Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2023/24

    https://sport-panel247.store/player/RS/3783
  2. FK Partizan 2023/24

    Mora da je mejl zavrsio u spamu
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Milsim da je Zeljko hteo da promeni ritam utakmice u pocetkom poslednje cetvrtine, da ubaci sveze igrace koji igraju odbranu, posto nismo imali snage da se jurimo sa njima i celu 4 cetvrtinu. To se i desilo, oni su imali iznudjene suteve, ali mi nismo mogli vola da ubodemo u napadu. Sto se tice...
  4. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Previse mi sportski ulazimo u mec sa ciganima. Treba nam jos Ledeja !
  5. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jebi ga losa forma je sastavni deo sporta. Vidi se da nam fali energije i snage, oni su nas bukvalno samleli svezinom i drzali su tempo. Samo da izguramo nekako do pauze za kup. Napred Partizane
  6. FK Partizan 2023/24

    Bravo bre!!!! Svaka cast momci!!!! Nista mi ne igramo losije sad nego kad smo uzimali titule!
  7. KK Partizan - uprava i marketing

    Mene zanima da li ce se zvalavi zahvaliti Partizanu kad isplatimo porez sa svim kamatama, kao sto je svojevremeno pohvalio cigancicu.
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kakav smo mi tim. Bravo Partizane!!!!
  9. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    E tada se pali masina!!! Dobili smo jako zajebanu ekipu!
  10. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bolje ovako da se ne opistimo za sledecu. Sisaj zvezdo! Napred Partizan!!!
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Verujem da ce tim izgledati drugacije u areni. Sada im treba huk sa tribina da ih pogura, dok se masina ne upali.
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Teska utakmica za gledanje. Makabi uigran a mi dekoncentrisani, plus dosta fali cvrstine. Mirise na slican pocetak kao prosle godine, ali verujem da ce se tim brze uigrati. Ako smo morali da izgubimo, onda je to ova utakmica.
  13. FK Partizan 2023/24

    Koja je sansa da ce cigani dozvoliti jos neki kisk do derbija, a koja je sansa da cemo mi uspeti da odrzimo prednost?
  14. FK Partizan 2023/24

    Meni se ne svidja ovo odlaganje utakmice jer su cigani sada u jako losem momentumu, na njima je mnogo veci pritisak, a i tim im nije uigran. Pored toga oni jos gaje neku nadu da ce napraviti nesto u evropa, tako da se sada trose na dva takmicenja.
  15. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Strim https://rd-live.com/match/11654143/kk-mega-mis-kk-partizan-mozzart-bet
  16. FK Partizan 2023/24

    Bravo Partizane! Oba penala cista ko suza, plus su nam oteli cist gol!
  17. KK Partizan - transferi

    Meni licno poruka Madara izgleda kao klasicno pranje sopstvene svesti zbog osecaja krivice. Pored toga deluje mi da se zaleteo za vecim novcem iz straha da vise nece dobiti takvu ponudu.
  18. KK Partizan - transferi

    Ja sam verovao da ce Panter ostati... kakva Grobarcina. Sutra mi je rodjendan te mu ovo dodje kao prevremeni poklon, mada ne bih se bunio da padne jos neki :shal
  19. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Bravoooooo Partizane, cestitam Grobarijo!!!! Hvala igracima i Zeljku na predivnom tangu!
  20. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ko bi rekao da ce Nanelijev sut u trecoj na 77:77 za vodjstvo da bude jedan od presudnih momenata. Tad smo bili najblizi trecoj pobedi.
Top