Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Mozli, Mozli, MOZLI!!! :respect :respect :respect
Skandiranje na kraju zasluženo.
Zagor goreo na početku i nastavlja sa sjajnim partijama.
Tomas... kako taj čovek napada u reketu i pravi dubinu... sjajno!
Jaramaz sjajan u igri 1 na 1 pogotovo u kritičnim trenucima Janković fenomenalno čuva bekove u preuzimanju, ako izuzmemo nikakav učinak Birče, Miletića i Pejnersa, svi su imali ulogu!

Ako ovako budemo šutirali, možemo daleko!

GAZI PARNI VALJAK!!!
BRAVO, TRINKI :napred-partizan::partizan-fan::pfc:
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Utakmica nikad da se završi. Ali dobro je. Mozli motor ekipe, Jaramaz odmah za njim.

Nego, lepo da je i Trifunović tu negde.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Redovna infuzija stresa kada igra KKP, nebitno da li se pobedjuje ili gubi. Kvalitet evidentan, nedostaci takodje. Nista sto jedan dobar centar, krilo i bek ne bi mogli da rese :)
Smrt fasizmu...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Dobro je, idemo dalje... A što se tiče bacanja i generalno procenta šuta ja ne znam šta je s onim obručima lopta se odbija ko o kamen, jebem ti i obruč i sve...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
U trecoj i dijelom cetvrtoj paklena odbrana, Jaramaz ih ugusio. I onda ponovo dopustamo protivniku priliku za povratak u mec.
Sve razumijem, ali sta se dogadja sa Bircevicem nikako mi nije jasno. Bazen ne moze pogoditi.
Bravo momci idemo dalje.
Mozli utjeruje strah i da pomisle na sut.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Bravo momci!!!
Bilo je dosta lijepih momenata, što će prefinjene estete znati da cijene!!!
Može se vidjeti po igri kako ćemo izgledati na proljeće!!!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Posle čupave pobede nad prefabrikovanim, koja je došla po novoustaljenom običaju iz ove sezone gde kao da nećemo da slomimo protivnika (lomljenje čuvamo za kraj sezone!), očekujem nešto slično i večeras.
Hajde ponovo da vidimo na delu protivnika koji nas ne može dobiti da se do sutra igra, ali nas drži treznim i, što je važnije, na pravom koloseku

Imaš pivo od mene.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Cim sam video da pocinjemo ih lomimo na 7-8 minuta do kraja znao sam da nije kraj...Puno je to vremena za nas da rutinski zavrsimo, mora tu biti nekih sranja...Sreca, Jaramaz izvukao stvar. Ona promasena bacanja na kraju ne smeju da se ponove...Ipak, vazna pobeda kojom nam je obezbedjeno minimum drugo mesto i sad mozemo da se opustimo i izbacimo Lokomotivu iz Evrokupa :D Cepaj dalje.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.725
Локација
underground
Vazna pobeda,fakticki smo ovim zavrsili prvi krug,jer smo obezbedili ne samo prolaz,nego i drugo mesto,a prvi cemo tesko da budemo.Sada sledi pauza u evrokupu,sto treba iskoristiti za dobar trening i koncentraciju na ABA,posto nam svakako ove dve utakmice u evrokupu nisu vise toliko bitne.O samoj utakmici,moze se reci da smo sporije usli,ali kada smo zategli odbranu resili smo utakmicu,i onda nepotrebno opustanje pre vremena na 7 minuta do kraja.Cestitke za prolaz,i guraj dalje.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
BRAVO PARTIZANE!

Da se ne lazemo, 4/4 kriminalna, divlja, za svaku osudu i kritiku. Mi ovde pricamo iz utakmice u utakmicu kako cemo izvuci neke pouke a nama se uvek iste stvari desavaju. Brine malo to i ocekujem malo zrelijih pristupa u tim odredjenim momentima u sledecim utakmicama.

Gagicu ove generacije zelim da sto pre opet nadje neko uhlebljenje u inostranstvu. Hvala ti za sve kralju, al ne ide jednostavno.

Teraj dalje, sledi tesko gostovanje i po meni kljuc ovog dela sezone, posle koje moze ekipa i malo da odahne, odnosno da sa manje pritiska krene u nove bitke.

Napred Partizan!
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.844
Локација
Banja Luka
Bravo,top 16 obezbjeđen,samo da pobjeđujemo i kada ne igramo baš najbolje,to je odlika velikih ekipa,idemo dalje,sada Podgorica..
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Cestitke momcima na pobedu i plasman u sledecu fazu takmicenja :clap
Utakmicu sam gledao onako opusteno sa nekim osecajem da ovo nemozemo da izgubimo. Ko bi rekao da posle plus 16 u zadnju cetvrtinu na kraju cemo da gledamo relativnu neizvesnu zavrsnicu i opet testiranje zivaca navijacima cisto onako da nam ne pokvare ritam :D
Sledeca je Buducnost u gostima bice cupavo ali mislim da mozemo da ih dobijemo
Treraj dalje
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Bravo momci, ona odbrana iz trece je cudo jedno, samo ne sme da se promasi sest poslednjih bacanja. Nema opravdanja za to. Volim kakav odnos ima ima Ritas prema igri, posteno do kraja. Bas ti je milina da pobedis takvog protivnika...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Važna pobeda posle iscrpljujuće utakmice igrane u nedelju, brine malo to što ne umemo da održimo veliku prednost i mirno privedemo utakmicu kraju.

Brinu slobodna bacanja 0/6 u poslednjem minutu.

Fali jedan iskusni igrač da utakmicu privede kraju.

Mozli kapa dole, kakva energija, blokade... 10 poena, 4 blokade.

Raduje partija Radeta ali i dalje ima oscilacije, Jaramaz odlično drugo poluvreme pogotovo poslednja četvrtina. Drago mi je zbog njih dvojice što su se izdigli iz sivila. Lepa minutaža za Trifunovića i Miletića. Tomas dobra partija.

Ako Promiteas ne izgubi dvocifreno protiv Virtusa možda i to drugo mesto nije toliko loše. :D
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Dati Mozliju novi ugovor, za primer drugima. Covek je u prvoj cetvrtini imao 3 blokade. Baca se po parketu, cupa, skace, kidise. Bolesno je kako igra. I da gresi celu utakmicu takvom igracu ne mogu da zamerim. A ne gresi.

Previse divljanja cim smo se odmakli. To mora da prestane, drzati fokus i kad vodimo mnogo razlike. Jasno je da opada koncentracija.
Medjutim trebalo je i stici do tolike razlike, kapa dole momcima. Ritas nije nimalo naivna ekipa a mi smo ih dobili skoro pa rutinski.
Zanimljivo je kako smo imali problem sa prenosom lopte na zonski presing cak i sa tri pleja u timu. Spasava nas odbrana u svim mecevima i bez imalo zezanja mislim da je jedna od najboljih u EC sigurno.
IDEMO DALJE!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.791
Bravo crno-beli! Jeste da smo pred kraj usli u malo neizvjesniju zavrsnicu, ali nije da sam previse grickao nokte.
Cestitke i na prolazu dalje, a sad neka iskoriste ovu pauzu sto dolazi da jos malo posloze kockice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top