Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
uh, uh sta reci ? :D Jos kad dodje ta 4-ka..Mislim da je vrijeme da Je-Ne-A kaze :) Svaka cast momci, i Vlado :)
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Konacno pogadjamo i spolja. Milosavljevic, Lucic, Andjusic, plus 4ka koja moze da pogodi tu i tamo i to ce biti vrlo lijepa ekipa. Rijetko ko ce moci da nas brani unutra (Pekovica, a mislim i Raduljicu) 1 na 1, sto ce otvarati prostor sutevima spolje.
Ako se po jutru dan poznaje, bice ovo dobro.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
cum facial :) :)

elem ... ekipa sa i bez pekovica to je nevjerovatna razlika ... on je covjek tim .. jos kad se uigra sa aciem lowom to ce biti lezaustavljiv pik ... vidi se da law voli to da igra... najsmjesnija scena kad je igrao krajem prvog poluvremena pik sa katicem ... :) :)

raduljica je velika rupa u obrani morace mnogo mnogo da radi ..

lucic odusevio ... milosavljevic takodje .. andjusic pravi suter!!! cakarevic dobar ...

zagreb je bio ubijen u pojam posle naseg starta ... nista nisu mogli da pogode ..
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Andjusicu pa de si ti bio svih ovih sezona!? Da si je bacio iz kreveta usla bi. Svaka cast mali!
Pekovic ... sta reci...
BRAVO BRE!!
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Cestitam igracima i strucnom stabu na prvoj pobedi u novoj sezoni. Kad svi daju maksimum, igraju koncentrisano, imaju veliku zelju za novim dokazivanjem, igraju za tim onda i kosarka kao sport deluje jednostavna. Svi zasluzuju cestitke, motivisano su usli u ovu utakmicu i sezonu. Odigrali smo ozbiljno i zrelo. Imajte na umu da ovaj tim ima velike rezerve, vecers su samo deo toga prikazali.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Auu jbt kako gruvamo :eek: , jaki smo kao zemlja. Ovako razvaliti jednog evroligasa i ekipu od koje se ocekuje veoma visok plasman u jadranskoj ligi je za svaki respekt :clap. Vec posle prve cetvrtine sam imao utisak da cemo ih razneti.
Jaka odbrana, u napadu odlicno i raznovrsno, ima ko da pogodi uvek, ima ko da probije i imamo vladare u reketu. Ne pamtim kada smo imali ovoliko mogucnosti da zavrsimo napade. borbenost takodje na zavidnom nivou.
Jedva sam cekao start sezone ali da budem iskren nisam ocekivao ovakvo nase izdanje i ovakvu nadmoc. Vec se posle jednog meca vidi koliko smo dominantni i koliko ce biti izivljavanja cele sezone nad protivnicima... I jos treba da dodje igrac na poziciji 4 koji ce isto biti klasa...
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Lep pocetak lige, kao iz bajke, nastavljamo u istom ritmu, GAZI BRE.....

A J M O C R N O B E L I
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
:clap , nismo ni svesni koliko smo jaki. Odvalili smo jednog EVROLIGAŠA u sred Zagreba 30 razlike bez STARTNE četvorke, na početku priprema a da se nismo ni pošteno oznojili. 2. stvar - ovo je ekipa sa najdominantnijim centarskim parom posle nas a mi smo se igrali u reketu s njima. Jasna poruka svima u ligi, da znaju šta ih čeka. Prvi put mogu da kažem da imamo kompletan tim, da ni na jednoj poziciji ne škripi.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ово је било божанствено.Свака част момцима перфектно одрађена утакмица.Шта рећи,осим да ми је некако све ово деловало као да играмо са неких 70% снаге,па се онда бојим и да замислим шта ће бити кад то буде много већи проценат и кад се овај тим додатно уигра.Пекмен да је пуцао са паркинга погодио би,за не повјеровати је да је то онај играч са ЕП-а.За мене је најјачи детаљ био када је Касун леђима окренут желео да помјери Пековића,и у тој жељи умјесто да он Пековића помакне он се јадан одбија као од бетона :) И некако стичем закључак да одавно нисмо имали тим гдје свих 12 играча (а и преко тога) има своју улогу у утакмици (а да та улога није да само уђе и направи фаул).Анђушић ме од одушевио са колико сигурности и лакоћом шутира и погађа.А да сада све не набрајам довољно је све то рећи у једној речи САВРШЕНСТВО.

