Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Milos90

  1. KK Partizan - uprava i marketing

    Mnogo sam se razočarao organizacijom i time što klub nije sačuvao ista mesta nama koji imamo prošlogodišnje propusnice, nigde jasno to nije bilo naglašeno. Nisam bio u mogucnosti da dođem u prvim danima prodaje a i da izvršim rezervaciju pošto je telefon bio stalno zauzet. Ukoliko nije kasno...
  2. Kup u NIŠU 2018

    Odbrana danas fenomenalna, napad je bio dobar zbog dobrog šuta spolja ali jos uvek tu ima prostora za uigravanje. Gagićev koš rešio utakmicu! Bravo Partizaneeeee!!!!
  3. Dule Vujošević

    Još jedan dokaz koliko su ovi novinari govna ciganska. U92 objavljuje na naslovoj strani vest u 21.56 sa naslovom: Duško Vujošević blokirao partizan i na tu vesti se nadovezuje brdo negativnih komentara ovih što ih je Dule zatvorio. Nakon toga Tegi reaguje i objavljuje za blic vest sa naslovom...
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Skroz se ja slazem sa tobom i meni deluje nerealno zato sam tražio potvrdu. Po ovoj priči dogovoreno je usmeno, došli su na potpisivanje ugovora i tada je prilikom čitanja uočeno da nije sve kako je usmeno dogovoreno i odustali su od transfera. Kako naš klub funkcioniše u poslednjih nekoliko...
  5. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ako je istina ono što sam čuo, a to je da smo hteli da ga prevarimo tj. da smo pokušali u ugovor da stavimo drugi iznos (u slučaju raskida ugovora na zahtev igrača) nego što je dogovoreno usmeno, onda ni ne treba da igra za nas kada na takav način pokušavamo da realizujemo transfer...ako ima...
  6. KK Partizan 2017/18

    Fenomenalno izdanje našeg partizana. Obrana podignuta na viši nivo, protok lopte odličan, Samardo za prvu utakmicu vrlo dobar, Vanja konstantan, Čakarević sve korisniji. Bravo momci! Samo rad pa dokle se stigne. Videcemo kako ce sve ovo izgledati protiv ekipa koje igraju jaču odbranu ali kako...
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ovo će na kraju da ispadne kako je on bio blizu doslaska kod nas ali ga je na kraju FMP oteo. Liči da cignaski novinari pripremaju teren da ispadne da smo ga mi hteli ali su oni uspeli da ga dovedu.
  8. FK Partizan 2017/18

    Jel zna neko sta je sa Ostojicem? Generalno loše igramo ali važna je pobeda. Fali nam Alen na istoku da malo popriča sa pojedinim navijačima, dolaze na utakmice samo da vređaju igrače.
  9. FK Partizan 2017/18

    Strašno gde mi živimo i koji je to vid bezobrazluka. Da li neko može da izvuče snimak starta nad Alenom kada se on povredio, koliko se sećam to se desilo na derbiju na Marakani i za taj start nije ni pokazan žuri karton a videlo sa da igrač nije išao na loptu?
  10. Liga Evropa 2017/18

    I onda se ljudi pitaju zašto se propusnice slabo prodaju, pa prodaju se slabo kad pola utakamica ne mogu da gledam zbog nekih debila. Da živimo u iole normalnoj zemlji, lepo zabrana dolaska na stadion plus novcana kazna pa nek se puši. Mislim da smo kvalitetiniji tim od Videotona i da ćemo to...
  11. Liga Evropa 2017/18

    Ako sam dobro razumeo ovo su potencijalni rivali: Videoton (HUN) 8.650 Sheriff Tiraspol (MDA) 11.150* AEK Larnaca (CYP) 6.210 Utrecht (NED) 6.712 Domžale (SVN) 4.125 Östersund (SWE) 3.945
  12. FK Partizan 2017/18

    Igrač sam zna kada je pogrešio a tu je i trener da mu to predoči nakon utakmice, ponekad i u toku utakmice. Obaveza navijača je da navija i da pruži podršku timu a ne da glumi trenera ili roditelja od igrača. Igrač sigurno nije hteo namerno da pogreši. Najviše zameram na padu koncentracije u...
  13. Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Večeras traba zaboraviti na vređanje i pritisak koji naši navijači mogu da upute ka našim igračima tj. timu. Potrebna im je podrška 90 min a ne konstantno vređanje i zviždanje kada neko pogreši. Primetno je da veća grupa navijača više vređa i zvižni nego što pruža podršku, time se ništa ne...
  14. Zimska Radio Mileva 2017

    Ako je istina ovo sa ciganima i ovo da smo ga platili 1.650.000, onda su uspeli da nam uzmu dodatnu lovu iz dzepa. Nadam se da vredi!
  15. Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Ma kakva uprava, ako nisu imali nekog u planu do sada nevredi dalje traziti. Da li mislite da ce taj igrac da se nadje za dve nedelje i uz to da se uklopi uz tim. Budimo realni to je to od igračkog kadra i treba ce koncetrisati na igru i uigravanje ovog tima. Naše je da ih podržimo. Prolazimo...
Top