Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Први пут сам оставио коментар у полувремену и ето...:wink: Сјајно смо искористили то што је Уникаха била ослабљена, значајна победа. А сад да чујемо калкулације :D

Вранеш и онај "улаз", хватање лопте и закуцавање. Непроцењиво! Штета што је Браца рано добио личне, искористио је јако добро своју минутажу. Ровит Марић поново сјајан а Кецман је показао да ј еонај прави када је тешко.
 

BlackReaper

Početnik
Учлањен(а)
02.02.2007
Порука
135
Reaction score
16
Локација
Бор
Шта више рећи за ове момке сем ХВАЛА ВАМ ШТО ПОСТОЈИТЕ! :clap
Дуле Кецман се враћа у ону форму када кида у Партизану, а за чини ми се 17 ОФАНЗИВНА скока шта рећи? :clap
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
tooooooooo!!!!!!!vraceno milo za drago.:partizan_fan:
jos ukraincima da vratimo i to je to!!!!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Настављају се Дулетове чаролије. Дефинитивно, опет имамо тим за респект. Сви, који су играли, одрадили су пос'о како треба, једино је Робертс покварио утисак, одлично је скакао, форсирајући шут који га није иш'о.

Свака част, потпуно заслужена победа.
 

zaka

Guest
aaaaaaaaaaa momciiii svaka VAM CAST !!!!
pa da li je moguce????
:respect :respect :respect

SVETI DULE :respect
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Капа доле до пода свима. Савршена утакмица. Браво Партизане.
 

lottoman

Početnik
Учлањен(а)
15.07.2007
Порука
36
Reaction score
0
Локација
u blizini, tu negde
A sto im pokupismo lopte posle promasenih slobodnjaka, bruka. Bo je strava igrac, nas ce za koji mesec jos da proglase za favorite u EL, nesto mnogo brzo se uigravaju nasi.
 

Topic

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
34
Reaction score
0
Kao što sam skoro napisao ovom timu treba samo vrijeme, ....., a za sve ostalo tu je Dule. BRAVO MAJSTORI
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Opa!!!
E to je Partizan!Prilagođavmo se svim sistemima i svim protivnicima,i kidamo!Bravo!Najbolji Kecman ,Marić i Mekkejleb.Čini mi se da je Veseli krenuo sa mrtve tačke ,ali ima još da radi.

p.s. Slavkan show-neprocenjivo,bilo bi dosadno bez njega:buhaha
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Ali iskreno... mislim ono, tako mi deluje... da su ovi potpuno nezainteresovani bili da naprave nesto... kao da ih je boleo kjurac za ovu tekmu.

Не зајебавај мајсторе, одиграли смо одличну одбрану, нисмо им дозволили лаке поене, а о њиховој "незаинтересованости", сви смо видели, нису нам дозволили да дишемо, пресинг на свако извођење лопте. Дефинитивно, играли су колико смо им дозволили. :wink:
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Kakvo srce imaju ovi momci !!!!!!!! Svaka cast...Nemam reci...
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
лакше се дише, макли минус из пионира и сада већ можемо да причамо о топ 16..
Браво, браво..:respect:respect:respect
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
I jos nesto... ne znam da li je neko primetio ali mi, kad nam je normalno sudjenje, sve lagano dobijamo... Olimpijakos (gledajuci rezultat kako se kretao), sad Unikaha, onda Olimpija... sve rutinski... kao da polako konacno dobijamo onaj potreban autoritet i kod sudija... odnosno, generalno gledano kod Uleba...

Samo tako nek nastave...

Vidi se da Dule forsira 6,7 igraca u EL a da ostali dobijaju minutazu u NLB. Vranes i Djekic po 6 minuta a obicno igraju po 15-tak...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
AAaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Ove kad pobedimo imam osecaj kao da smo pobedili maljane!
Dve situacije su odluchile mech:

1.Pokushaj ubistva kosha od strane Vranesha :D a onda njegov ofanzivni skok,zakucavanje i faul

2.Trica Pere kapitena od table...To ih je ubilo!

Joooj koliko sam srecan.Idem da tovarim narod na Face-u! :D
 

Markisa

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
993
Reaction score
14
Svaka cast momcima,jos jednom ste nas ucinili ponosnim :)
Hvala vam za sve,ali ovo je tek pocetak
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jebote, pa nama baš leži kad gostujemo "huventudu"!!!!! :D

Kakva je ovo velika pobeda...:respect:respect

Mene već sad hvata jeza od atmosfere u "Pioniru"
kad dođu "ooooo turci"!

Biće ludilo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne treba ih se bojati,treba ih samo respektovati,Aita smo mi mislim dva ili tri puta dobijali u gostima ,što ne bi i sada :D
Iako su u dobroj formi(u evroligi) ne smatram ih kandidatima za F4,pored rano tempirane forme,tu je i dobar raspored i velika doza sreće,ko npr protiv nas,kući smo ih imali,jednostavno zbog neuigranosti nismo ih dobili...Nismo mi ni sada nešo uigrani ali opet smo bolji,po meni sve zavisi od Rašića,Marić i Mekkaleb će svoj doprinos dati sigurno,od Rašića i donekle Robertsa i Kecmana sve zavisi,a bio bi red i da plane neko sa strane,favoriti jesu ali imamo čemu da se nadamo,posebno ako im u startu sjebemo zonski presing,za zonski presing su Rakočević i Vitkovac bili odlični igrači jer su mogli prinudno da prenesu loptu,ali nadam se da će uspeti to i Strahinja i Roberts...
A sam im kaz'o :D
Dobro odigrano ,disciplinovano dobro u odbrani,u napadu ne baš toliko dobro,ali Mekkaleb sjajno probijao,Kecman na iskustvo rutina i Marić životinja,sjajna epizodna uloga Miloševića i naravno Pera od table :buhaha
Rašić iako se mnogi neće složiti sa mnom,s obzirom na minutažu dobar bio,nije se nadavao koševa ali je odlično probijao ,stvara višak...
Raduje što smo ih dobili a možemo još da popravimo igru,bilo je nekih glupiš grešaka,i to ćemo nadam se popraviti...
Brine me jedino ta neorganizovanost zadnjeg napada i siljenje na Mekkaleba.
Mislim da je prilično sigurno da će nam sdbinu odlučiti meč sa Efesom,jer protiv lietvusa očekujem pobedu,protiv olimpijakosa i nije baš realno nadati se tome,orlean-mislim da smo favoriti,ali mi smo uvek gubili utakmice u gostima protiv tih slabijih ekipa iz grupe,protiv kojih smo kao favoriti(bamberg,panionios,armani,roma itd.) čak sam i ubeđen i u pobedu protiv efesa,ali moramo biti na vrhunskom nivou...
Koji je kompleks Dule nabio Aitu to se rečima ne može opisati :buhaha
Iako još nije to to,moram reći da je nas par govorilo ovde,posle početnih poraza,naša sezona počinje za mesec dana i počela je :respect
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
47 jebenih skokova ja to jos nisam video .... ovo je bio teror svaki drugi napad zakucavanje ....d o m i n a c i j a .... sezona je za nas izgleda pocela proslog cetvrtka
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top