А морам да поменем и овога "коментатора" са У92,све сам мислио када сам читао шта је ЈЕ-НЕ-А писао да није баш толики очај,али нажалост сам се увјерио у то.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Ау, Парни ваљак је кренуо да гази. :clap Свака част момци. :respect
Као што је неко рекао, није реално да се овакви проценти одржавају целе сезоне, али најбитније је да смо показали са каквим потенцијалом располажемо и то без стартне четворке.
О центарској линији је све речено још раније, а данас ме је баш пријатно изненадио Анђушић. Одавно таквог шутера (бар по овоме што је данас показао) нисмо имали.
Само нека наставе сви да раде пуним темпом па да газимо и Европом.
:D:
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Da citiram severinu, biće ovo dobra sezona predosjećam :buhaha

Au majku ti, nisam verovao da ćemo ovako biti ne znam, malo je reći da smo superiorni. Sistem, odbrana, napad, sve bre. Ne bih izdvajao nikoga, ali peković i raduljica će protivnike zlostavljati u reketu to je više nego evidentno. S ovakvom igrom u ovoj aba ligi sem makabija niko neće igrati s nama a da ne fasuje +20 razlike.
 

branislav.zr

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
43
Reaction score
107
Локација
tamo-vamo
Braco kakva demonstracija sile ! Ovo nisam ocekivao nikako. Toliko sam odusevljen da ne znam sta prvo da istaknem. Svidja mi se igra, svidja mi se raspodela minuta, svidja mi se rezultat, Pekovic dominira, Andjusic dokazao da je igrac za partizan, Milosavljevic odlican, Lucic i vise nego odlican, Law mnogo dobar a bice jos bolji, Cakarevic pokazao da ce biti odlican, ma svi su odigrali za desetku. Jaramaz pokazao da moze da odigra bolje nego Pera kapiten. Stvarno sam odusevljen. Znam da je tek prva utakmica, ali mislim da Zagreb uopste nije naivna ekipa.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ubitacno sta reci. Rasturali su manje vise svi (Law i Raduljica malo slabiji koliko neko slabiji moze biti u pobedi 30 razlike) Lucic i Andjusic me odusevili a Pekovic se sprdao i opet imao ovakav ucinak. Odlican pocetak sta reci :D
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ovo je bilo iznad svih mogućih optimističnih očekivanja...stvarno neverovatno kako smo odigrali! Alal vera!!!

Kad stigne četvorka i kad se ekipa dodatno uigra, biće ovo tim za velika dela!
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
bili smo briljantni, andjusic odusevio samo neka tako nastavi a sto se tice pekovica(zivotinja) sve reci su suvisne mada moram da priznam da je objasnio kad se ispeglirao po zapisnickom stolu :D
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Konačno smo dobili pravog šutera. Bravo Anđušiću!!! Šteta što nemožemo Pekmena da zadržimo do kraja sezone jer se vidi koliko smo moćni u reketu.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Е нек сам после 100 година дочекао да играмо са два центра у петорци. :respect
Како смо их згазили и унезверили, просто да се човек исповраћа. :D

Узми Владо евротитулу!
Дабогда НБА пропо целе ове године.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Рано је за било какву детаљнију анализу али, ако будемо имали овакав проценат шута с поља, играли овакву одбрану и правили мање непотребних фаулова у нападу, далеко ћемо догурати на свим фронтовима.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Ocekivao sam tesku utakmicu, a mi im objasnismo ko vozi traktor a ko otvara kapiju. Salu na stranu bice dana kad sut nece ovako da nas sluzi, ali raduje to sto odavno nismo imali ovako veliki fond igraca i jos uvek cekamo krilnog centra. Odradili smo jedno od tezih gostovanja na kome ce se mnogi okliznuti.

U jednom trenutku posle nesto opustenije igre i nekih gresaka na +30 kroz glavu mi je samo proslo kako li bi Dule Vujosevic spominjao majke nasim igracima. :D

Treba bez euforije nastaviti sa dobrim radom i uzivati.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Аууу, јбт!
Какав секс. :D

Одбрана, проценат шута, разгртање у рекету, скокови...
Уживао сам гледајући нашу машину, ККП.
А тек чути глас исфрустрираног коментатора, на ХРТ-у :buhaha

Сјајан почетак сезоне. Радује ангажованост играча.
Разбуцати евролигашку екипу, у гостима, није мала ствар. Они нису знали шта их је снашло, млели смо их контантно.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top