Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Partizan i mediji

    Ja sam bio na stadionu i nisam jos uvek odgledao prenos. Jel ima neko link gde moze da se skine utakmice ponovo da je pregledam?
  2. Liga Evrope 2009/10

    Evo i ja da kazem po koju na temu sinocne utakmice. Bio sam na stadionu i napustio ga sa nekim cudnim osecajem zadovoljstva i razocarenja. Uz to sam se i razboleo... Sta sve Partizan moze da priredi to niko ne moze! Znaci start od 1-0 kao narucen... Nije mi jasno kako su sebi dozvolili da do...
  3. Liga Evrope 2009/10

    Necemo ali bice nereseno, Tuluz (to loose) nije nista posebno, vec 3 kola ih pratim preko satelita. Bisevac i njegov Valensiens ih je dobio 1-0 u gostima, ne mogu da se povezu likovi...
  4. Liga Evrope 2009/10

    Prespavasmo jedan dan i situacija je malo jasnija vec... Sahtjor u regularnom toku uputio 4 suta samo 1 u okvir gola Barseloni. Barselona nikad gora, nepovezana, napad odsecan, Xavi neprimetan na terenu, igra celog tima zavisi od carolije Mesija dok je Ibrahimovic definitivno zalutao u Barsi...
  5. Partizan i mediji

    Top je mozda i jedini novinar koji realno sagledava situaciju u Partizanu. Kad nemamo rezultat on realno ukaze na greske, kad napravimo dobar zna da pohvali. Svaka mu cast!
  6. Liga Evrope 2009/10

    Igore ti sto nece da dolaze protiv Tuluza i Briza nam nisu ni potrebni i ja ih uopste ne smatram navijacima pravim. Valjda se dolazi na stadion da se bodri Partizan bez obzira protiv kog igrao! Uostalom ti navijaci (simpatizeri) nek sede kuci i gledaju jace timove i grupe preko tv-a... Jel zna...
  7. Liga Evrope 2009/10

    @mladen107 Tako je Mladene! A isti taj Temisvar je otpad od ekipe!
  8. Liga Evrope 2009/10

    Na 2 nedelje se igraju utakmice a prva je 17-og septembra. Mogli bi i Sahtjor da dobijemo u Bg-u, sve zavisi od nase taktike i izbora igraca. Svi timovi ce doci u Beograd da se brane tu nema dileme. Ne verujem da ce neko ici na pobedu u gostima!
  9. Liga Evrope 2009/10

    Realno ako pogledate sve ekipe u Ligi Evrope su ili naseg ili ispred naseg kvaliteta. Dobro je sto je nosilac Sahtjor a ne neki Werder ili jaci tim :) Oni jesu osvojili Kup Uefa prosle sezone ali su imali dosta srece nakon prolaza grupne faze i izboru protivnika do finala. U finalu je Werder...
  10. Liga Evrope 2009/10

    Tuluz je raspad od ekipe imamo realne sanse da budemo drugi, kljucne utakmice ce biti protiv Brizu u BG-u i gostima!
  11. Liga Evrope 2009/10

    Po kvalitetu igre i igrackog kadra tu smo negde sa Brizom dok je Sahtjor svakako ispred nas. To naravno ne znaci da ce bilo kom biti lako u Hramu :)
  12. Liga Evrope 2009/10

    Odlicno za sada, zadovoljan sam ! Sahtjor cemo da vidimo veceras protiv Barse kako se drze a Briz ocekujem da dobijemo u obe utakmice !!!
  13. Liga Evrope 2009/10

    Ljudi smirite strasti, dajte da sacekamo grupu pa da komentarisemo dalje :) Jel zna neko kad cemo moci paket za Ligu Evrope da kupimo?
  14. Liga Evrope 2009/10

    Bas tako :) Pauza, uigravanje i pojacavanje linija. Bice tesko pojacati taj koeficijent na 11-12 ali cemo sigurno da se borimo do kraja sa svima!
  15. Liga Evrope 2009/10

    Au... Sad sam bas citao da se ulaskom u ligu sampiona ove sezone dobija automatski 4 boda! ("Qualification for the group-stage of the Champions League is awarded with 4 bonus points"). A ovo sto sam pricao o bodovima je istina, znaci 2 za pobedu 1 za remi u grupnoj fazi. "The basis for the UEFA...
  16. Liga Evrope 2009/10

    Pa to je onda super bre ljudi! 2.5 boda od ulaska samo i koeficijenta zemlje. Valjda ce na to da nam dodaju 4.5 iz kvalifikacija, znaci 7 vec imamo. Nismo losi uopste! :)
  17. Liga Evrope 2009/10

    @Crno-beli Kako samo 2.5 bodova? Zar nije pobeda u kvalifikacijama svaka bod a remi pola boda?
  18. Liga Evrope 2009/10

    O igri naseg tima je iluzorno trositi reci. Da igramo lose igramo ali kao sto vidite ima i gorih :) Nesto sto me je izuzetno obradovalo u ovoj utakmici je prebacivanje tezista odnosno promena strane. Prethodnih 5-6 utakmica nas Partizan nije nijednom uputio dugu loptu sa krila na krilo da stvori...
  19. Liga Evrope 2009/10

    Najaca grupa: Viljareal, Lil, PARTIZAN i BATE Borisov Najslabija grupa : Steaua, Herenven(ili Briz), PARTIZAN i CSKA Sofija Jel zna neko koliko se boduju pobede u grupi? Jel kao i u kvalifikacijama jedan bod ili je sad sve duplo, pobeda dva a remi jedan bod? Racunao sam nesto, nama da bi bili...
  20. Liga Evrope 2009/10

    Bravo Jokane, bravo Diara i bravo Ilicu! Verovao sam u prolaz dalje iako posle apoela prve utakmice sa zilinom i mec u ivanjici nije bas ulivao realne nade u prolaz dalje. :) Stevanovic je odigrao najbolju utakmicu od kad je u prvom timu Partizana, svaka cast majstore! Jel zna neko kad ce...
Top