Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ne znam da li je Nađu bolje da ostane ili da ode. Nekako se oboje kosi sa nekim dostojanstvom majku mu.
Bio na pravoj strani, stajao uz okupatora, sad opet na pravu stranu, jebem mu miša Alberte ako ti uopšte znaš šta oćeš.

Ipak ne treba biti beskičmenjak koja god cena da je u pitanju. Stand up for what is right...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Zamisljam prelazni rok koji bi vodili Kezman kao SD i Albert koordinator, kuku nama, eto veselja.

И ја. :D Већ видим Пауљевића како га, уместо на прес конференцију где држи шал ПАРТИЗАН - МОЈА КУЋА, воде на причешће у какав православни храм, са бројаницом у руци. Боже саклони.
 

Zagor

Guest
Сумњам да је матеја и даље у том фазону. Према последњим информацијама, ближи је оснивању хипи комуне у оквиру које би могао несметано да општи са више припадница супротног пола истовремено...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
А онда му Алберт, након иницијације каже - "Момче, сад си војник Партизана!"
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Koliko sam ja vas razumeo, primopredaja vlasti u Partizanu je veće počela dovođenjem u klub ljudi poput Moce, Tumbe, Vermeza/Vuka.

Ono što svima bode oči, čemu se više radujemo nego tituli, je odlazak šnajdera i njegove bagre iz kluba! Na njihovo mesto dolazi Bogićević i njegovi ljudi.

Od januara pa sve do sad (a za očekivati je da nastave) oni se prepucavaju po novinama kao da su smrtni neprijatelji. Ne treba zaboraviti da su to ipak političari.

A u stvari, to je mnogo više od igre.
Jasno je i meni i vama da smo mi profitabilno preduzeće koje se deli u raspodeli javnih preduzeća između stranaka u koaliciji. Zadnji put smo zapali SPS-u, sad nas preuzima Bogićevićev DS.

Mene iskreno ne interesuje ko je naš gazda, isto nam dođe, mi smo tu da nas oni koriste, a oni su tu da njim bude bolje. Ako se poklope zajednički interesi, biće i nama i njima dobro.

Sa šnajderom i njegovom bagrom, to nije bilo tako.
Iscedili su nas ko limun, pljačkajući nas, kao da će sutra biti smak sveta.

Valjda će sa dolaskom Bogićevića, stvari kerenuti bar malo na bolje.

Nama su na prvom mestu promene u vrhu kluba!
Lepo je što imamo vremena da se raspravljamo o budućem treneru, ali "riba smrdi od glave"!

Dok ove ne oteramo (i zvanično), svaka promena je kozmetičke prirode!
Vermez ili Vuk, potpuno svejedno.
Ako budu radili u zdravoj sredini, moće ćemo da se nadamo boljitku. I jedan i drugi, imaju mane i vrline, ali vrline će doći do izražaja samo ako vrh kluba bude zdrav, a ne trulež koji nam trenutno vodi klub.

Da li ćemo sa Bogićevićem dobiti pozitivne promene - nama pojma. Nadam se.
Da li će nam pomoći Murinjo, ako nova Uprava nastavi da nas pljačka i uništava - sigurno neće!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Један одличан текст из Информера. Постављам овде јер ми смо у центру пажње.

ALBANAC I IZRAELAC VLADAJU IZ SENKE

Falji i Pini vlasnici srpskog fudbala

Menadzer albanskog porekla Falji Ramadani i jos poznatiji Izraelac Pini Zahavi pravi su vlasnici srpskog fudbala! Njih dvojica otkupili su ugovore najtalentovanijih i najboljih srpskih fudbalera u zemlji i inostranstvu!
Pod njihovim patronatom trenutno se nalaze najperspektivniji fudbaleri Partizana Lazar Markovic, Nikola Ninkovc i Milos Ostojic, kao i najveca zimska pojacanja Crvene zvezde Luka Milivojevic i Nikola Maksimovic.

