Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Последња измена:

prospekt

Početnik
Учлањен(а)
27.09.2007
Порука
59
Reaction score
0
Evo par informacija vezano za pobedu Fiorentine,tačnije za Ljajića i Gulana. Gledao sam celu tekmu pa sam nešto i video :D

Ljajić je zabio gol iz penala nakon akcije koju je započeo... Pas u prostor, Vargas centrira i Đilardinjo pada jer je bio vučen za dres. Ljajić šutira u svoju desnu i zabija. Igra jako dobro, pleja, samo što mi je krivo jer se na njemu ne bazira igra. Mnogo trči i otvara se, traži loptu ali imam osećaj da ga pojedinci koji sebe smatraju "velikim" igračima tipa Vargas i Montolivo baš i ne jebavaju pa mu često ne dodaju loptu kad su u mogućnosti. Tako mi se čini, da se ponašaju kao amateri...

Gulan igrao zadnjih 30 minuta na mestu levog beka!? Odigrao je bez greške, šprintao pomalo, ali otkud on igra na toj poziciji nije mi jasno...


Da ali i pored toga je on trenutno tamo glavni igrac....svaku priliku ili ima on,ili je asistent.........kad gledas neke hajlajtse viole cuje se samo Ljajic Ljajic :clap:clap
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Mislim da bi Ljajic bio resenje za A reprezentaciju i da ga treba polako forsirati.Ali posto je selektor mutavi Pizon ocekujem Milovanovica.Steta sto moramo tako mlade da ih prodajemo,kakva bi to sada bila ekipa sa Joveticem,Bambijem,Sulejmanijem i ostalim.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Nadam se samo da nasi nisu bili glupi da ne dogovore procenat od sledece prodaje.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
mali je sve popularniji tamo u italiji :clap
Nutela Ljajić

Bivši fudbaler Partizana Adem Ljajić reklamiraće krem „nutelu", proizvod poznate italijanske firme „Ferera" saznaje Gazeta dela Sport. Menadžment te kuće je procenio da mladi igrač Fiorentine može toj kompaniji da donese uspeh na tržištu, jer je iz dana u dan sve popularniji.

Dok čeka da se primedbu Siniše Mihajlovića o njegovoj preteranoj upotrebi čokolade u ishrani unovči, Ljajić može da uživa u komplimentima koje je dobio upravo od Mihajlovićevog bivšeg saigrača u reprezentaciji Predraga Mijatovića.

- Odličan je! Ima dribling, asistenciju smirenost i polako preuzima ulogu jednog od nosioca, a može još dosta da unapredi svoju igru. Adem je još dete ako se uzima u obzir samo njegova snaga - rekao je nekadašnji igrač "ljubičastih"-

Za dostizanje nivoa Roberta Bađa ili Dejana Savićevića, Ljajiću je potrebno vreme koje mora da iskoristi za poboljšanje fizičkih sposobnosti.

- Potrebni su mu kontinuitet dobrih igara, snaga i iskustvo. Kada kažem iskustvo, mislim na preuzimanje odgovornosti kada je pritisak najjači i kada je to timu najpotrebnije. Tek posle toga videće se da je sposoban da postane pravi šef u timu ljubičastih.

Posle Stevana Jovetića i Adema Ljaića još jedan fudbaler tima iz Humske bi uskoro mogao da postane član tima sa "Artemio Frankija"

- Stevan Jovetić je duže u Firenci i on bi bio jedan stepenik iznad Adema da nije povređen. Kada je reč o Matiji Nastasiću ne znam mnogo osim da je mlad i da raspolaže ogromnim potencijalom kao odbrambeni igrač. Svaka čast Partizanu, koji u seriji izbacuje toliko dobrih igrača i gradi budućnost Fiorentine - rekao je Mijatović.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Svaka čast Partizanu, koji u seriji izbacuje toliko dobrih igrača i gradi budućnost Fiorentine - rekao je Mijatović.
E da su nam protiv Arsenala bili iza Klea Jovetic-Ljajic-Tosic pa jos Sasa Ilic i Fejsa gde bi nam kraj bio, ali jebiga mi moramo da gradimo buducnost Fiorentini i ostalim klubovima koji ce da zarade po 20 miliona kad ih prodaju. :banghead
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Cuti bre, kad bi kupili Tomica do januara dao bih im i komplet nozeva gratis. Ako zovnu posle januara, nista od nozeva.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Dajem ja nozeve i posle januara :D


Valjda ce se Neca trgnuti i poceti da igra kao kad je tek presao u PFC.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=2&id=85982
Kežmana izdaje strpljenje



Mateja Kežman i dalje je zvanično igrač Pari Sen Žermena ali trener Antoan Kombuare uopšte ne računa na njega.



Situacija u kojoj se nalazi nimalo ne prija našem nekadašnjem reprezentativcu, koji je "otvorio dušu" francuskim medijima.

- Ova siutacija mi ide na živce. Znam da neću biti u sastavu ekipe šta god da se desi, izjavio je Kežman.

