Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Rikardo Gomes

    FK Partizan 2021/22.

    Ako se sad ne okupimo i ne rasteramo upravu (posto sami otici nece nikad) direktno smo krivi za gubitak titule sledece sezone. Naravno Aleksandre Stanojevicu dovidjenja, Hvala za Spartu ali sve ostalo katastrofa.
  2. Rikardo Gomes

    7DAYS EuroCup 2020/21

    http://www.canlisportv.com/sport-klub-1/ Pokusaj ovde, meni radi super
  3. Rikardo Gomes

    Dule Vujošević

    Plejmejker žali za Partizanom: Napravio sam samo jednu grešku u karijeri, nisam ostao u Partizanu https://www.sportskacentrala.com/2020/05/18/plejmejker-zali-za-partizanom-napravio-sam-samo-jednu-gresku-u-karijeri-nisam-ostao-u-partizanu/ Veoma lepe reci o Duletu, kao i od svih njegovih bivsih...
  4. Rikardo Gomes

    FK Partizan 2018/19

    Dobrodoslica Ndzaj-u i puno uspeha u nasem svetom dresu. Znam da nema optimizma i da sve izleda crno ali igraci se moraju podrzati, uz nasu podrsku neko ce prijatno i da iznenadi.
  5. Rikardo Gomes

    KK Partizan 2018/19

    A da mi pustimo marinkovica a ostavimo brauna , mozda kad se ovaj uigra i navikne na Evropu bude bar malo bolji. Dobra strana po meni ima pomaka u igri i ide ka boljem :-)
  6. Rikardo Gomes

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Po Tegeltiji Braun i definitivno potpisao (samo da se overi potpis kod notara) :-) Cena 126 000 evra za 7 meseci, po meni to nije puno ako nam donese blago poboljsanje
  7. Rikardo Gomes

    FK Partizan 2018/19

    Makar ne gledao vise Partizan istupiti iz lige ako nas neko primi u neku drugu ligu primi ako ne nema veze jer samo poenta takmicenja je danas kao i mnogo puta izgubila je smisao. Dajte im titulu i au pi*ku materinu.
  8. Rikardo Gomes

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Molim da ne pljujemo sta god da je bilo nista ne mozemo da promenimo, jako je tesko svima nama ali sada trebamo jos jace da podrzimo nas partizan, nadao sam se i nadali smo se da mozemo da prodjemo besiktas ali realno vidi se da su miljama ispred nas po mnogo cemu. Jedina pozitivna stvar je...
  9. Rikardo Gomes

    FK Partizan 2018/19

    Celavi bravo za start, teraj dalje prognoziram isti rezultat u cetvrtak. Rikardo je majstor po meni najbolji nas centarfor posle klea, jeste da jos treba da dokaze ali takav mi je osecaj.
  10. Rikardo Gomes

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Zaboravljate da i slobodni igrace traze odredjenu svotu novca kao obestecenje kako bi potpisali, i ono se krece od par stotina hiljada do milion tako da mj dodje na isto da li je igrac slobodan ili ima klub
  11. Rikardo Gomes

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Cestitke za prvu pobedu, posle djukica sledeci za odlazak je i miletic, bar se nadam. Sredina tanka ali bice valjda bolje. Kad bi doveli ovog kudusa razbijali bi sve redom :-)
  12. Rikardo Gomes

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Nista lepo nemam da kazem osim igre enakea i rikarda. Ostale ne bih da komentarisem nemam vise zivaca. I Djukicu ne mislimo da su drugi indijanci, jedini indijanac si ti.
  13. Rikardo Gomes

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Apsolutno se slazem, po nekom mom misljenju sa iole normalnijim trenerom ne bismo trebali da imamo probleme da prodjemo u plej off Opet i sa doticnim gospodinom nam dajem vece sanse za prolaz jer jelte '' mi smo partizan,,
  14. Rikardo Gomes

    FK Partizan 2018/19

    Nadao sam se da ce mi prvi komentar proci sa cestitkama zbog pobede ali me je ova neznalica na nasoj klupi u tome sprecila. Jedino sto me moze orasloloziti je otkaz doticnom gospodinu od odmah. Djukicu vrati se lepo u j***** Stitar nije trenerski posao za tebe.
Top