Prodali Jovetica

Ramadani je postao poznat javnosti kao menadzer koji je odveo Stevana Jovetica iz Partizana, a zatim i Adema Ljajica, Matiju Nastasica i Ljubomira Fejsu. Jos nije poznato kakva je njegova uloga u prodaji Markovica, odnosno da li je vunderkind crno-belih zaista prodat Celsiju za sedam miliona evra, ili je 70 odsto njegovog ugovora zavrsilo u rukama Ramadanija i Zahavija.
- Falji je u Partizanu zastupljen preko Nikole Damjanca, koji je zaposlen u njegovoj agenciji i oni polazu prava na gro mladih igraca iz Humske. Zaista ne znam da li je to dogovor izmedju kluba i menadzera ili nesto drugo. Cinjenica je da oni nude igracima najbolje uslove, a fudbaleri se prosto utrkuju da stanu pod zastitu agencije Lian sport, jer im je to garant da ce napraviti dobar transfer - rekao je nas izvor, odlicno upucen u menadzerske poslove.

Jankovic ih odbio

Zahavi je letos pokusao da otkupi talentovanog kadeta Zvezde Filipa Jankovi}a, cija je porodica to odbila, pa je klinac onda iz osvete odstranjen iz tima. Drugi pokusaj Zahavija da "upliva" na srpsko trziste bio je mnogo uspesniji, jer je predsednik crno-belih Dragan Djuric s njim dogovorio angazman Avrama Granta.
- Pini Zahavi ima investicioni fond ciji je suvlasnik s biznismenima iz Izraela. Oni generalno raspolazu ogromnim sumama novca. Taj fond od klubova otkupljuje ekonomska prava na igrace i posle odlucuje gde ce oni nastaviti karijeru. Na najbolji nacin koriste ekonomsku i finansijsku krizu, sto je njihovo legitimno pravo. Tu ne moze nista da im se zameri - obasnio je sagovornik Informera.
E. I.



RAMADANI JACI OD STEVICA
Ramadani je zimus iz agencije izbacio Miroslava Stevica, inace zeta Nenada Bjekovica. To je uzdrmalo njegove pozicije u Partizanu i doprinelo da nekadasnji sportski direktor udje u direktan obracun s predsednikom Djuricem, koji se cvrsto drzao poslovnih veza s Ramadanijem. Tada je i Mladen Krstajic otkrio da je Matija Nastasic, danas standardni clan Fiorentine, pre dve godine prakticno poklonjen agenciji Lian sport.



LIAN SPORT agencija
Pini Zahavi
FaljiRamadani
Nikola Damjanac
Kristijan Hauzer
Nikola Popovic
Ardijan Djokaj
Igor Gluscevic
Viki Vaknin
Nir Amir



RAMADANIJEVI IGRACI

Partizan
Lazar Markovic 5.000.000
Nikola Ninkovic 700.000
Stefan Babovic 1.500.000
Marko Sc}epovic 1.250.000
Aleksandar Miljkovic 750.000
Milos Ostojic 350.000
prodati igraci
Stevan Jovetic (Fiorentina) 20.000.000
Adem Ljaji} (Fiorentina) 7.500.000
Matija Nastasic (Fiorentina) 4.000.000
Ljubomir Fejsa (Olimpijakos) 3.000.000
Radosav Petrovic (Blekburn) 2.500.000
Ivan Obradovi} (Saragosa) 2.000.000


Crvena zvezda
Luka Milivojevic 1.500.000
Du{ko Tosic 1.500.000
Nikola Maksimovic 1.250.000
Uros Cosic1.000.000
Prodati igraci
Nemanja Pejcinovic (Nica) 2.000.000
Vladimir Disljenkovc (Metalurg) 2.000.000
Vujadin Savic (Bordo) 1.000.000

asovi
Marko Marin (Verder) 11.000.000
Zvjezdan Misimovic (Dinamo Moskva) 5.500.000
Aleksandar Ignjovski (Verder) 4.000.000
Marko Pantelic (Olimpijakos) 4.000.000
Milos Ninkovic (Dinamo Kijev) 4.000.000
Екипа Информера.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Нисам одушевљен Тумбом као СД, ако је та информација уопште тачна.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505

Zagor

Guest
Ајаој, па ту си 'тицо!

