Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Гробари, љуби вас брат и честита велику победу!
Јуче ми је био рођендан, а пре 15 минта пре текме сам и добио најлепши рођендански поклон - сина! :)
А онда још и победа....па ја не знам како да опишем, не могу да опишем....капирам да је све јасно, немам речи тренутно.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Posrali bi se po kosarku ljudi iz Evrolige, ako bilo koga kazne sem bikcinu.
Ceo svet je video koliko je Partizan bolji u ove dve utakmice i ne verujem da ce nas ljudi iz EL osakatiti nekim kaznama.

Ono sto je uradio Mathias, uradio je i Deck i to mnogo prljavije.

Manite se kazni i lincovanja u BG, igramo najbolju kosarku i na 3 koraka smo od to da Zeljko uzme Evrotitulu.

Sto neko rece, kao Krku smo ih rutinirali sinoc jbt :D

Ovakav tim, ovakvo zajednistvo je prelepo videti.

Da im je pameti pa da svi produze ugovore, jer se skupila odlicna druzina, a uz to ih vodi najveci ikada.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.108
Локација
Žrnov
Гробари, љуби вас брат и честита велику победу!
Јуче ми је био рођендан, а пре 15 минта пре текме сам и добио најлепши рођендански поклон - сина! :)
А онда још и победа....па ја не знам како да опишем, не могу да опишем....капирам да је све јасно, немам речи тренутно.
Druže, neka je sa srećom, da je živ i zdrav!
Naše snage jačaju, svakim novim danom!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Posle malo sna noćas (jbg, morala i repriza da se odgleda), nekoliko zapažanja/razmišljanja s moje strane:

1. Kevin je trebalo da iskulira, ali razumem zašto nije. Iskreno, verovatno ne bih ni ja.

2. Sudije su najveći krivci jer nisu Realove igrače sankcionisali na vreme. Npr, Poirije je trebalo da dobije tehničku za ono psovanje sudija posle 5. lične, neposredno pre incidenta. Dek je trebalo da dobije nesportsku ili tehničku za onaj pokušaj kurčenja Smajliju, gde je Zek isusno sprečio sukob. Tu se još moglo naslutiti u kom pravcu će ići Realovi igrači.

3. Osim onog divljanja Jabuselia, ništa se specijalno nije desilo - klasična tuča viđenja milion puta do sada i bilo bi realno da svi - i naši i njihovi budu samo novčano kažnjeni. Papreno, ali novčano. Jabuseli - suspenzija. I možda suspenzija za Hezonju jer je tukao Musu :p

4. Stepen Danteove povrede ne objavljivati pre nego što se oglasi disciplinska komisija :)

Verujem da su zvonili telefoni noćas. Valjda će bog tu malo da nas popegla, ako Željkov autoritet ne bude dovoljan (a mislim da hoće). Mi u utorak - pamet u glavu!
Mislim da je ovo jedan od tvojih najboljih upisa do sada :)
-------------------

Živ nisam dok ne čujem šta je u stvari sa Danteom.
Gotovo da nisam spavao nikako.
Jbte, poniziš najmoćniji i najuspješniji klub Evrope u njihovoj kući. Dobiješ ih dva puta u tri dana i ja se opet osjećam gotovo kao da smo izgubili, samo zbog ove situacije na kraju.

Jabusele i Dek vjerovatno idu na hlađenje, ovaj prvi možda i na duži period. Moguće je i da do toga neće doći, jer magarac ipak igra za jedan Real Madrid.
Lesoru početi davati bromazepam na poluvremenu, pošto ga potencijalna suspenzija sigurno neće ohladiti a sad će svi svakako ići na to da ga isprovociraju.
 
Последња измена:

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Гробари, љуби вас брат и честита велику победу!
Јуче ми је био рођендан, а пре 15 минта пре текме сам и добио најлепши рођендански поклон - сина! :)
А онда још и победа....па ја не знам како да опишем, не могу да опишем....капирам да је све јасно, немам речи тренутно.
E nek je živ i zdrav momčina!
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
I da povučem ovo za Marku što sam rekao pogledajte kakve su slike kačili kao da smo mi njih isprebijali:D
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Ne znam, nesto nisam mnogo optimista po pitanju kazni... Meni deluje da ce biti tu suspenzija na obe strane. Ne bi me cudilo da recimo suspenduju Lesora, Pantera, Jabuselea i Deka. Ako ne bude i gore. Daj boze da gresim...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nije bilo sanse da Panter iskulira,to da iskulira neka pricaju ovi sto se sportom sigurno bavili nisu,cak ni u kraju dok su se ortaci igrali basketa ili fudbala taj koji bi iskulirao je kuci sa babom gledao Spanske serije. Panter je dosta trpeo i samo se zauzeo za sebe i imao je primerenu reakciju. Seriju resavamo u Beogradu makar Tristan i Andjusic morali da daju po 30 poena. Dobra je stvar da je javnost tamo osudila Madrid ali me nervira sto Katalonski mediji potenciraju kazne za igrace,boli njih ona za Real osim da im napakoste nego gledaju sebi da olaksaju posao u polufinalu i da nam ne igra neko. Mnogo me nervira usrani Real sto su skinuli fokus sa utakmice,jer smo bre jebeno briljantno odigrali ove 2,alo bre prosle godine nas onako izbaci Bursa ove godine cela jebena evropa drhti od nas na korak smo od FAJNAL FORA. I da nema sta Zeljko je najveci kosarkaski trener na svetu. Ikada.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
kaznice nas sigurno, plasim se drasticno... bas nam ovo nije trebalo... samo da ne bude ubavenih elemenata/ciganskih spodoba ili nasih maloumnika koji ce da prave sranja u utorak i cetvrtak
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top