Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

Статус
Затворена за писање одговора.

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
1.jpg
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Hvala ti za sve - za igre, zalaganje, slomljenu ruku i golove ciganima...ušao si među istinske legende Partizana! respect
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Pridruzujem se cestitkama i povlama! Juca, hvala ti mnogo za svaki minut koji si odigrao u crno-belom dresu! respect Igrac koji je definitvno pravio razliku na terenu, borio se svakog trenutka i bio primer domacim igracima... Majstore, sve najbolje u Deporu! :ziveli
 

PartizanSampion

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
50
Reaction score
0
Srecno Zuka...borbenost, srcanost i golove u derbijma ti nikada necemo zaboraviti!!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Bas mi je krivo sto je otisao moj omiljeni igrac zelim ti sve najbolje i srecno u novoj sredini. Grobari te neceju nikad zaboraviti. Hvala ti na svemurespectrespectrespect
Ovaj tvoj klip nikada necu izbrisati sa telefona a mogliste i vi da se posetitehttp://www.youtube.com/watch?v=HLOayiHvsh8
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Majstore HVALA TI ZA SVE !!! Čast mi je bila što smo sam te upoznao i gledao kako igraš u voljenom dresu. Teško da je ikada jedan stranac sa takvim žarom i srcem igrao za Partizan. Kada si ti došao u leto 2007 počela je neka nova era u Partizanu. Tukao si cigane gde si stigao i ulaziš u istoriju kao igrač koji NIKADA nije izgubio meč od musavih.

Još jednom HVALA ti , Grobari te nikada neće zaboraviti.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.568
Reaction score
3.380
Srecno majstore! Mi te sigurno necemo zaboraviti, igra i gol sa slomljenom rukom se nikad ne mogu izbrisati.
Samo se nadam da ce i tvoji saigraci upamtiti tvoju pozrtvovanost na terenu i da ce to primeniti. Sa 11 takvih igraca- nema nama granica.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Želim Juci puno sreće i zdravlja u nastavku karijere.Hvala mu na svemu što je dao voljenom nam Partizanu.Sigurno mu nikad neću zaboraviti gol protiv cigosa sa slomljenom rukom.Uvek će se pričati da je preporod Partuzana krenuo sa dolaskom Žuke,Moreire i Dijare.
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Bas mi je zao sto je Zuka otisao,ali sta cemo...Hvala mu za sve sto je uradio za Partizan,za borbenost,pozrtvovanje,za golove ciganima od kojih nikad nije izgubio,a da ne govorimo o tome kada je igrao sa slomljenom rukom!Sve ovo mu nikad necemo zaboraviti i sigurno ce ostati legenda Partizana!!Srecno Zuka!
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Srecno majstore u daljoj karijeri. Grobari te nece zaboraviti...
Dao si puno toga za nas Partizan... respect
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Srecno majstore, hvala na svemu sto si uradio za Partizan.respectrespect
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Iako stranac, davao je ostalima primer kako se bori za klub za koji ne navijas ceo zivot i koji po prirodi stvari ne mozes da volis. Svojim zalaganjem i borbenoscu nas je sve kupio i zbog svega toga srecno mu bilo u spaniji, neka se naigra a ne da greje klupu i nek zaradi vecu kintu.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Zuka majstore sve najbolje. Hvala ti na svemu. respect
Mislim da je Spanija prava destinacija za tebe a Deportivo klub po meri.
Sad bar znam zasto cu da gledam utakmice Deportiva...:D
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Koliko srce ima ovaj igrac... respect

Hvala mu za sve sto je dao Partizanu i srecno u nastavku karijere!

Kada se setimo gde je bio nas klub u trenutku kada je on stigao i gde je sada kada on odlazi, potpuno je jasno da je Zuka obelezio jedan bitan deo istorije Partizana! Sve to dobija na znacaju kada se zna da je on bio jedan od oslonaca preporoda naseg kluba!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Zule srecno odabrao si super klub taman po meri mocicemo sada da navijamo za Deportivo steta samo sto nismo uzeli neke pare,ali nema veze isplatio si nam se svakog eura koji je ulozen u tebe. SRECNO.respect
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Hvala ti, LEGENDO!
Tvojim dolaskom u Partizan sve je krenulo nabolje.
Grobari te nikad nece zaboraviti!
respect
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Жао ми је што одлази, требало је са њим поразговарати и задржати га, могао је још много тога да да Партизану.

Кад' је већ овако, желим му сву срећу овог света. Памтиће га Гробари по добру, по пожртвованим играма у црно-белом дресу, по игри са руком у гипсу, по деци у дресу Партизана ........

Срећно мајсторе!!!
 

IgOr_PfC

Grobar
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
449
Reaction score
0
Локација
Модрича,РC
Majstore,LEGENDO sve najbolje u nastavku karijere,hvala ti za sve sto si uradio za sveti dres!respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top