Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M

Kako kulturna i iskrena Zoltanova izjava, pravo osvezenje za ove nase cobanske trenere. :clap
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Koja je fora sa Lazarom Markovićem, da kao free agent ne može da nađe klub? Fizički raspad, raspad u glavi, odao se drozi, traži puno para...?
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Koja je fora sa Lazarom Markovićem, da kao free agent ne može da nađe klub? Fizički raspad, raspad u glavi, odao se drozi, traži puno para...?

Nije normalan jer je ubedio sebe da plata treba da mu bude sa 6 cifara a da prva bude 2.
Bolid dečko, sjebao karijeru ovako mlad. Sta mu sve nije nudjeno i zabpozajmice i za transfere, sve je odbio zbog nerazumnih zahteva oko primanja!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.713
To plata mesečna ili godišnja? Mislim, ako je 299999 za godinu dana, možda i da mu pružimu drugu priliku. ;) ;-)
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
mozda konaco prestanemo da pricamo o njemu kao nekom velikom talentu
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.769
Reaction score
19.394
Локација
Nickname
Ognjen Ožegović je bivši igrač Partizana. Fire nije, jer je fire u ovoj zemlji samo jedan. On je samo maketa. U svakom smislu. Fire maketa, maketa fudbalera, maketa čoveka.

Samo sam hteo da vidim kakav je osećaj napisati prvu rečenicu iz posta na ovoj temi.
Živeli kolege forumaši :ziveli
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Pošto nas je odjavio Lazar Marković, a strašno sam ga gotivio kao klinca, za mene je mala funjara mrtav.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
. Malo opustanja posle stresa zbog prelaznog roka nije na odmet.Sale Ilic u Mojih top 11
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nije normalan jer je ubedio sebe da plata treba da mu bude sa 6 cifara a da prva bude 2.
Bolid dečko, sjebao karijeru ovako mlad. Sta mu sve nije nudjeno i zabpozajmice i za transfere, sve je odbio zbog nerazumnih zahteva oko primanja!
Realno nikad nije ni bio igrač. To kako je otišao u lpool pojma nemam ali otišao je i ona copina grujic, tako da to ništa ne znaci...
Kupio nas je solidnom fizičkom spremom za svoje godine i neverovatnom brzinom, ali sem toga neke kvalitete nije imao. A to sto je brz za nas za evropu nije neki pojam.
Živković mislim da je mogao da napravi ozbiljnu karijeru ali su on i tata debili, pa nek si jebu mater.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
Pošto nas je odjavio Lazar Marković, a strašno sam ga gotivio kao klinca, za mene je mala funjara mrtav.
Eto vidiš kako je to u životu...taman kad pomisliš da nešto jeste, a ono se ispostavi da nije...i obrnuto...
Dok ja tamo, a ono međutim, što bi se reklo... :icon-lol:

Iliti kao što je pesnik pisao:
,,Kolo od sreće uokoli
vrteći se ne pristaje:
tko bi gori, eto je doli,
a tko doli gori ustaje.
Sad vrh sablje kruna visi,
sad vrh krune sablja pada,
sad na carstvo rob se uzvisi,
a tko car bi, rob je sada...

I sve mož da bidne, al ne mora da znači, što kaže naš pametni narod... :D
 
Top