atini od 20:45 a kod nas je bilo 19:45h...zato pitam..
 

ICBM

Banned
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
100
Reaction score
2
Ko zna, mozda nam nakon zalbe i otkljucaju stadion za plej of, a onda ce ga zakljucati definitivno mozda i na dva meca kad na red dodje kazna za olimpijakos. Jbg.
ne izgleda dobro evropski put ove sezone ni sa jedne strane, ipak UEFA nema drugog nacina da se obuzda balkanski primitivizam na stadionima.

I'm the head-hunter, you goin' under!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Djukic ce kod mene da padne na ispitu ako sutra Monir ne zaigra na krilu od starta s obzirom na izostanak Leonarda i prodaju Mihajlovica. Covek moze da bude grom iz vedra neba
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Uh ne svidja mi se ova postava ali daj da vidimo i tog sumu na nekom ozbiljnom mecu :)
Vec vidim njegova dva gola u mrezi cigana :)

Mada samo da se ne obrukamo i ja sam srecan
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Mislim da je velika greska da se pocne sa Sumom, jer decko nema snage za ozbiljan fudbal 30 minuta, a kamoli nesto duze od toga...Nadam se da gresim. Ne znam kako ce on moci da isprati ofanzive a i defanzivne zadatke, s obzirom da se nadam da ce sutra odbranu igrati ceo tim
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Djukic je izgleda 'desperate' ako stvarno pocne sa Sumom. Mozda pokusava da razdrma ekipu. Cijenim da je jedini razlog sto ce igrati Jevtovic Evertonov raspad. Hajd' sa srecom.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ако је све то тачно нема никаквог резона да играч за кога стоји да није физички спреман, треба да шпарта по страни?!
Или ови лупају глупости, или је Ђукић замислио да зажмуримо, скочимо и викнемо Џеронимо, па ћемо видети.
Ако стварно тако буде, ценим да ће се Сума врзмати ту негде око ћошка казненог, а да ће у ствари Милетић држати страну.
Мање више тако је нешто било и у прошлој са Леом.
У том случају имамо Суму за кога није јасно колико може издржати на ногама и Милетића за кога је јасно како држи страну, па да се прекрстимо три пута.
Негде сам прочитао да му је Данило опција, то је тек Боже сачувај, као играч мање.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ja sam davno pisao da me stvarno brine kako novinari znaju nas sastav dan dva ranije. Cigani ce imati detaljan info pred derbi ko ce da igra i kako planiramo da igramo.

Danila ce da istresu iz gaca par puta a onda ce on napraviti plaky baby face.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.284
Reaction score
18.406
Локација
Kej Republika
Morace Suma sad na "svezinu" sve da resi vec u prvom. :)



U mislima mojim to je svaki dan,
pobeda pobeda od cetiri dva.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Чим је тренер након утакмице на ЈНА рекао "анализираћемо", јасно је било да Косовић мора на клупу.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top