Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.814
Локација
Храм фудбала
Може ли се наћи шта добро из вечерашње побједе?

Браво момци, Папапетру се диже из утакмице у утакмицу, какав Трифа страшан Трифа, Капитен стандардно.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.787
Reaction score
29.726
Локација
Beograd
Ubedljiva pobeda uprkos povremenim (i uobičajenim) serijama naših početničkih grešaka...sudije pomeraju granice kada su naši nepostojeći (a dosuđeni) faulovi u pitanju...
Ko je bio u Areni (ili bar ima Sportklub na TV-u) nek prepričava nama koji smo gledali preko ,,mute,, strima kako je bilo...
:napred-partizan:
Teraj dalje!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.454
Reaction score
4.822
Mnogo sam se plašio večerašnje utakmice, možda i ne bez razloga, iako je na kraju bilo 18 razlike ovo je takozvana rudarska pobeda sa mnogo rovovske borbe. Mnogo mi je drago i zbog Janisa i pogotovo zbog Trife. Idemo dalje istim tempom.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Mnogo vazna pobeda pred tri utakmice sa timovima koji su nam direktni konkurenti za T8.

Sledece nedelje ako se ne varam Valensija, da ih tamo otresemo i vratimo milo za drago, a onda ono sto svi zelimo svim srcem, da mutante zakucamo u sred pionira, i na kraju Asvel da kompletiramo lep period.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Prva cetvrtina je primer igre u oba smera kako treba i kako mozemo da izgledamo na terenu. Za tih 10 minuta podelili smo 10 asistencija (kao za celi mec protiv Makabija) i kada smo stali i usli u seriju gluposti to je bilo jer je stao protok lopte i opet smo se vratili indijanstini i taktici bek uzme loptu i zalieti se na kos ili plan b gadjaj Lesora pa sta bog da. Sredinom trece smo imali 13 (znaci za 15 minuta samo 3) i onda je opet krenulo sa tecnijom igrom. Sut za 3 kljucan, a zasto je kljucan, zato sto te trice vecinski nisu uzimane iz driblinga nego posle extra pass situacije gde je suter imao otvorenu poziciju. Tri stvari koje me najvise raduju je uloga Trifunovica danas (pogotovo jer se oslobodio u napadu), nastavak dobrih partija Papapetrua i cinjenica da konacno sada znamo da kada su na terenu Avramovic, Papapetru i Trifunovic imamo ljude koji znaju da ostanu ispred igraca i nema idiotskih iskakanja i preuzimanja gde mi izazivamo protivnika da nadje taj extra pass i opali laku tricu. Naneli bez minuta, generalno smanjena minutaza vec neko vreme, videcemo da li to znaci nesto vise. U svakom slucaju u par dana dve dijametralno suprotne utakmice, protiv Makabija primer kako ne treba i veceras veci deo meca primer kako treba igrati, e sad samo da ovo od veceras bude konstantnije na meniju.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mislio sam da ce Papa proslu tekmu da bude x faktor,pogresio sam uz Urosa je bio ovu. Bukvalno nisam pratio EL skoro 10 godina a sada uzivam u ovim vecerima kao nekad,sto bi se reklo highlight nedelje. Osveta kakva treba da bude. Gledam tabelu i od sva tri poslednjeplasirana tima smo izgubili,koji bedak.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Treba otpustiti Obradovica ODMAH!!! DANAS!!! I Papapetrua! Grcki Zagorac i prevarant. Sve otpustiti odmah! Dati sve pare, titule i igrace vecinskoj Srbiji a mi da prihvatimo da je Obradovic najobicnija prevara sa 9 EL a Covke legenda evropske i svetske kosarke sa ni 9 ABA liga (mozda 9 sa svim FMP-ovima, ali kao da je bitno). Mi da se okrenemo nekom drugom sportu, kosarku da ostavimo onom ko zna. Dabome. I predsednika i svetski poredak da ostavimo. Da se sklonimo poslusnoj vecini sa prosecnim IQ-om 40. Jer sve znaju.

Nikad gora utakmica. Nikad gora pobeda! Nikad gora sezona! Nikad gora forma u sezoni!

Mi smo nula, sad tek vidim, progledao sam nakon toliko ciganskog ubedjivanja. O da, progledah! Hvala vam braco postena ciganska, sve ste u pravu!

Zeljko odlazi! Ne kvari nam srecu!

 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.256
Reaction score
33.956
Локација
vaginamandibularia
Знам да је забрањено коментарисање у току утакмице, али на основу чега је ово фаул у нападу?

ezgif-5-5465161744.webp


И следећи напад нам дају кош. Уместо на плус 19-20 идемо на полувреме на плус 11.
Na osnovu toga sto sude za spanske cigansture
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Dobili smo ali nista mi se ovo ne svidja. Jebes pobedu gde ne strepimo do kraja utakmice i ne popijemu bar jednu dozu sedativa :D
Doduse imali smo zute minute (kao i sudije ) cisto malo da nam poskacu na ganglijama da ne budemo stres free bas celu utakmicu :D

Nek ova bide prva pobeda u novu nizu od 'samo' 4 uzastopne pobede u Euroligu i ja sam zadovoljan :biggrin:

:napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top