Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.586
Reaction score
13.542
Локација
Yaoundé
Не знам како бих данашњим клинцима објаснио да ће за мене тај Нотингем Форест увек бити веће име од нпр. Манчестер Јунајтеда... Стварно би било лепо да га тамо видимо...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ako ces to da im objasnjavas onda razmisli o odgovoru kada te budu pitali da li to znaci i da je cz veliko ime, gigant evropskog fudbala!
Vece ime... da, mozda nekad bio, ali decenijama vec to nije. Uzeli sve svoje trofeje pre 4-5 decenija, vec 15-20 godina, koliko vec, tavore po nizim ligama...
Reci im da je to jedna od najstarijih klubova sveta i da je nekada davno imao puno uspeha, ali nemoj da im objasnjavas da su uspesnije i vece ime od sadasnjih velikana... time samo stavljas znak jednakosti sa ciganima koji jos uvek govore o osvajanju ls, kao da je bilo pre godinu, dve, a ne pre samo skoro 30 godina!
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Не знам како бих данашњим клинцима објаснио да ће за мене тај Нотингем Форест увек бити веће име од нпр. Манчестер Јунајтеда... Стварно би било лепо да га тамо видимо...

Po čemu je to Notingem Forest veće ime od (pazi sad) jednog Mančester Junajteda? Sad si lupio pa ostao živ!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.586
Reaction score
13.542
Локација
Yaoundé
Po čemu je to Notingem Forest veće ime od (pazi sad) jednog Mančester Junajteda? Sad si lupio pa ostao živ!
Прво, написао сам ''за мене'', што не значи априори да сам у праву, већ да је то моје мишљење. А зашто тако мислим? Када сам био клинац који је још увек ишао у вртић, тај исти Форест је 1977. прво ушао у енглеску Прву лигу из Друге, наредне године постао шампион Енглеске, да би онда у сезони 1978/79. постао и шампион Европе. Наредне сезоне је ту европску титулу и одбранио. Како сам за то знао и зашто би ми то уопште било важно? Просто, покојни стари је у то време однекуд набавио алманах Првенства Енглеске у којем су доминирале фотографије Фореста, што је за мене као клинца дословно представљало прозор у други свет. Нажалост, тај алманах нисма сачувао. Дакле, у питању је сећање из мог детињства које никакав Манчестер не може да засени...

И зато ми се и допада могућност да Јокан седне на клупу Фореста...

Надам се да си задовољан одговором...
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Nema od toga nista, odbio ih je Jokan pre neki dan. Forest uveliko vija Marin O'Neilla.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Bas htedoh da napisem...

Srecan rodjendan velikom gospodinu.... zbog kojeg sam ovaj klub jos vise zavoleo...

Meni licno jedan od najdrazih ako ne i najdrazi igrac...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Djole Jovanovic presao u Kadiz za 1.000.000€ @Goran Tomić na aparatima.

Nama pripada 50.000€ od transfera.

Iglice narkomancino prljava sta si uradio od kluba jebo li te pas pogani. Goranov miljenik izjavio da je Iglica odbio ponudu od 800.000€ za njega da bi posle prihvatio pozajmicu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.526
Локација
Beograd
A šta sam ja to nešto naročito ikada imao protiv Đoleta Jovanovića, pa da mi je teško što on negde ide za ,,milku,,?

Dečko je tako kratko i malo igrao za Partizan da nikakvo bitno mišljenje o njemu nisam ni uspeo da formiram - jeste davao golove kad uđe, ali trebalo je proveriti da li on može to tako stalno da ponavlja ili mu se to samo tada posrećilo...
Kontinuitet dobrih igara (postizanja golova) je ono što vrsnog napadača odvaja od onog kome se tek nekad ,,posreći,, - ne možemo to da ,,izmerimo,, na tako malom broju utakmica...

Uostalom, milion tamo, milion ovamo, šta mene briga za milion, dva ili tri kada pola tih transfera samo služe da se neke pare obrću - i Suma je prešao u Partizan za više od milion Đoletovih evra, pa šta sad, znači li da je toliko bolji? Ili nije? Za koliko je u Partizan došao Leonardo, Rikardo?
Jebeš milion ili dva gledaj kako ko igra!

Pošto vas nekolicina bolje od mene samog znate ko je sve moj miljenik, koji je to od njih umal prodat za 800 000 evra i kad? Nemam pojma na koga misliš?

Uslovno rečeno mogu da prihvatim da mi je Suma ,,miljenik,,...i ne bih ga slao na pozajmicu, makar mi igrao za Teleoptik ako ništa drugo...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.280
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Top