Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Kako ne treba kad i dalje postoji sansa da budemo i deveti, i to vrlo realna sansa :) a i mi bez digitrona ne mozemo, ne bi ti bilo bilo to :)
Da postoji to je tačno, e sad to koliko je realna... :D

Hajde da se ispravim ili iskupim, mnogo nam manje trebaju digitroni pošto je stvar mnogo prostija posle ovoga sinoć:
  • Virtus nas ne zanima više
  • Da bi imali bilo kakve šanse moramo da dobijemo obe do kraja u suprotnom ispadamo
  • Ako Efes dobije obe (Fenerbahče u "gostima", fmp kod kuće) i Baskonija pobedi jednu od dve (Real u "gostima", Virtus u gostima) takođe ispadamo
E sad, čak i ako se poklope gore navedene stvari u našu korist, to i dalje ne znači da smo prošli pošto ima krugova koji nam i dalje ne odgovaraju. Eto i sninoć je onom ubedljivom pobedom Efes doveo do toga da je u krugu sa nama i Baskonijom on prvi, a mi drugi.
1711704828106.png

Inače, ako nekoga i dalje zanima, evo jedan primer u kojem ispadamo čak i ako dobijemo obe, a Baskonija izgubi obe. Efes ide na 17-17, 4 ekipe na 16-18:
1711704837734.png

Ukoliko bi svih pet ekipa bilo poravnato na 16-18, tu prolazimo kao 10:
1711704924682.png
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.714
Локација
underground
Da postoji to je tačno, e sad to koliko je realna... :D

Hajde da se ispravim ili iskupim, mnogo nam manje trebaju digitroni pošto je stvar mnogo prostija posle ovoga sinoć:
  • Virtus nas ne zanima više
  • Da bi imali bilo kakve šanse moramo da dobijemo obe do kraja u suprotnom ispadamo
  • Ako Efes dobije obe (Fenerbahče u "gostima", fmp kod kuće) i Baskonija pobedi jednu od dve (Real u "gostima", Virtus u gostima) takođe ispadamo
E sad, čak i ako se poklope gore navedene stvari u našu korist, to i dalje ne znači da smo prošli pošto ima krugova koji nam i dalje ne odgovaraju. Eto i sninoć je onom ubedljivom pobedom Efes doveo do toga da je u krugu sa nama i Baskonijom on prvi, a mi drugi.
Погледајте прилог 26441

Inače, ako nekoga i dalje zanima, evo jedan primer u kojem ispadamo čak i ako dobijemo obe, a Baskonija izgubi obe. Efes ide na 17-17, 4 ekipe na 16-18:
Погледајте прилог 26442

Ukoliko bi svih pet ekipa bilo poravnato na 16-18, tu prolazimo kao 10:
Погледајте прилог 26443
Pa cekaj ako Baskonija izgubi obe a Efes jednu , stvorice se krug gde smo drugi , ali to je i dalje 10 mesto dok Baskonija ispada ?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Da, taj deo sam više odgovorio kolegi na onu teoriju o realnom uzimanju mesta 9. :D

Neko je inače navijao juče za pobedu Efesa zato što nam to kao više odgovara u stizanju Baskonije, ali eto nije računao da nas ubedljivom pobedom Efes preskače u krugu.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Ruku na srce, ovo nije tako bilo, "vodje" i tribina su pokusali da zaustave pevanje sa ciganima tada......ali svakako je ono od sinoc sramota da se radi, bio sam tu blizu tribine mogu reci da cak ni ceo kop nije ucestvovao u tome, medjutim nema opravdanja za skandiranje pa ne znam sta ko da kaze da je razlog
Kad nabiješ 20+ hiljada u Arenu normalno je da će svakakvih budala tu da se nakupi. Verovanje da kod nas nema tih srBsko-putinovskih idiota je pogrešno. Sreća je da je ostatah hale prepoznao budale i 'ugasio' ih te nas tako spasao večne bruke.

