Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. dovla

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pošto provociram druge članove, da ne bude neke svađe i dalje nek mi za kraj objasne ko je napravio 6 miliona duga i zašto?? Po čemu je bivša struktura manje kriva od one Đurine u FK koja je ostavila milionski dug? Ko je kriv za metlu u prošloj sezoni sa duplo boljim timom? Peković? SNS...
  2. dovla

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Iako su na početku napravili onu razliku od +10 videlo se da nije to to. Mi da smo imali ozbiljniji početak bili bi od početka egal ili bi čak možda imali neku lepu prednost. E sad da li je to kod njih tako ispalo zato što su pičke pa su popustili pod pritiskom ili su mislili da smo gotovi i da...
  3. dovla

    KK PARTIZAN 2015-16.

    TIŠINA TAMO!!!
  4. dovla

    Prelazni rok 2016. godine

    Sad kad Đuričković opali Marez sezonu, a Radin-Kante sezonu češaćete se sve u 16 :D :D A zamisli bogtejebo Rafael Van der Vart Radin Marjanović trio u vezi i debeli Bugarin u špicu. Pa ima da se šlogira čovek šta je uradio. Zajebo si se Rafaele :D
  5. dovla

    VК Partizan, PK Partizan

    Koliko sreće u ciganskim medijima... :puke Srećno Vujase, zaslužio si sve najbolje...
  6. dovla

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Ovo je bio onaj naš Partizan. Tukli smo ih. I pretukli. Moramo tako pa nek šutiraju ta bacanja. Nek se pomuče malo. Nije još gotovo. MOMCI NEMOJTE DA PADATE!!! DIGNITE SE! ZA NAS! ZA PARTIZAN!!!
  7. dovla

    Prelazni rok 2016. godine

    Znači imamo jasnu situaciju kad su golmani u pitanju, levi bek takođe, štoper nam fali još jedan, desni bek je totalna nepoznanica, centralni i zadnji vezni manje više, "10" nepoznanica, krila katastrofa, napad još veća... Očekujem sad ono pravo ili nek se jebu u guzice medjusobno...
  8. dovla

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Teško je biti optimista posle onakvog poraza pre samo dva dana. Još bez Cveleta. Kako bih voleo da vidim u kakvom su momci stanju trenutno, da se ne mučim do večeras i da znam čemu da se nadam...
  9. dovla

    Prelazni rok 2016. godine

    Nažalost nema više onih dobrih insajdera ovde. Čak i da nas jebuckaju :D Znali smo da napišemo i po 200 strana.
  10. dovla

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nema nikakve šanse i vajde od navijača, pa prežvakali smo tu temu milion puta. Ovi što bi mogli i što su na tom nekom položaju su ili ucenjeni ili potplaćeni ili ih ne interesuje. Mi forumaši smo šaka jada i dobili bi po ušima brže nego što mislimo. Privatizacija, od koje nema leba ili neki...
  11. dovla

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Kakav sjajan argument. Izgubili smo zato što se jedini čovek koji je imao muda da dođe na mesto predsednika KK Partizan zahvalio ciganskom premijeru. Nikako zbog toga što su igrači veći deo utakmice odigrali kao cigani nekada, a cigani kao mi nekada... :pop :banghead Naravno da su u ovom...
  12. dovla

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Hahahaha kažnjeni smo zbog psovanja!?!? :banghead :banghead Šta je sa kaznama za sakoe? Ili to samo važi za Duška Vujoševića?? Ova zemlja ne može i neće napredovati dokle god se cigani, kao rasa, i cigani kao navijači ne proteraju i istrebe iz iste. Oni nas vuku na dno i uništavaju svaki...
  13. dovla

    Prelazni rok 2016. godine

    Tooo Ivice bacaj bonbe, razbacuj, ubijaj, gadjaj, bombarduj, dominiraj :pfc: :pfc: Mada ima logike što kaže President, ovi neće kao neki trenutni baletani da nameštaju kosicu i štucnice bar će da krljaju...
  14. dovla

    Uprava i marketing

    Vrlo je moguće da su Bik i Zec igrali na tu kartu. Meni bi to u ovom trenutku bilo prihvatljivo. Šta imaju da kažu "najverniji"??
  15. dovla

    FK Partizan 2015/16

    Pa dva već znamo, a kao treći se pominjao onaj bek iz Javora. I eto Nikola je napisao da je završen golman. Tako malo pameti i ljubavi prema ovom klubu je dovoljno da se odradi ovaj prelazni rok i napravi odlična ekipa, bolja od svih prethodnih koje smo imali u godinama dominacije. Odlična...
  16. dovla

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Nema većeg motiva za igrače u ovom trenutku. Bravo za klub za saopštenje :clap Izgaziti i poniziti ovaj klub(ne znam koji mu je pravi naziv) pa nek cigani misle par dana o nama.
  17. dovla

    Uprava i marketing

    Pročitao sam na par mesta ovo za Đukića i ne mogu da se smirim. Imamo govna u upravi, na tribini, oko celog kluba pa nam treba jedna krajnje sumnjiva osoba i kao trener!? Šta je taj Đukić uradio u trenerskom poslu do sada? Pitam bez zajebancije, koga je trenirao i sa kakvim uspehom posle nas?
  18. dovla

    FK Partizan 2015/16

    Ma da Ivice ko ga jebe, ko će da se cima sa Nemcima kad imaš Radina i Đuričkovića ispred nosa!? Aj probaj i Voši da ukradeš Trujića, ionako smo im ga dali za džabe nek ide život pljuni keš i baci bonbu... Nadam se ko god da dođe kao nova uprava da će da smeni ovaj dvojac...
  19. dovla

    FK Partizan 2015/16

    On je otišao u Dansku. Može biti onaj iz Čuke ili neko za koga nismo čuli ako je domaći. Podržavam ako je zamena za Šaranova, ako je talentovan neka ga. Onaj Nikolić iz Jagodine može biti opasan golman ali i on je otišao preko čini mi se...
  20. dovla

    FK Partizan 2015/16

    Nije nam dosta debeli Bugarin, moramo da imamo i debelog Rumuna...
Top