Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Šta god da bude trebamo biti ponosni na naše momke do sada su previše uradili! ako pobijede večeras pjevat ćemo došo je i taj dan :D, a ako izgube onda ćemo i kada ne budeš prvi ti.. u svakom slučaju jedva čekam meč i hvala vam crno beli za sve do sad!

P.S. jel mi neko može možda prevest na naški ovu pjesmu gavri munja... ova 4 stiha.. hvala :)
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Ciganske pičke
Jebem vam ceo Pirej
I kapiju 7 i kapiju 8
Jebem vam olimpijakos
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Целу ноћ нисам спавао,дрхтим као лист... Колико дуго чекам овај викенд! Биће лудоооо! АЈМО ЦРНО-БЕЛИ!!!
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Уби ме нервоза... Ајде почињи па да знам што ми је пулс преко стодваес! Не да ми се да мислим на посао, само ми баскет у глави. Убих мало времена и нервозе читајући стрип:




А ова двојица њихових ко они "шта има на депонији?" цигоси. Јанакис извлачи ове каблове што им Дуле потурио у пехар а Чилдрес гледа са сетом...
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Ja sam toliko smiren da je to neverovatno, uopste nisam nervozan, kao pred prvi mec sa Makabijem.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Dosao je i taj dan! Uhvatila me trema kao da cu ja da igram veceras... u stomaku ne leptirici nego ORLOVI!! Samo gledam u sat ... NEKA BUDE STO BITI NE MOZE!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Au krize brate, trema me uhvatila, znači bruka! Večeras samo hrabro! Da razbijemo cigane, a onda ćemo da vidimo, kako i šta...
 

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
ЦРНО БЕЛИ, вечерас, играјте, борите се, па шта буде. Играјте за себе, уживајте, ово је ваша ноћ. Хвала вам за све дивне тренутке, а биће их још, у то не сумњам. За све нас којима је Партизан у срцу, ви сте већ европски шампиони.

Сви сте ви дивни људи и сјајни играчи, ЦРНО БЕЛИ, волимо вас, ВОЛИМО! СРЕЋНО!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.779
Локација
"preko bare"
Danilović morao nazad u Srbiju
Predsednik Partizana napustio Pariz u četvrtak uveče zbog smrtnog slučaja u familiji
objavljeno danas u 12:13; autor: Kosarka.rs

Predrag Danilović neće moći da bude uz igrače i stručni štab Partizana na polufinalnoj utakmici fajnal-fora Evrolige sa Olimpijakosom. Predsednik srpskog šampiona morao je u četvrtak uveče da krene nazad u Srbiju, zbog smrtnog slučaja u familiji.
U petak rano ujutro u Pariz je doputovao Vlade Divac sa suprugom, kao i tim menadžer reprezentacije Srbije i bivši kapiten Partizana Miroslav Berić. Istim avionom stigao je i operativac kluba Zoran Stevanović, jedan od igrača koji su 1992. u Istanbulu osvojili titulu šampiona Evrope.

http://www.kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=3444

Sranje, da li je ovo moralo baš sad da se desi. :banghead Iskreno saučešće Daniloviću i njegovoj porodici.
 

Ненад Зељић

Guest
Нека само почне!
Ни ја не могу дочекати!
Једва да сам ока склопио!
Вјерујем у побједу!
 

dace90

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
176
Reaction score
2
Локација
Ne mogu da se setim
Jao kakva me trema hvata ne mogu da docekam vecerasnji mec,nisam optimista ali sta i ako izgubimo ipak smo medju cetiri najbolje ekipe u evropi.:napred Partizan:pfc::D::s:BB
 

Зека Булевар

Милка Цанић
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
763
Reaction score
3
Локација
Fiume, Istria
НАЈЛУЂИ ВИКЕНД У НАШОЈ ИСТОРИЈИ, АЈМООООО!!!! ВЕЧЕРАС ЈЕ НАШЕ ВЕЧЕ, ВЕЧЕРАС СЕ ГАВРОС ПЕЧЕ!
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Moje saucesce Sasi Danilovicu...

Momci, srecno! Svaki drugi komentar je suvisan, samo cekamo da vreme prodje :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top