Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Pozdrav, ako sam dobro procitao na ticketline, karte samo za nivo 200 se prodaju i u trznom centru Vozdovac?
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac


Stvarno dodjite deco, ali i odrasli. Bas je bitna utakmica da nastavimo dobar momentum od nedelje.

Inace i u nedelju sam primetio da je hemija vrhunska u ekipi(doneo brat Tomas) , Amerikanci se uklopili ko da su tu dve, tri godine(dobro Pejdz i jeste :D)
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Veceras nam dolazi Ritas... ekipa sa kojom smo podosta "ratovali" poslednjih godina... Nakon sto smo prosli put srusili losu tradiciju i napokon pobedili u Viljnusu po prvi put u cak sestoj medjusobnoj utakmici vreme je i da prekinemo los niz od tri uzastopna poraza u Beogradu od njih... Ritas je inace vezao dve pobede zaredom u Evrokupu ( Lokomotiva Kuvan tamo 82:87 i Limoz na svom terenu 92:78 ) tako da nam dolaze puni samopouzdanja ali vala i mi smo ga stekli nakon pobede nad nikad skupocenijim Fmp-om...Recept je opet dobra odbrana, ne dopustiti im lake i otvorene suteve jer mogu biti nezgodni ako ih krene sut, mi osim dobre odbrane da pocnemo da pogadjamo posebno trojke u nesto vecim procentima i ocekujem da napokon proradi ta spoljna linija ( Zagorac, Pejdz, Jaramaz posebno... ). Igramo kuci, u nizu smo od dva poraza uzastopna u Evrokupu i treba nam trijumf da bi sigurno obezbedili dalji plasman - veceras igra samo pobeda i nista drugo uz verujem solidno popunjenom Arenom i dobrom podskom !!!

Partizan - Ritas (medjusobni dueli) ukupno: 11 utakmica, 3 pobede Partizana i 8 pobeda Ritasa

Beograd:

2010 (Evroliga): Partizan - Ritas 97:67

2012 (Evroliga) Partizan - Ritas 75:74

2014 (Evrokup) Partizan - Ritas 76:85

2017 (Evrokup) Partizan - Ritas 80:91

2019 (Evrokup) Partizan - Ritas 77:78

--------------------------------------------------------------------

Ukupno: 5 utakmica, 2 pobede Partizana, 3 pobede Ritasa

Viljnus:

2009 (Evroliga) Ritas - Partizan 78:56

2012 (Evroliga) Ritas - Partizan 69:61

2014 (Evrokup) Ritas - Partizan 92:65

2017 (Evrokup) Ritas - Partizan 93:75

2019 (Evrokup) Ritas - Partizan 80:74

2019 (Evrokup) Ritas - Partizan 61:66

------------------------------------------------------------------

Ukupno: 6 utakmica, 1 pobeda Partizana i 5 pobeda Ritasa

AJMO CRNO BELI !!!
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Posle čupave pobede nad prefabrikovanim, koja je došla po novoustaljenom običaju iz ove sezone gde kao da nećemo da slomimo protivnika (lomljenje čuvamo za kraj sezone!), očekujem nešto slično i večeras.
Hajde ponovo da vidimo na delu protivnika koji nas ne može dobiti da se do sutra igra, ali nas drži treznim i, što je važnije, na pravom koloseku
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.674
Nadam se da su nam svi igraci spremni za veceras. Jos jasem na euforiji od pobjede nad fmp-om pa cu imati razumjevanja cak i ako budemo losije igrali.
Kako kaze statistika, Litvanci nam ne leze jer su tradicionalno kosarkaski fanatici. Pored toga, sigurno ce da grizu da bi postigli sto bolju poziciju.

Mislim da je kljuc nase pobjede doprinos svih 12 igraca, sto je i u prosloj utakmici donekle ispostovano. Znaci, Miletic i Birca(ali nikako zajedno) u pocetku da odrade sto vise posla. Poslije 15-og minuta, da ne ulaze(sto zbog mladosti, sto zbog nepredvidivosti).
Zanisu dati minute do sredine 3/4 i poslije da ne ulazi ni on, osim ako nije u nekom on-fire modu. Zao mi je zbog ove segragacije jer svi su oni nasi igraci, ali cilj je imati odmorne kljucne igrace u 4/4.

Onako usput, ovaj Ritam bas ne podnosim i ako se mora izgubiti, bolje Turci ili Italijani ili Francuzi. Zato bi jedno 30ak razlike za nas napravilo jedan Srecni Novembar :)
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Drugari,dajte neki link večeras nisam u Areni, sutra mi je slava pa sam u SM...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top