Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Pablo9

  1. Pablo9

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Na njegovom mestu je već Mur
  2. Pablo9

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Spejs je veći lozac od Tulja
  3. Pablo9

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Pomislite kako je navijaču Darma koji nekim slučajem udje na forum.
  4. Pablo9

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Tuljo loži, Boga se ne boji.
  5. Pablo9

    KK Partizan 2018/19

    Nemamo sirinu, verovatno posledica igre bez obe 4. Svi poeni ili iz prodora ili iz ofanzivnog skoka. Losa organizacija napada. Odbrana losa, mnogo su nam poena dali sa 5, Dzok lose brani 1 na 1. Gagic zamalo da ide da kaki.
  6. Pablo9

    KK Partizan 2018/19

    Sudario se u kontri sa jednim igracem. Mislim da nije ozbiljno, sam je izasao,mada je malo vukao nogu. Vise ga Cane nije vracao( bar ja nisam video)
  7. Pablo9

    KK Partizan 2018/19

    Nije tacna statistika. Nama nedostaje 10 poena, a nema podataka za Nikolica. Dao je sigurno dve trojke, a i Zagorac je imao jedan prodor i dao je kos pre povrede.
  8. Pablo9

    KK Partizan 2016/17

    Ne znam čoveka, nisam siguran kakav je trener, ali mi se svideo u Karposu. Možda je Gagi rešenje.
  9. Pablo9

    KK Partizan 2016/17

    Maximilian, daj Boze da si u pravu.
  10. Pablo9

    FK Partizan 2016/17

    Negde sam naleteo na informaciju da ce biti prenosena nasa prijateljska koja bi trebalo da se odrzi danas u 11. Ako nesto nisam pomesao, ima li ko link
  11. Pablo9

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sto kod Robinsona ne saceka
  12. Pablo9

    FK Partizan 2016/17

    Teretski mi jos uvek drzimo prvenstvo u svojim rukama jer smo sa svim pobedama prvaci. Znam da je to nemoguce ali isticem da se samo mi pitamo. Zato utakmicu po utakmicu pa da vidimo.
  13. Pablo9

    Dule Vujošević

    Najgore od svega je to sto se mi nista ne pitamo. Ja sam uvek za opciju casne pogibije nego ikebane. Ne razumem ljude kojima je samo vazno ucestvovati. Sto se mene tice meni je isti k.. da li smo 3 ili 13. Ako nisi sampion sve drugo je isto. Posto u "okupaciji" sampioni svakako necemo biti onda...
  14. Pablo9

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Uz rizik da ispadnem najgluplji u drustvu, zasto se ne proba sa Milutinovicem na kecu. Ume da probije a moje misljenje je da oseca igru i ima zicu i za asistenciju. PS. Uz sve vec procitano, da li se jos razmislja o pleju ili je to definitivno ad akta. Je-Ne-A je rekao da ako ne dodje do Igosa...
  15. Pablo9

    KK Partizan 2014/15

    Kod mene u snu jesu.:šal
Top