Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Simke87

  1. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    U Sotrinom slucaju misim da je unuka najpodobnija, ako je ima. Mada ne znam samo zasto se opterecujete njim, kad je covek ozbiljno flipnuo, jos davno, stalno nesto lupeta i sere, vec godinama. Mislim da ga niko vec duze ne shvata ozbiljno, vec da je senilnost uzela maha. Inace je covek...
  2. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Odgovoricu ti pitanjem. Da li ce u nastavku sezone igrati protiv gorih i neiskusnijih centara?:D
  3. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Zato sto je ljudina:respect Mnogo vise sam cenio i obozavao Grbu dok nije poceo da izlazi iz frizidera, ali ajde, nije to sad tema. Jako bitne stvari koje poprilicno mogu da odrede tok nase sezone u EL: 1. Konacno obeda kuci protiv top EL tima 2. Konacno pobeda u neizvesnoj zavrsnici u EL (i...
  4. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Jebi ih Dule, ispisaj se ovom pavijanu u usta i ovoj smrdljivoj tv, kakav je debilko, vise me podseca na nekog izbacivaca u pokusaju, tako mu je i vokabular poznat. Najezio sam se kad sam video kako Bogdan grli i ljubi ovu decicu onako od srca:respect A samo da se razumemo, nisam od onih sto se...
  5. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Poslednjih 8 medjusobnih susreta dobio je CSKA, od toga 7 Mesina, jedan Pasutin, od cega je 4 pobede u nizu za manje od godinu i po dana. Poslednji put smo ih dobili u Moskvi, kad je Dule sredio gas:D Da ga jebem bas ako nas i veceras dobiju.
  6. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Gagic ako bi poceo samo da kuca, pokvario bi procenat suta:D
  7. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ako to ne uspe, onda neki vojni kamp. Ili da ga daju meni da ga na mesec dana odvedem u sumu:D
  8. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ako je to istina, nadam se da je ugovor na 1.5, kad vec nismo uspeli da ga dovedemo pre 15 dana.
  9. Simke87

    Uprava i marketing

    Lako bismo mi izdrzali da je on bio samo trenutno predsednik FK. To njegovo trenutno se poprilicno oduzilo.
  10. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Tako su i za proslu bili povredjeni Hrijapa, Voroncevic i Pargo, pa samo na kraju Voroncevic nije igrao, a Hrijapa odigrao protiv nas prvu utakmicu posle pauze od par meceva. Ne verujem im nista i na stakama da dodju.
  11. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Navijanje na momente "a la sever u transu luduje":puke Ajde da ne bude da sam se povodom toga oglasio, mada ste sve vec rekli sto se tekme tice. Dzile je od onog predavanja u PG deblji jedno 15kg, sto se jedva primeti na njemu:D Ali je jos veci gospodin i smeker nego sto kg ima. Gromada od...
  12. Simke87

    Dule Vujošević

    Bez Duleta smo imali Igokeu, Real i Megu, a igrali smo tako kao da su zeleli da mu produze boravak tamo. I onako su prve prognoze bile rutinska kontrola i za par dana se vraca, a onda kad je odgledao prvi, pa potom i drugi mec bez njega na klupi, stanje mu se drasticno pogorsalo. Posebno ono...
  13. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Dinara?:D Ja sam nesto cuo/procitao da je malo preko 100k godisnje. I to mu je previse. dobra stvar je sto igra na recku:D Tako da su mu i igre takve, na dodjem ti:D
  14. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ne mora dobar i jeftin, nego i jeftin i da nije tolika stetocina*. Da ne anulira sve ono sto njegovi drugovi mukom zasluze, da ne udara klinove u tockove, da pokaze makar malo volje i manje bezobrazluka. Nekog koga nece silovati svi redom od Vardada, pa do Triglava i od Jadrana do Solnoka...
  15. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Kako mrzim ove utakmice, gde vidis da ces da izgubis, a opet se nadas i nerviras. A najvise se nerviras nasim glupostima. Mislim da smo sigurno ubedljivo najkreativniji u celoj EL kad su gluposti u pitanju. Mozemo da napisemo gomilu disertacija na temu "Kako izgubiti loptu ili utakmicu na sto...
Top