Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Pa jel KK Partizan pobio tu decu? Zasto da izgubimo 20:0? Daj bre ti. Velika tragedija jeste ali bezveze da ovako pises. Bice kako ce biti. Ako Evroliga ne odlozi igracemo da li bilo navijanja ili ne. To je sto je.
Zato sto postoji pojam osnovne ljudskosti.... ako ne razumes, zao mi je... verovatno nemas decu... ja ne mogu da navijam sutra...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ja nisam ni napisao da li treba ili ne treba da se navija sutra... samo sam konstatovao da ce itekako uticati na atmosferu i da Evroliga odluci ako se igra da ce se igrati sa ili bez navijanja. Ti si pisao da iako izgubimo 20:0 svejedno ti a ja jel KK Partizan kriv za tu jadnu ubijenu decu pa da treba da izgubi tako? A to za pojam ljudskosti i da li imam ili nemam decu... ne bih dalje.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Danasnji dogadjaj je nesto najgore sto ovu zemlju jos moglo da zadesi. Velika tragedija i mogu da zamislim kako je porodicama, rodjacima i prijateljima zrtava. Za tragediju nismo krivi ni mi navijaci niti nas klub, pa ni klub sa kojim igramo i organizator takmicenja koje igramo. Grobari porodicama mogu da pomognu na milion nacina, od organizovanog davanja krvi do skupljanja pomoci svake vrste. Nema sumnje da je bacena senka na sutrasnji dogadjaj i da isti mora i treba da bude u drugom planu. Medjutim to ne znaci da KK Partizan treba da izgubi i da mi navijaci u tome trebamo da pomognemo nekim nasim postupcima. Partizanu treba podrska sutra i ja cu im sigurno pruziti. Na pamet mi ne pada da orgijam, vitlam zastavom, salom ili da oblacim majicu ijedne druge izuzev crne, ali cu podrsku svom klubu pruziti na nacin na koji ce joj pruziti i ostali deo hale. Molim sve navijace KK Partizan da sutra budu dostojanstveni i da ne kontriraju jedni drugima po modelu kakav smo ranije imali prilike da vidimo u Pioniru, gde organizovani cute iz nekog razloga a ostatak hale namerno navija i obratno! Pretpostavljam da ce nam stav organizovanih biti saopsten preko razglasa isto kao sto je bio saopsten i juce. Ja cu to poslusati jer smatram da nam u ovom momentu treba jedinstvo! I zbog zrtava danasnje tragedije i zbog naseg Partizana! Igrace Partizana ne osudjivati sta god da se desi! Idemo dalje!!!! Napred Partizan!!!!!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ja nisam ni napisao da li treba ili ne treba da se navija sutra... samo sam konstatovao da ce itekako uticati na atmosferu i da Evroliga odluci ako se igra da ce se igrati sa ili bez navijanja. Ti si pisao da iako izgubimo 20:0 svejedno ti a ja jel KK Partizan kriv za tu jadnu ubijenu decu pa da treba da izgubi tako? A to za pojam ljudskosti i da li imam ili nemam decu... ne bih dalje.
ma zabole me i za evroligu i za madrid... ako nece da odloze, casno je da ne igramo i po cenu da izgubimo 20:0, jer se ne igra posle ovakve tragedije... ko moze, svaka cast... ako nisi klinac i ovako pises ja zaista nema sta dalje sa tobom da diskutujem...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ok. Daj da apelujemo na KK Partizan da ako EVROLIGA ne odlozi utakmicu da trazimo da bude 20:0 za Real jer je KK Partizan kriv za ovu tragediju danas. Hoces tako? Ja tebi da se pravdam da li sam klinac ili ne?
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Psovanje i provociranje članova
ma zabole me za tebe i za tvoje misljenje i za tvoje postojanje... kod mene ides na block
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Potresao sam se jako sto si me stavio na blok. Ziv bio.
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Problem je u tome sto su cene previsoke za standard u zemlji Srbiji odakle je kosarkaski klub Partizan.
Koliko god da bi se prodalo i da su duplo skuplje i koliko god da klub zeli da zaradi, cena je previsoka i dosta ljudi je odustalo i od pokusaja da je kupi zbog iste.

Ja imam sezonske i sa te strane me ne pogadja ali me pogadja to sto se koristi svaki momenat da se izmuzu pare ljudima ovde na konto ljubavi prema klubu.
Eto vas ugledni SNS privrednici tamo u UO pa finansirajte klub picka vam materina kad ste se vec prihvatili.
Cene su realno previsoke isto kao sto je bila previsoka i cena sezonskih karata.
Ne sumnjam da su mnogi odustali od kupovine karata za top 8, ali je ocigledno da bi zbog ogromne potaznje prodali i duplo vise karata...
I opet pitam zasto im je sada zanimljivo da dodju u Arenu, a nije na ABA ligu pa cak ni na EL kada nam nije dobro islo...
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.832
Ljudskost podrazumeva pomoci nekome, cak nekad i po cenu sopstvene stete. To, nadam se, svi razumemo i podrzavamo. Medjutim, kako ce tacno uzdrzavanje od navijanja ili predaja utakmice pomoci unesrecenima? Dakle bez apstraktnih simbolickih odgovora, nego konkretno, KAKO to pomaze bilo kome?
 

CrnoBeliGagi

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
433
Reaction score
4.211
Локација
Jupiter
"Ne znam šta da vam kažem, problem termina je ogroman. Kad bi mi mogli da igramo tu utakmicu? Kad da dođe termin ako je trodnevna žalost? Postoji mogućnost i za peti meč, kada bi se to igralo? Real ima obaveze u svom prvenstvu, mi imamo u svom ovde. Mišljenja su različita i to razumem. Ja zaista ne znam, ali koliko sam shvatio mi ćemo igrati utakmicu", rekao je Željko Obradović kada su ga novinari pitali o mogućnosti da se meč odloži, što je predložio Sale Đorđević.
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Sutra mi navijači moramo da pružimo najveću moguću podršku klubu. Zasluzili su to.
Kakva podrska treba da bude, kako navijati...ne znam...
Bez pesama sa razglasa, bez onih cheerleadersica, uz odgovarajuci transparent...ali ako nema navijanja i podrske sa tribina onda nema svrhe ni igrati pa cak ni otici u Arenu...
A da li bi to bilo u redu prema igracima, Zeljku, klubu...sutra im je utakmica sezone.
Nemojte osudjivati ako se ne slažete, nisam pametan...samo glasno razmišljam.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Godinama smo se borili za ovo i sanjali ovo.. Svi smo mi ljudi, svima nam je zao ( siguran sam u to ) , ali bukvalno bi ostavili igrace na cedilu a sve se okrenulo za 180stepeni od muckog provociranja od strane ljulja..

Mozda nisam u pravu , ali ako nam ne stalo do pobede navijanja i pritiska sa tribina mora biti...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top