'Ајмо људи, ко колико има, да уплатимо кинту неком грчком друголигашу према ком смо индиферентни, да им се нађе за бабунов ангажман...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Тумбаковић од четвртка директор, Вермезовић чека промоцију

Нови људи за ново доба! Љубиша Тумбаковић биће директор, а Владимир Вермезовић тренер Партизана. Спремна реконструкција стручног и руководећег кадра биће озваничена у четвртак на састанку Управног одбора црно–белих, на коме ће челници најпре усвојити оставку Аврама Гранта, а затим одговорне функције поверити провереном тандему, препознатљивом по значајном трагу у претходним мандатима.

1tumbakovic.jpg


Кључни детаљи именовања новог директора и тренера утаначени су на састанку Секретаријата у понедељак вече, а једино коперникански обрт у наредна 24 сата може да поквари осмишљену промоцију. Љубиша Тумбаковић је пристао да се врати дому у који је унео седам шампионских и два трофеја намењена победнику купа. Слична је ситуација и са Владимиром Вермезовићем, његова спремност на отворен разговор и уживање огромног поштовања већине чланова Управног одбора пресудно је утицала да се поново лати посла на Топчидерском брду.
Према незваничним информацијама, после састанка Управног одбора, у четвртак, пред новинарима ће се појавити председник Партизана Драган Ђурић и нови директор Љубиша Тумбаковић, док у клубу већају кад је најбољи тренутак за промоцију Владимира Вермезовића. Једна замисао подразумева да се пред очима јавности сва одмах појаве заједно, док друга као идеални моменат види понедељак, чекајући да се Аврам Грант званично опрости од клупе.

1vermezovic.jpg


Најкасније у понедељак Тумбаковић и Вермезовић – тандем сарадника у стручном штабу 2001/2002 – креће у ремонт играчког кадра, како би српском прваку обезбедио што квалитетнији тим за старт квалификација за Лигу шампиона.

žurnal

Novi početak kluba.
Novi početak Tumbe, Vermeza i Moce (znam da još nisu potpisali, ali je poprilično izvesno).

Da nam bude sa srećom! :D:
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
После толико месеци песимизма, коначно мало позитивних ствари...

Полако сви беже, под неким изговорима, још само онај на челу да се смакне и да почнемо мало да дишемо пуним плућима.

Не знам како ће се Тумбаковић снаћи на месту Сд, нисам баш нешто одушевљен њим на том месту, а долазак Вермеза аспсолутно подржавам, сигурно најбоље могуће решење у овом тренутку.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Mozda ce ovog puta biti drugacije sa Vermezom, ipak su tu sad neki drugi igraci, a i stvari su se promenile...Iskreno nijedan mi relativno provereni trener ne pada na pamet kog bi pozeleo (osim Stanoja naravno) ko bi mogao da nas trenira, da razume nas mentalitet i koji ima donekle vise pozitivnog nego negativnog iza sebe, kao i sve ostalo sto prati Fk Partizan. Ja sam realista, koji gleda i pozitivne i negativne stvari... samo imam odredjenu dozu sumnje oko dve stvari:

1. da li ce biti dovoljno vremena da se uigra ekipa, da se dovedu pojacanja (planska), i da se igraci upoznaju sa radom trenera, kao i trener sa igracima? Odnosno da se naviknu na neki drugaciji sistem igre...

2. S obzirom da ih je postavila "stara" uprava, koliko se moze verovati Tumbi i Vermezu, da nisu mozda i oni "spavachi" kao sto je to bio Nadj (Tihi Ubica)?

...jer zasto bi Djura ucinio tako neko dobro delo, kad njegova "dela" vec govore dovoljno o njemu..to mu dodje kao ona cuvena izreka

"Timeo Danaos et dona ferentis" (Plasim se Grka cak i kad poklone donose)
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ma ko je bre ovde lud ?
Kakav optimizam ?!
Uzrok svih problema je Djura i njegova ekipica . Dok on ne ode, nema ništa lepo da nam se desi. E ,sad ,Zar ne beše Tumba jedini koji je glasao za Savu ,a protiv Djure ?
Ništa tu meni nije jasno ,ko koga i za koje pare !
Munja, Gazda ,Crno-beli ,svi su nam pričali , sve je gotovo ,strpite se do aprila, pa do maja, pa da juna ... Ja iskreno više ništa i ne čekam.
Jedino nam može pomoći ta jebena politika i neki dogovor ,da se sadašnja bagra skloni ,a dodje neka nova ,koja će nadam se biti ipak malo pametnija i manje bezobrazna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top