Takođe sam ubeđen da to nije krenulo tek tako i da se 'neko' ozbiljno trudi da nas uvuče u blato sad kad smo na pragu stalnog EL učešća a par budala im nesvesno pomaže u tome. Da se pitam u klubu sve što nema veze sa Srbijom bih zabranio i trajno kažnjavao da nas par mamlaza po 'nečijem' nalogu ne bi koštala mnogo. Gestovi poput minuta ćutanja su mi ok svaku žrtvu treba ispoštovati a sve preko toga za oštre kazne.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Da postoji to je tačno, e sad to koliko je realna... :D

Hajde da se ispravim ili iskupim, mnogo nam manje trebaju digitroni pošto je stvar mnogo prostija posle ovoga sinoć:
  • Virtus nas ne zanima više
  • Da bi imali bilo kakve šanse moramo da dobijemo obe do kraja u suprotnom ispadamo
  • Ako Efes dobije obe (Fenerbahče u "gostima", fmp kod kuće) i Baskonija pobedi jednu od dve (Real u "gostima", Virtus u gostima) takođe ispadamo
E sad, čak i ako se poklope gore navedene stvari u našu korist, to i dalje ne znači da smo prošli pošto ima krugova koji nam i dalje ne odgovaraju. Eto i sninoć je onom ubedljivom pobedom Efes doveo do toga da je u krugu sa nama i Baskonijom on prvi, a mi drugi.
Погледајте прилог 26441

Inače, ako nekoga i dalje zanima, evo jedan primer u kojem ispadamo čak i ako dobijemo obe, a Baskonija izgubi obe. Efes ide na 17-17, 4 ekipe na 16-18:
Погледајте прилог 26442

Ukoliko bi svih pet ekipa bilo poravnato na 16-18, tu prolazimo kao 10:
Погледајте прилог 26443
Tuga je ako nas Zalgiris ovako preskoci. Ali brate mili ako dobiju Monako u gostima i Real kuci i zasluzili su. Nas ko jebe, nista nismo pokazali da bi se reklo da je nepravedno da ne prodjemo dalje. Koprcamo se u drugom delu tabele. Sacuvaj Boze.

Nista, sad gledati u svoje utakmice, nadati se najboljem, i na kraju pogledati tabelu.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Da, taj deo sam više odgovorio kolegi na onu teoriju o realnom uzimanju mesta 9. :D

Neko je inače navijao juče za pobedu Efesa zato što nam to kao više odgovara u stizanju Baskonije, ali eto nije računao da nas ubedljivom pobedom Efes preskače u krugu.
Navijao sam ja, ali nije da nisam racunao na to, nego nisam racunao na nas raspad u 4/4...

Tacno smo tu gde treba da budemo. Ne zalim ni za cim, 30 utakmica je slika i prilika bukvalno svakog tima u EL pa i nas. 9-11 mesto, to je ono sto nam pripada u ovom trenutku.

Vise je Trinkijeri uradio za nas iz Kaunasa nego mi samo za sebe...Jbg ne moze tako.

Ocekujem da Fener dobije. Nama je Alba predaleko. Prvo u Podgoricu...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Losi su, slabo igraju, dobro su placeni, ali igraju za Partizan, a mi taj Partizan neizmerno volimo!

Dace bog da dobijemo licencu, pa da Zelimir krene iz pocetka, ostavio bih mozda 3/4 igraca i to je to.

Dobro je ako do kraja sezone ostanemo svi navijaci na okupu, jer od ovakvih utakmica ni infarkt nije daleko.

PG mozda i najbitniji mec, a nekako sam pesimist oko te utakmice.

Sto se tice EL i nije bitno da li cemo biti ili ne u plej in, svakako ga nismo zasluzili, a i preko njega sigurno necemo doci do Top 8.

