Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Polako ljudi ima dugo da se igra, cela sezona, ne padajte u ocaj. Mi smo njih veceras trebali lako da dobijemo, ali neke gluposti, greske, i sudije cudnim kriterijumom pod nasim kosem su tome kumovali.Samo odbijam da razumem igru Pantera u zadnjih 3 minuta, SVE JE ZASRAO. Gresku oprastam, glupost ne. Mi cemo samo da nastavimo da se dizemo, vratice se Aleksa, Smajli a bome i Naneli i bice sve to ok, i ponovice se igra u 4. utakmici finala. Papa fenomenalno odigrao, Tristan i Yam isto, bice to sve ok. Ovo je tek prva verzija ekipe, polako ljudi, nasi su u abi, ako zadrzimo prednost domaceg terena, to je kljuc.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ova utakmica sa onom atmosferom i igrom sa početka se nije smjela dovesti na to da jedna lopta odlučuje. Imali smo šansu da ih potpuno uništimo, ali su se dešavale dječije greške, tipa gubljenja lopte Madara. Totalni pad se dešava sa samoubilačkom igrom Exuma, koji je silovao par prodora, iako je danas bio pročitan na prvom koraku.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
359
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Mi promašili zadnja tri otvorena šuta a oni pogodili, i sad treba oterati ovoga oterati onoga. Nedović i Valdoza 38 minuta šut za tri poena 0-10 a onda zadnja 2 minuta 3-3. Odavno nismo ovako bili šuterski neraspoloženi. Ja ga volim kao oka dva, i večeras ga volim više nego juče a manje od sutra.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Mislio sam biće sve drugačije dolaskom Željka. Nisam sad očekivao da bukvalno osvojimo sve živo ali bar da sjebemo govna i gotova stvar. Prošla sezona je bila katastrofalna - nismo ništa osvojili a ovi sve uzeli. Ajde prešli smo preko toga, prva sezona i skoro novi tim. Početkom ove sezone na prvu smo svi mislili da smo pokrili sve slabije pozicije iako smo imali nesreću sa povredama ali mi u ovom trenutku izgledamo još gore. Gradimo gubitnički mentalitet ovim porazima, posebno od njih. Svaki poraz je isti. Svaki put ista sranja. Ništa ne ispravljamo. Neki su ovde govorili posle poraza u ABA jebeš to bitnija je ova u Evroligi, mi opet pukli i to kao domaćini što je nama misaona imenica da ih dobijemo nekada kao gosti. Nadao sam se ali više stvarno ne znam za dalje šta da mislim. Razočaran sam u potpunosti.

Ili smo toliko nesretni ili stvarno dok ovo zlo vlada nama nikad neće biti bolje - nisam pametan više.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
U Pioniru skineš gaće posle par upaljača na terenu, pa onda gineš pred svojih 20000.
Vidi to onaj odozgo...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Polako ljudi ima dugo da se igra, cela sezona, ne padajte u ocaj. Mi smo njih veceras trebali lako da dobijemo, ali neke gluposti, greske, i sudije cudnim kriterijumom pod nasim kosem su tome kumovali.Samo odbijam da razumem igru Pantera u zadnjih 3 minuta, SVE JE ZASRAO. Gresku oprastam, glupost ne. Mi cemo samo da nastavimo da se dizemo, vratice se Aleksa, Smajli a bome i Naneli i bice sve to ok, i ponovice se igra u 4. utakmici finala. Papa fenomenalno odigrao, Tristan i Yam isto, bice to sve ok. Ovo je tek prva verzija ekipe, polako ljudi, nasi su u abi, ako zadrzimo prednost domaceg terena, to je kljuc.
Brate, ovakve komentare čitam već dve godine posle svake važne utakmice. To neki copy/paste?
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Ocajna 2/4, i zatvaranje 4/4. Imali smo 13 skokova vise i nismo iskoristili to. Minutaza opet upitna za neke igrace, Naneli ko zna sta se desava, on je morao biti jedan od igraca da isporuci bar 6-10p. Ocajan sut za 3, Panter je takav igrac i mentalitet da uopste ne razmislja o vremenu na kraju i da mozda igramo do isteka 4/4, jednostavno uzeo bi u narednih 100 utakmica opet isti sut u istoj situaciji. Po zakonu velikih brojeva morali su i ovi njihovi milioneri da ubace nesto i desilo se, 3 trojke na kraju. ostojicu pusi kurac zajedno sa tvojim pederom, a mi braco samo treba da jos vise volimo Partizan. Najvise mrzim kad mi dan krece ovako, evo ga skoro 6 ujutru kod mene i treba izgurati dan na poslu posle ovoga....ali sta je tu je, donece kosarkasi opet radosna jutra kao sto su mnogo puta.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Desilo se to da očekujemo čuda na kakva smo navikli kad su igrali klinci i nepoznati stranci koji su ginuli i koji su bili spremni da se žrtvuju i nauče. Sada imamo dobre pojedince ali nikakvu ekipu.

Samo da dodam da se ovde baš preteruju, čuj da psuješ majku našim igračima, razumem nervozu ali ono, iskulirajte se malo.

Identitet smo izgubili još pre dosta godina.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ako kad smo kompletni ovo nastavi da se desava, ici ce ozbiljne kritike, ali dok ne vidimo ovu ekipu u fulu i uigranu necu da pljujem i placem. Cigani kao obicno imaju jacu ekipu i to je ok, nase je da radimo radimo i radimo i da ih jebemo u Abi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top