On je od početka sezone proveo samo 17 minuta na terenu, a čini se da će čak i u Ligi Evrope protiv Karpatija meč najverovatnije započeti sa klupe. Istina, Kežmanu ističe ugovor sa Parižanima sledećeg juna što znači da već na zimu može da razmišlja o promeni sredine.

Sportska centrala

Vrlo rado bi ga ja video u svetom dresu u januaru
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Lazovic postigao 2 gola za Zenit protiv AEK-a.
 
Последња измена:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Tošić: Čudni ovi Rusi

Novosti online | 30. septembar 2010. 15:13 | Komentara: 0
Ne razumem, Moskva ima 20 miliona stanovnika, a na mečeve CSKA ne može da dođe ni 20.000 ljudi. To mi nikako ne ide u glavu – rekao naš reprezentativac



Zoran Tošić



Vezni igrač CSKA Zoran Tošić se još navikava na život u Rusiji. Za nekoliko meseci koliko je prošlo od dolaska u CSKA, srpski reprezentativac je video dve strane ruske metropole.
- Moskvа je jedаn od nаjvećih grаdovа na svetu. Sve što želite dа pronаđete nalazi se u ruskoj prestonici. Prvih dаna prijаtelj me je vozio po grаdu, gledao sam oko sebe i shvаtio: Mаnčesterne može da se poredi, Keln, tаkođe. Video sam divne zgrаde, аli kаdа sаm otišаo nа Crveni trg, shvаtilа sаm da pre toga nikada nešto slični nisam video – kaže Tošić.
Ukazao je srpski reprezentativac i na neke detalje koji se kose sa veličinom Moskve.
- Ne mogu dа rаzumem ruski fudbаl? U Moskvi živi oko 20 milionа ljudi, а naš stadion je poluprazan. Ima 20 miliona, a na utakmicu ne može da dođe ni 20.000 ljudi da podrži CSKA. Ne rаzumem kаko je to moguće.
Ipak, više prazne nego pune tribune nisu iznenadile Tošića.
- Znаo sаm to pre nego što sam stigao i bio sam uznemiren, nаrаvno. Međutim, ne mogu ništa dа urаdim na ovu temu. U Engleskoj sаm mаlo igrao i ne mogu dа govorim o аtmosferi. Ali, u Bundesligi je nešto neverovаtno. Stаdioni su puni i nаvijаči sjajni. Na svakom meču je 50.000 ljudi na tribinama. Nisаm mogаo dа ostаnem u Kelnu i da se borim za opstаnаk. U CSKA igrаm u Evropi i mogu da budem na vrhu.
Ruske novinare je zanimalo ko bi od igrača CSKA mogao da nađe mesto u postavi Mančester Junajteda.
- Vаgner Lav, Ignjаševič... On je broj jedаn defаnzivаc u Rusiji i mogаo bi dа igrа u Mаnčester Junаjtedu, kаo i u bilo kom drugom vrhunskom klubu. Zatim golman Akinfejev. Možda će neko da se naljuti, ali izdvojio bih ova tri imena – naglasio je Tošić.
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Crna Mamba Dijara postigao gol u porazu svog AL Šabab-a u gostima od AL Nasr-a od 3:2.
Posle 4. kola Al-Šabab ima skor 2 pobede i 2 poraza i nalazi se na 8. mestu od 12 klubova s tim što mu prvoplasirani FK Bani Yas beži samo 3 boda.

Ubica Cigana je na 4 meča do sada postigao 3 gola i deli 4. mesto na listi strelaca.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.258
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Što je babi milo... BiH hoće Adema Ljajića!

01. oktobar 2010. | 09:21 | Izvor: Sportske.net

"Dnevni Avaz" piše da postoji mogućnost da Adem Ljajić zaigra za komšije. Mihajlović zabranio igraču da daje izjave, a on rekao da ga niko nije kontaktirao, mada ne isključuje mogućnost da su Bosanci učinili to preko njegovih menadžera.
ljajic14589020100518153426.jpg
Ta priča traje već dugo, pominje se neka navodna izjava da Adem Ljajić želi da igra za BiH...


"Dnevni Avaz" otkriva da su Bosanci zainteresovani za nekadašnjeg fudbalera Partizana, ali on kaže da ga niko nije kontaktirao.

"Mene niko nije zvao, možda su razgovarali sa mojim menadžerima", rekao je "srpski Kaka", koji je predvodio sve mlađe selekcije naše zemlje.

Njemu je Siniša Mihajlović zabranio da daje izjave na ovu temu.

Ljajić nije dobio poziv za "A" selekciju, postoji neka alibi priča da treba da igra sa svojom generacijom, a podsetićemo da "orlići" neće imati takmičarske utakmice u narednih godinu dana.

Imao bi pravo da promeni reprezentaciju, odnosno da zaigra za seniore BiH, ali za sada nema naznaka da će se tako nešto dogoditi.

Izvor: sportske.net
 
Top