Podrska Zeljku, glava gore, mi cemo uvek biti uz tebe!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Мислим да смо се синоћ требали и извинути Рађи што раније нисмо напустили Книн, него су ето морали се трошити са ослободилачком акцијом Олуја.

И ко прати налоге ЈТ могао је знати да ће се то догодити, јер су објавили неке сторије са том тематиком.
Да ли треба или не, о томе се може дискутовати, прозивати људе због тога да су цигани :pop

Ми смо драстично поправили игру у задњих мјесец дана, доста боље изгледамо на терену и смишљеније играмо.
Синоћ поезија 3/4 сем оних датих лопти противнику у руке и стварања контри.
И онда нам се догоди психа коју смо створили током сезоне и догоди се оно.
Нема предаје, идемо даље, сезона није ни близу готове.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Ja ne verujem u neku ABA rapsodiju u ovom trenutku. Setite se koliko je vremena trebalo prošle sezone da se ekipa sa EL koloseka prebaci na ABA, praktično smo 2 puta već sa jednom i po nogom ispali i tek onda u finalu sa limenkama pokazali kvalitet, a tada smo realno po igri bili "strah i trepet". OK, može biti argument da je ekipa bila ubijena u pojam ishodom serije sa Realom i ja im to tada ni jednog trenutka nisam zamerio, ali mislim da je naša energija u ABA do sada pokazala da bojazan oko pristupa itekako ima osnova.

Tako da lično o PG nešto i ne razmišljam previše, verujem da kvalitet imamo da dobijemo sve u seriji, bili na kraju regularnog dela 2 ili 3. Sinoć smo imali jednog od najgorih mogućih protivnika, ma koliko im falio Milutinov oni su debelo najbolja odbrana EL i u strašnoj su seriji, mislim da imaju 2 poraza u poslednjih 11-12 EL mečeva, od Efesa i Reala. Na trenutke meni je je naša igra stvarno ličila na nešto, tako da i dalje tinja slaba nada da to može da "klikne" do kraja.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
466
Reaction score
2.594
Ne znam zasto se Radji zvizdalo, ali cinjenica je da ni igracki ni 'politicki', Radja i Kukoc uopste ne mogu biti u istoj recenici. Meni bode oci i usi i kad nasi igraci pocnu da srbuju ili pravoslavisu (Aleksa), iako sam i Srbin i pravoslavac. Ostavi ti to, lave, za kucu, a u javnosti se ponasaj kao sportista, sto i jesi. A kamoli da mi ne bodu oci i usi Radjini ispadi. Shvatam ja to sve, bilo ludo vrijeme, adrenalin udario, pravile su se i vece gluposti od odlaska na Kninsku tvrdju sa Poglavnikom. Ali nemoj onda da se cudis ako ti poslije, stajaznam, u Beogradu zvizde. Pogotovo jer te niko nije tjerao da se tako eksponiras. A moglo se itekako i bez toga. Eto, recimo - Kukoc.

