Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од MarkoPFC

  1. MarkoPFC

    Uprava i marketing

    Da se najebem mrtve majke svima u upravi jer im napadac ne treba. Jebem im sve zivo i mrtvo! Slepci raspali, rezimski! Ti Panticu majmune da se napusis svim grobarima kurca jer si obican poltron!
  2. MarkoPFC

    FK Partizan 2018/19

    A zar nas ne vadi iz govana? Ako imas jak zeludac odgledaj ponovo prva tri kola i nasu igru u istim. Jos vise dobija na znacaju kada se doda da su pre njega pitani drugi, koji su glatko odbili da preuzmu ovakav tim u ovom trenutku.
  3. MarkoPFC

    Uprava i marketing

    Kada bude pickousti dosao na JNA da sutira penale Stojkovicu i dovede generalnog sponzora na 10 godina po 5 miliona evra onda moze da se uporedjuje sa Tadicem grobarom. Crkli majci obojica
  4. MarkoPFC

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Ljudi sve ste vec rekli da se ne ponavljam. Ovo je vec fudbal koji moze da se gleda a jos i popije na miru u toku utakmice. Cela ova situacija me podseca na period kada se vratio Marko Nikolic i kado smo igrali sve bolje iz utakmice u utakmicu. Neka i sada bude tako, da se na svakoj sledecoj...
  5. MarkoPFC

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Jebem te sreco! Imamo nekih 25% sansi da na jesen igramo Evropu. Nada umire poslednja...
  6. MarkoPFC

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Bas sam i ja to hteo da pitam. U nasem klubu se plate isplacuju redovno kako kaze Vazura a sada ce se treneru isplacivati 2 god zaostale plate. Neko opasno laze a takozvani novinari ne smeju da pitaju i istraze. Sta se i koliko tacno isplacuje naredne 2 godine? Ne verujem da su 2 plate podelili...
  7. MarkoPFC

    FK Partizan 2018/19

    Ma ljudi, bice bolje samo ne znamo da li dovoljno bolje da se osvoji titula. Juce je bila najhora utakmica u poslednjih xy sezona. Ja se danas popodne radujem i uzivam. Od sutra krecem da razmisljam o novom treneru i sta i kako moze. P.S. Petak, smenjen stitarac, dan piva, nema kise...
  8. MarkoPFC

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Tacno sam i ja to pomislio. I da dodje neki igrac koji zna, on kod ovog mutavog i smotanog stitarca zaboravi da igra. Trenutno bolje i smislenije igra Teleoptik od prvog tima Partizana!
  9. MarkoPFC

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Ivica se totalno pogubio. Ovo mi se ni najmanje ne svidja... Unistice nam klub do juna sledece godine ako odrze obecanje da tada odu jer mi sa ovim igracima i trenerom sigurno necemo biti sampioni. Mora ovo da se tera iz kluba na svakom mestu u svakom trenutku!
  10. MarkoPFC

    Dule Vujošević

    Srecno Dule. Samo da sve bude kako treba.
  11. MarkoPFC

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Pa prosta je razlika izmadju tog vremena i danas. Tada smo imali lopovsku upravu sa dobrom strukom i igracima a sada imamo lopovsku upravu sa losom strukom i igracima.
  12. MarkoPFC

    FK Partizan 2018/19

    23:30h ja i dalje cekam vesti o smeni onog degenerika!
  13. MarkoPFC

    FK Partizan 2018/19

    Ma kakva kultura za ovu gnjidu spansku raspalu. Jebem ti strucnjaka i ko ga dovede i mene samog sto sam se nadao i radovao na pocetku. Mars u pizdu meterinu iz Partizana slepcu i klosarcino. Ti nisi trener vec obicno govno koje samo smrdi pored terena. Jebem ti da ja crvenim i pucam sa zivcima...
  14. MarkoPFC

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Pobedili smo 3:0 a ja se na kraju utakmice osecam iznervirano i sa nekom prazninom. Ukratko da obrazlozim: - Pantic kapiten a nije cak ni nas igrac - Amateraka ekipa na nasem stadionu napravila 2-3 zicera koji ce u narednim rundama sigurno biti golovi - Suma petoparac koji davi loptu i uvek ima...
  15. MarkoPFC

    FK Partizan 2017/18

    A zasto se treneru i igracima zbog losih rezultata ne odbija od plate? Bar kada moramo da gledamo mucenje, prosipanje bodova i sramocenje kluba da nesto ustedimo. Za svaki poraz ili neresen rezultat po 20%-30% od plate svima. Ustedeli bi smo a i igraci i trener bi bili motivisani samo tako. Sa...
Top