Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Володер

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Браво црно-бели! Јеби фуксу мутирану! Наду у победу и веру у себе нам нико не можде одузети. Зато, у четвртак само паметно, борбено, храбро... идемо на 2:2!
  2. Володер

    Hokejaški klub Partizan

    Свака част момцима на великој борби и заслуженој титули! Мутираном Беостару дали смо кару! Пуши га вашко циганска! ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
  3. Володер

    Hokejaški klub Partizan

    Bio sam pre dve nedelje u "Pioniru" kada smo izgubili od cigana 2:3. Ne bih sada o samoj utakmici, jer i onaj "sponzorski pul" na dresovima naših rivala kontra "Big Pizze" na našim dosta toga objašnjava. Ipak, mislim da nismo bez šansi u finalu play off-a. E sad, šta je poenta ovog mog upisa...
  4. Володер

    FK Partizan 2015/16

    То стоји, али ипак су они сума сумарум "ЦИГАНИ ЈУГ". Какав се само гној нељуди тамо накотио... зло!
  5. Володер

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Какво пишање по Партизану и свима нама! Живео нам Црно-бели!!! Недостајеш...
  6. Володер

    Uprava i marketing

    Крими-рекеташи и цигани са Југа ударају онда када имају своју рачуницу, слично попут деловања агентуре од пре десетак година, с тим што се тадашњи сукоб трибине са бандитском осовином Зечевић-Бјековић-Ћурковић поклопио са ставом огромне већине навијача Партизана, па смо готово сви били на истом...
  7. Володер

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Било је доста сличних циганско-агентских акција са Југа у претходне две-три године, па то до сада није било довољно да се појединци опамете, тако да ни ово од синоћ сигурно неће утицати на њихово размишљање и резоновање. Да ли је у питању ментална ограниченост и затрованост циганлуком или...
  8. Володер

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Браво за победу! Због чега пишеш овакве ствари? Ово није истина, а и све да јесте, зашто би ти као Партизановац на једном јавном форуму сугерисао на то која је екипа или група људи прва кренула са скандирањем? Започео је неко из масе, као и обично... Вучићу педеру!
  9. Володер

    Kup Radivoja Koraća 2016.

    У оваквој ситуацији попишати их по фаци... и то по други пут у мање од месец дана... Сјајно! Оле, оле, о Партизан оле, оле...!!! Браво црно-бели, браво Џиле!
  10. Володер

    Aleksandar Džikić

    Веровао сам у овакав исход, веровао сам да уз нашу мотивисаност, Џилетову магију, позитиван набој и енергију у хали, можемо до победе као и пре месец дана у Пиониру. Сви знамо да је мутираној фукси државна каса "на изволите" и да је комплетнија и квалитетнија на већини позиција од нас, али овде...
  11. Володер

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Ух, како нам је требала једна оваква победа над мутираном фуксом! Хвала ти Партизане мој!
  12. Володер

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Победааааааа!!! :ziveli
  13. Володер

    Uprava i marketing

    За очекивати би било да онај који има доста кеша неће да краде као неки страначки бахати почетник или квази-бизнисмен који се дочепао фотеље, па гледа да накраде што више, али нас је вишегодишње искуство из ФКП демантовало. Код нас су у клуб долазили и они који су били већ поприлично натовљени...
  14. Володер

    Haris Brkić 24.7.1974-15.12.2018-prošlo je 18 godina...

    Вечна ти слава Харисе!
  15. Володер

    Liga Evrope 2015/16

    Као попишан сам изашао са стадиона, али није ми први пут да имам тај осећај, а сигуран сам да неће бити ни последњи. Ипак, у последњих 20-ак година овај пораз ми је уз Кроацију, Артмедију и Петах Тикву најтеже пао. После оваквог пораза и испадања из Европе можда и јесте легитимно распалити по...
  16. Володер

    FK Partizan 2015/16

    И ја бих се само на кратко надовазео на претходние уписе... Бандит је у праву у вези мотива за настанак поменуте песме. Сезоне 2008/2009 када је настала, певала се и у првом лицу, али не због тога што је у изворном облику била таква, већ зато што је велики део масе од старта погрешно чуо...
  17. Володер

    FK Partizan 2015/16

    Деловало је гадно када је пао, али изгледа да ипак није у питању прелом руке, већ луксација (ишчашење) лакта са покиданим лигаментима.
  18. Володер

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Готивим Перу, добар је лик, искрени Партизановац, био ми је јако драг и као играч и то ништа не може променити. Ипак, јасно је да понајвише због свог тренерског неискуства није био у стању да за ова два месеца на прави начин пробуди овај тим и препозна и афирмише неке млађе играче који би...
  19. Володер

    Rukometni klub Partizan

    До истека 56. минута смо имали 20:16, а онда је судија касапин преузео ствар у своје руке... У последња три минута нас је масакрирао са шест искључења те примисмо 4 гола. Циганштура!
  20. Володер

    FK Partizan 2015/16

    Можда нећеш бити у прилици да гледаш текму на ЈНА, поготово 21.11. Уопште ме не би чудило да су ови инциденти и "незадовољство" од данас изрежирани, да би Партизан био кажњен и прву следећу текму кући играо без навијача. Мислим да напредној Управи и онима на агентско-циганском Југу не одговара...
Top