Ne vjerujem vise, takodje, ni u kakvu epsku renesansu ove sezone. Nadam se da se mozemo nekako dometiljati do finala ABA lige, mada ce i to biti vrlo tesko, i onda tamo potuci sa Limenkama. Uzmemo li njima titulu, pogotovo ako se to desi u petoj utakmici i pred njihovim Stub Srpstva 'navijacima', sezona ce za mene biti pun pogodak, bez obzira na traljanje u EL. Od koje smo svi, da se ne lazemo, ocekivali mnogo vise. U EL... Realno, nama trebaju cetiri uzastopne pobjede, od kojih 3 u gostima, ne bi li dosli do top 8 serije protiv Reala, za koju nisam siguran da bi imao srca i zivaca da je uopste gledam. Znamo svi koliko je to sve realno, makar mi bili vrlo nerealni.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
U petoj se neće desiti 100%, po cenu građanskog rata. Šanse su tu prva, eventualno druga utakmica u kojoj su oni domaćin, majstoricu zaboravi. Ali, to je još daleka budućnost.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Ja samo ne mogu docekati kraj sezone. Iz razloga sto vidim da Zeljko cuti, crveni i ujeda se za jezik u vezi nekih igraca te njihovog ponasanja-radnji na terenu.
Da je kraj sezone, bas bih voleo da vidim ko bi to otpao iz tima tj. kome po misljenju Zeljka lakse ulazi u (gde ne treba) nego u glavu, ko to nece ili ne moze da sprovede njegove zamisli na parketu i za koga misli da mu je vise uzalud pricati a pogotovo kome je svejedno kako ce se utakmica zavrsiti.
Siguran sam da takvih u ovom timu ima, ali sa ove pozicije samo mozemo da nagadjamo ko sve ispunjava gore pobrojane kriterijume.
Kad presece Zeljko, znacemo.
P.S. Naravno da je suvisno govoriti da sam i pored svega, maksimalni optimista po pitanju prolaza dalje u Evroligi ove sezone. I maksimalna podrska.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.714
Локација
underground
Nadanja su jedno a ocekivanja drugo . Ljudski se nadati boljem , ali ocekivanja su bila nerealna
Msm Ostoja najavi f4 , i ja gledam jel on normalan, znaci imas Real , Barsu , Olimpijakos koji su redovni na f4 , imas Pao za kojeg bi epski neuspeh bio da ne ode na f4 , i to ti je vec 4 tima.
A gde su Monako , pojacani Fenjer, Efes za koji nam je sad normalno da smo ispred , po kom tom kriterijumu je normalno da smo ispred Efesa.
I onda imas uvek neko iznenadjenje , prosle godine mi a ove Virtus , koji je kao iznenadjenje sa Sengelijom , Heketom , Belinelijem, Lundbergom , Danstonom gde bi se usrali od srece da je neko od njih kod nas .
Da ne pominjem Makabi sa verovatno najboljim bekovskim parom i Milano koji je na vrlo dobar sastav doveo mirotica.
A mi bez 2 od 4 najbolja igraca od prosle sezone.
Potpuno ludilo najavljivati f4.
S tim da ima jos ludjjh, ovi iz predgradja najavili ni manje ni vise nego napad na trofej.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.215
Reaction score
33.531
Локација
vaginamandibularia
Ajde da se ne zajebavamo. Ekipa koja od pobeda na strani ima asvel, zalgiris dok je isti bio u kurcu i valensiju a prakticno sve ostalo poraz protiv ekipa iz EL treba da odjednom da brejkne mutante sa probranim sudijama? Ova sezona je gotova, juce se zavrsila i ovo sto ima do kraja je cist protokol. Nema ko da brejkne mutante, mada i do njih treba muku muciti sa ko god nam padne u 1/4 finalu i onda protiv buducnosti u PG.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Brate Ens, ja malo bolje kad razmislim, meni je i samo ta Valensija dovoljna. Imao sam noćne more od te jebene košarke koju oni protiv nas igraju. Jeste da smo izgubili dosta na drugoj strani (ili stranama), ali ja ću tu pobedu u Valensiji da pišem x5, kao limenke herojske poraze. :D
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Mali roster raspoleženih igrača sinoć.
Bez Alekse, Nanelija, Smajlagića, Ledeja i njihovog učinka teško je dobiti ali opet bili smo baš blizu.
Pobeda u Nemačkoj i protiv Valensije pa se nadati najboljem.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Kukala nam majka ako od njih zavisimo, 30 razlike ima da ih pomete Efes.
Ne uzdam se u Fener, vec znam da ce dobiti Efesa kod kuce, ali mislim da cemo mi tesko 2/2 imati do kraja.
Cak sto vise i Baskonija ce obe izgubiti do kraja.
Jbg rezultati nam za sada idu u korist, ali trebamo i mi nesto dobiti.
 
Top