Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Cerberus

  1. Cerberus

    FK ĐurGarden 2011/12

    S obzirom na to da je Vermez u proslom mandatu otisao dodjavola kada se posle svih igraca na kraju pokacio i sa Batom, nadam se da je ovo znak da se i Cika Crni malo promenio posle svih ovih godina. Zbog njega se nadam, da bi duze trajao.
  2. Cerberus

    Radio Mileva - leto 2012

    Izgleda da sad definitivno odlazi, posto cuh da je danas posle utakmice plakao kao kisa.
  3. Cerberus

    Radio Mileva - leto 2012

    Samo neka se vise zavrsilo. S verom u zdraviji Partizan sledece sezone!
  4. Cerberus

    Radio Mileva - leto 2012

    Ljubo Baranin. :buhaha Ima li jos neki tantus da opali reklamu preko Partizana?
  5. Cerberus

    FK ĐurGarden 2011/12

    Mozda je i tako, ali mi je ponasanje ove druge ekipe potpuno nejasno i vrlo sumnjivo. Cudno je da o nekim stvarima koje okolo pricaju, precutkuju tamo gde bi trebalo prvo da jave.
  6. Cerberus

    FK ĐurGarden 2011/12

    S obzirom na to da imam definitivnu potvrdu da Bogicevic i Milija nisu zajednicka kombinacija, imam jak osecaj da dobar deo opozicije igra dvostruku igru i da oni guraju Miliju na mala vrata.
  7. Cerberus

    FK ĐurGarden 2011/12

    Sajt FSS: Без уручења трофеја Партизану 20. маја Пехар намењен шампиону Србије биће уручен Партизану на некој од наредних...
  8. Cerberus

    FK ĐurGarden 2011/12

    Tacno, mi jedemo svoje legende, delom... Ali druga strana medalje je glorifikovanje i idealizacija ljudi na osnovu onoga sto su oni pokazivali na terenu. A niko ne zna kakvi su oni zaista ljudi. Da ste posle onog gola u Ljubljani nekom tada rekli da ce Bjekovic da postane ovo sto je, verovatno...
  9. Cerberus

    Radio Mileva - leto 2012

    Alo, zena mu je bivsa evo godinu dana, ako ne i vise. Greota je da ona ispasta zbog njega. Mada joj ne bi tesko palo... :D
  10. Cerberus

    Radio Mileva - leto 2012

    S obzirom na to da je prilicno nezadovoljan trenutnim igrackim kadrom, deluje mi skroz realno da ode 5 miliona na igrace.
  11. Cerberus

    Radio Mileva - leto 2012

    Ako stvarno u prelazni rok krenu sa 5 miliona evra zivih para (a ne na dodjem ti), mogao bi Vermez lepo da probere, bilo domace bilo strane...
  12. Cerberus

    FK ĐurGarden 2011/12

    Kakav je to projekat, "Nacertanije" mu nije ravno... :D
  13. Cerberus

    Radio Mileva - leto 2012

    Nemam pojma, vidim da se prica da je zavrsen, pa mi je interesantno da smo uparili dva najbrza igraca u zemlji.
  14. Cerberus

    Radio Mileva - leto 2012

    Pauljevic i Knezevic, tandem po desnoj strani. Brzi od zvuka, jaci od lokomotive, u stanju da preskoci i najvisu zgradu. Kad krenu da se preticu po boku, valjda se sete ponekad i lopte.
  15. Cerberus

    FK ĐurGarden 2011/12

    Naravno da ne zna. Vermez nije "njegova zelja" vec jednog coveka koji stoji uz njega u poslednje vreme, frustriran sto je izvisio za predsednicku nominaciju jer nije znao da li da prdne ili stisne kad su ga jurili opozicionari. Jedina licna i personalna zelja Djurica u ovom trenutku je da...
Top